loading...

دانلود پاورپوینت طرح توجیهی و کاراموزی

اموزش نگارش تدوین و ویرایش گزارش کار کاراموزی , راهنمای نوشتن گزارش کاراموزی , تدوین فایل کاراموزی , گزارش کاراموزی , راهنمای ویرایش و تدوین پایان نامه ,

خوش امدگویی

من مهدی بنی حسن کارشناس دام وطیور افتخار دارم جدیدترین طرح ها و مقالات را از طریق این وبسایت در اختیار شما بگذارم.

جهت سفارش طرح و پشتیبانی سایت با شماره :

09191968068پیامک ارسال کنید.

ادرس دفتر ما جهت مراجعه حضوری : (با هماهنگی قبلی)

قم . بخش قنوات . دفتر فنی مهندسی (نوطرح )بنی حسن 

همچنین تمامی عزیزانی که رمز دوم برای خرید اینترنتی ندارند می تواندد با پشتیبانی هماهنگ و از سایر روش ها استفاده کنند.

درگاه پرداخت اینترنتی این وبسایت توسط درگاه واسط آرین پال و زرین پالمورد تایید قرارگرفته است.

ایمیل پشتیبانی سایت  mahdipnut@yahoo.com

ایدی تلگرام پشتیبانی :  poshtibaniU@

ادرس کانال : topfarmer@

مراحل خرید فایل مورد نظر  :

1.کلیک بر گزینه خرید.

2.وارد کردن اطلاعات نام و نام خانوادگی ، ایمیل و شماره تلفن همراه.

توجه پست الکترونیکی همان ایمیل می باشد.در صورتی که ایمیل شخصی ندارید ادرس mahdipnut@yahoo.com وارد کنید.

2.پرداخت توسط کلیه کارت های عضو شتاب ( با کلیه کارت هایی که عضو شتاب هستند قادر به خرید هستید)

3.کلیک بر گزینه ( بازگشت به سایت پذیرنده )

4.دانلود فایل مورد نظر ( دانلود فایل آنی  و پس از پرداخت لینک دانلود باز می شود.)

مطالب اختصاصی بوده و کپی برداری ، فروش و قراردادن حتی قسمتی از مطالب این سایت در سایت های دیگر از نظر شرعی حرام و پیگرد قانونی دارد.


کارآموزی و آئین‌نامه نحوه نگارش و تدوین گزارش کار آموزی کارشناسی
 کارآموزی و آئین‌نامه نحوه نگارش گزارش کار آموزی کارشناسی

دانلود پایان نامه   دانلود فایل کاراموزی


با توجه به مشکلات روز افزون دانشجویان و سختگیری دانشگاه ها در تدوین و ویرایش کاراموزی بر ان شدم تا قوانین کلی نگارش کاراموزی را در این پست به طور کامل و مفید توضیح بدم.

اولین قدم در شروع کاراموزی:


الف ) ارتباط با استاد کارورزی :

    1. مراجعه به استاد در ابتدای نیم سالی که واحد کارورزی را گرفته اید ، لازم است . و گرنه استاد ممکن است کارهای شما را نپذیرد و یا آنکه نمره غیبت برای شما رد کند .

    2. در باره محل کارورزی و جزئیات کار خود با استاد هماهنگ باشید . محل می تواند بیمارستان یا شرکت مهندسی پزشکی باشد که خودتان انتخاب کرده اید یا نزدیک به منزل شما یا دانشگاه است.

    3. مهم است که شما در آنجا دقیقاً به چه کاری مشغول می شوید و آیا این کار ارزش مهندسی و پزشکی لازم را دارد . کارهایی نظیر ترجمه ، روابط عمومی ، بازار یابی ، منشی گری و بازرگانی ، حتی اگر برای یک مؤسسه برجسته باشد ، کارورزی مهندسی پزشکی بشمار نمی رود . نوع کار شما با همة جزئیات باید به تأیید استاد برسد .

    4. از آغاز کارورزی باید برنامة کاری شما معلوم باشد . از مسئول فنی محل کارورزی بخواهید که برنامة هفتگی شما در تمام مدت کارورزی را برای ارائه به استاد طی یک نامه آماده کند . مثلاً در هفته اول و دوم و ... به ترتیب روی دستگاههای نوع 1 ، نوع 2 و ... کار خواهید کرد یا در بخشهای بیمارستانی نوع 1 ، نوع 2 و .. کار می کنید .

    5. اگر مسئول فنی نمی تواند چنین برنامه ای ارائه بدهد ، احتمالاً هیچ برنامه ای در ذهن ندارد و وقت شما را با کارهای روزمره و تکراری یا بیکاری تلف خواهد کرد . در این صورت لازم است از همان ابتدا، محل کارورزی بهتری برای خود پیدا کنید .

    6. یک دفترچه برای یادداشتهای روزانه خود همراه داشته باشید . تاریخ و ساعت ورود و خروج خود به محل کارورزی را در آن ثبت کنید و رئوس کارهای انجام شده آن روز را به ترتیب و بند بند در آن بیاورید . نکات یادگرفته و سوالات پیش آمده را در آن ذکر کنید .

    7. با هماهنگی استاد ، هر چند روز یکبار این دفترچه را به او نشان دهید تا از روند پیشرفت شما آگاه شود. این دفترچه برای تهیه گزارش نهایی ، کمک بسیاری به شما خواهد کرد .

    8. در باره زمان تحویل گزارش کارورزی و نوع آن ( چاپی یا فایل ) با استاد مشورت کنید . اگر مایل به اخذ نمره در پایان همین ترم هستید ، باید از چند هفته قبل ، گزارش کامل خود را به استاد بدهید تا فرصت خواندن آن را داشته باشد .

    9. استاد ممکن است گزارش شما را ناقص بداند و به شما بازگرداند . پس گزارش را برای آخرین روزها ی مهلت خود نگه ندارید و برای خود فرصتی را در نظر بگیرید تا بتوانید گزارش ناقص راکامل کنید .

 

اموزش ویرایش و تدوین و نگارش گزارش کار کاراموزی

 


ب ) نحوه تهیه گزارش کارورزی :

(نحوه تایپ گزارش و تهیه صفحات ابتدای آن و صحافی جداگانه آمده است . )

    1. گزارش شما باید بر پایه کارهای عملی خودتان باشد ( حدود 80 % ) و سایر مطالب (حدود 20 % ) فقط برای تکمیل مفاهیم است . بنابراین آوردن فصلهای کتابها ، کاتالوگها ، گزارشهای دیگر ، و سایتهای اینترنت به جای کار خودتان قابل پذیرش نیست . استاد با پرسیدن از شما در بارة جزئیات علمی گزارش ، این موضوع را ارزیابی خواهد کرد .

    2. استاد بر اساس ارزش علمی کار شما ، چگونگی انجام آن، تسلط شما بر مطالب، نحوه ارائه گزارش و بی نقص بودن آن ، ارزیابی لازم را کرده و نمره می دهد . همة این موارد در گزارش شما منعکس می شود . بنابراین به اصول زیر توجه کنید .

    3. در سرتاسر گزارش، اشتباهات در تایپ ، املاءو انشاءرا با دقت پیدا و برطرف کنید . این شامل همه کلمات و عبارات فارسی و انگلیسی می شود . در کلمات انگلیسی باید حروف اول هر یک بزرگ باشد مگر در مورد کلمات کم اهمیتی که اغلب در وسط عبارات می آیند مانند : the , a , for , of ,to، from ,with و نظایر آن که حرف اول آنها فقط در ابتدای جمله یا عبارت باید بزرگ باشد .

    4. در سرتاسر گزارش، از سوتیتر یا تیترهای کوچک که در میان مطلب می آید، به فراوانی استفاده کنید . بطور متوسط بین 1تا 2 سوتیتر در هر صفحه بیاورید واز آوردن پاراگرافهای طولانی یا بریده بریده خودداری کنید .

    5. درسرتاسر گزارش برای هریک از نمودارها وتصاویر و برنامه های نرم افزاری خود ، شرح لازم را در حداقل یک خط بیاورید .

    6. پس از صفحات ابتدایی گزارش ، چکیده علمی آن را در حد یک صفحه بیاورید . دقت کنید که در چکیده علمی نباید تقدیر وتشکر و کلیات و تاریخچه و ....را جای دهید بلکه باید تنها خلاصه ای از مطالب علمی آن را بیاورید .

    7. پس از چکیده ، فهرست مطالب را بطور کامل و همراه با سوتیتر بیاورید . فهرست میتواند 2 صفحه یا بیشتر باشد.

    8. پس از فهرست، فصل اول گزارش می آید که اختصاص به مقدمه و کلیات و تاریخچه دارد . در اینجا باید معرفی محل کارورزی و فعالیتهای درمانی ، علمی ، فنی یا تجاری آن ، نحوه آشنایی شما با آن محل ، نوع کار شما در آنجا و مواردی از این نوع را نیز بیاورید . شرح فصلها و ساختار این گزارش و اهمیت علمی وکاربردی کارورزی خود را در همین جا بیاورید . این فصل باید 10 صفحه یا بیشتر باشد .

    9. در فصل دوم ، نمودار بلوکی نحوه انجام کارورزی و یا نمودار کلی سیستم یا روش تحت بررسی در کارورزیرا بیاورید و در باره آنها توضیحات لازم را در حد تئوری ، اصول فیزیک ، شیمی و فیزیولوژی مربوط و مبانی علمی از هر نوع لازم را ذکر کنید . این فصل باید 10 صفحه یا بیشتر باشد .

    10. در فصل سوم ، وارد جزئیات بلوکها ی روشها و دستگاههای فوق شوید و از لحاظ مدار ، نرم افزار ، نحوه طراحی آن ، فلوچارت دقیق ، شرح برنامه ها به موازات آن ، همه مطالب لازم را بیاورید . برای بخشهای مکانیکی ، فیزیکی یا شیمیایی نیز شرح دستگاهها و روشها را شبیه فوق بیاورید . این فصل باید 15 صفحه یا بیشتر باشد.

    11. در فصل چهارم باید این موارد را بیاورید : سیگنالهای قابل مشاهده روی صفحه دستگاه یا رایانه چگونه است ، طرز استفاده اپراتور یا کاربر از دستگاه چگونه است ، چه آزمایشهای را با این سیستم انجام داده اید ، قابلیت اطمینان و صحت و دقت دستگاه یا روش فوق را چگونه می توان تست کرد ، سرویس و رفع عیب آن چگونه است ، مشخصات فنی دستگاه چیست و شباهتها و تفاوتهای آن با سایر دستگاهها و روشهای موجود در چیست. این فصل باید 10 صفحه یا بیشتر باشد.

    12. در فصل پنجم ، نتیجه گیری و جمع بندی کل کارورزی را بیاورید . این شامل موارد زیر است : نتیجه گیری از آزمایشهای انجام شده با دستگاه یا نرم افزار یا روش مورد نظر ، فهرستی از آموخته های شما از کل کارورزی که در حداقل 10 مورد مشخص و متمایز تقسیم بندی شده باشد ، ارزیابی شما از کل کارورزی که شامل نقاط ضعف و قوت و محل کارورزی ونتایج آن در حداقل5 مورد متمایز باشد ، وپیشنهادهای شما برای بهبود کار وادامه آن که در حداقل 5 مورد متمایز تقسیم شده باشد . این فصل باید 10 صفحه یا بیشتر باشد.

    13. در صورتی که کارورزی شما نیاز به فصلهای دیگری نیز دارد آنها را در بین فصلهای فوق بطور مناسب جای دهید . اما موارد فوق حداقل فصلهای قابل قبول برای گزارش است . موارد زیر نیز باید پس از آخرین فصل بیاید .

    14. واژه نامه تخصصی فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی را با جمع آوری همه کلمات مهم و کلیدی گزارش خود بسازید. این شامل کلمات و عبارات علمی و فنی ذکر شده در گزارش ، واسامی دانشمندان و شرکتها و مدلهای دستگاهها و قطعات می شود . کلمات بدیهی و پیش پا افتاده را نیاورید بلکه کلماتی را که دانستن آنها در این گزارش خاص اهمیت دارد ذکر کنید . دو واژه نامه فوق در واقع یک مجموعه واحد هستند که یک بار بر حسب الفبای فارسی و بار دیگر بر حسب الفبای انگلیسی مرتب شده اند. هر یک باید شامل 40 کلمه ( ساده یا مرکب ) و یا بیشتر باشد .

    15. پس از واژه نامه ها ، فهرست منابع و مراجع را به ترتیب اهمیت بیاورید . این شامل همه کتابها ، مقالات ، کاتالوگها ، سایتهای اینترنتی و گفتگو با افراد می شود . مشخصات دقیق هر منبع را بیاورید : نویسنده ، ناشر ، سال چاپ ، محل چاپ ، آدرس سایت ، نام فرد مصاحبه شونده و سمت او وتاریخ مصاحبه .همچنین نام گزارشهای کارورزی و پروژه دیگران را که به کار برده اید با مشخصات کامل بیاورید .

    16. در انتهای گزارش ، ضمائم مورد نیاز را بیاورید . ضمائم شامل همه مواردی است که به فهم مطالب کمک می کند ولی لزومی به ذکر آنها در خود گزارش نبوده است مانند کپی کاتالوگها ، صفحات چاپ شده از روی اینتر نت ، عکسهای گرفته شده از محل و دستگاه ، مشخصات فنی قطعات و وسایل و هر مورد دیگری که شما مفید تشخیص می دهید . در صفحه اول ضمائم ، فهرست آنها را به ترتیب ذکر هر ضمیمه بیاوریدو با شماره گذاری صفحات ضمیمه، محل هر یک را مشخص کنید . کپی مقالات و گزارشهایی را که می خواهید عیناً نقل کنید ، فقط در ضمیمه ها و با ذکر منبع بیاورید . آوردن آنها در اصل گزارش شما مجاز نیست .

    17. کل گزارش خود را به شکل دیسک فشرده به استاد تحویل دهید .

 

 یک نمونه گزارش کاراموزی:

 

شيوه¬نامه نوشتن گزارش کارآموزی

اين شيوه¬نامه با هدف يکسان سازی گزارش¬های کارآموزی از لحاظ ظاهری تدوين شده و استفاده از آن برای دانشجويان اجباری می¬باشد. برای رسيدن به اين هدف، فرم قالب نهايی نوشتن گزارش کارآموزی در انتهای همين شيوه نامه آمده است.

دانشجويان گرامی بايد نکات زير را هم در نوشتن گزارش کار خود رعايت کنند.
1)    برای نوشتن مطالب فارسی از فونت 12 B-nazanin و برای نوشتن مطالب انگليسی از فونت           11 Times New Roman  استفاده شود.
2)    اندازه صفحات بايد A4 و حدود بالا، پايين، چپ و راست آن به ترتيب برابر 3، 5/2، 5/2 و 3 سانتی¬متر باشد.
3)    فاصله بين خطوط بايد برابر يک واحد (single) باشد.(قبل و بعد 6)
4)    تا جايی که امکان دارد از نوشتن کلمات انگليسی در داخل متن خوداری شود، اين کلمات می¬توانند به صورت پاورقی در زير همان صفحه آورده شوند.
5)    برای نوشتن گزارش کار از جملات کوتاه، رسا و گويا استفاده شود.
6)    شماره صفحه در قسمت پايين و وسط صفحه نوشته شود. صفحات اوليه که شامل فهرست مطالب وجداول و شکل¬ها می باشد، بايد با حروف الفبای فارسی (الف، ب، پ و ...) شماره گذاری¬شوند. از صفحه مقدمه به بعد، شماره¬گذاری با عدد شروع خواهد شد.
7)    توضيح شکل در زير آن و برای جداول در بالای آن درج شود.
8)    درستی نوشته¬ها بر اساس قواعد املای فارسی ضروری است.
9)    کارآموز بايد 2 نسخه از گزارش نهايی صحافی شده به همراه فرم ارزشيابی که توسط سرپرست کارآموز تاييد شده است را به همراه CD شامل فايل Word و Pdf و منابع و تصاوير تهيه شده رابه
10)    كارشناس گروه تحويل دهد. کارآموز برای خودش مي تواند نسخه¬های جداگانه تهيه کند.
11)    رنگ مورد نظر برای صحافی گزارش کارآموزی به¬صورت  سرمه اي می¬باشد.


 
دانشگاه اراك
دانشکده فني و مهندسي
 گروه مهندسي مواد و متالورژي (قلم 16)

گزارش نهايي دوره کارآموزی (قلم 14)

عنوان  گزارش (قلم 18)
نام شرکت يا سازمان مربوطه

نگارش: (قلم 16)
در اين قسمت نام و نام خانوادگي دانشجو تايپ شود (قلم 16)

استاد راهنما: (قلم 15)
در اين قسمت نام و نام خانوادگي استاد راهنما تايپ شود(قلم 15)

سرپرست کارآموز: (قلم 15)
در اين قسمت نام و نام خانوادگي سرپرست کارآموز تايپ شود(قلم 15)

سال هجري شمسي (قلم 14)


1

 2
شناسنامه گزارش

دانشگاه اراك- دانشکده فني و مهندسي- گروه مهندسي مواد و متالورژي
مشخصات کارآموز    نام و نام خانوادگی    
    شماره دانشجويی    
    رشته تحصيلی    
    دوره     
    تاريخ آغاز کارآموزی    
    تاريخ پايان کارآموزی    

مشخصات واحد صنعتی    نام واحد صنعتی    
    نام بخش واحد کارآموزی    
    حوزه فعاليت    
    نام مسئول کارآموزی    
    آدرس محل کارآموزی و تلفن    


ارزيابی گزارش    نام استاد کارآموزی    
    تاريخ تحويل گزارش کار به كارشناس گروه    
    تاريخ ارجاع گزارش به استادکارآموزی    
    نمره کارآموزی    
        
امضاء دانشجو        امضاء سرپرست کارآموزی
تاريخ        تاريخ
        
امضاء مدير ارتباط با صنعت        امضاء استاد کارآموزی
تاريخ    3
    تاريخ

فهرست مطالب
عنوان    شماره صفحه
    
فصل اول     
1- مقدمه (شامل مطالبي از جمله تاريخچه کارهاي انجام شده توسط ديگران، ارتباط موضوع پژوهش با کارهاي انجام شده قبلي، هدف و اهميت موضوع، بيان سوال اصلي تحقيق، نوع پژوهش (بنيادي، نظري، کاربردي، توسعه¬اي) و نتايج مورد انتظار)    1
1-1 .    2
1ـ2.     
    
فصل دوم     
2- متن اصلي (شامل عناويني از جمله موضوع ها و مفاهيم علمي و فني مرتبط با موضوع پژوهش، روش هاي به کار گرفته، نتايج به دست آمده و تجزيه و تحليل اين نتايج)    
2-1.     
2-2.    
    
فصل سوم    
3- نتيجه گيري و پيشنهادات: (شامل مواردي از جمله جمع بندي کلي نتايج به دست آمده، ارزيابي روش هاي تئوريک و عملي به کار گرفته شده، و پيشنهاد براي ادامه پژوهش در آينده)    
3-1. مشكلات فني موجود (به عنوان مثال: اين واحد توليدي، در توليد فلان محصول 50 درصد ضايعات دارد و يا قطعات توليدي 30 درصد در قسمت كنترل كيفيت برگشت مي خورد و يا معيار كنترل كيفيت اين واحد، معيار مناسبي نمي باشد.)    
3-2. پيشنهاد براي رفع مشكل
3-3. پيشنهاد جهت ارتقاء شركت (به عنوان مثال: شركت مورد نظر مي تواند در جهت توليد محصول x هم حركت كند يا مي تواند محصول فعلي را به اين صورت تغيير دهد.)    
    
مراجع (مطابق نمونه پيوست)    
پيوست¬ها ((در صورت نياز): شامل جدول ها و شکل هاي مفصل، نقشه¬ها، تصاوير، پرسشنامه ها و نتايج آن ها، فرهنگ لغات و اصطلاحات يا برنامه هاي کامپيوتري به صورت ديجيتال)    


4
    
چکيده گزارش (قلم 14)
چکيده حداکثر 250 کلمه و دريک صفحه بدون ذکر فرمول، جدول، شکل يا مرجع و حاوي اطلاعاتي در مورد تعريف مسئله، کارهاي انجام شده، روشهاي استفاده شده، نتايج به دست آمده در پژوهش و بحث و اهميت و کاربرد يافته ها و پيشنهادات. (ف 12)
    

1) مقدمه  (قلم 16)
شامل مطالبي از جمله نحوه و دلايل انتخاب محل کارآموزی ، ارتباط موضوع کارآموزی و سازمان مربوطه با رشته دانشجو، هدف و اهميت انجام کارآموزی برای دانشجويان رشته مورد نظر می¬باشد. مقدمه بايد حداقل در 2 صفحه تهيه شود. (قلم 14)

2) معرفی محل کارآموزی (قلم 16)
در اين قسمت دانشجو بايد به طور کامل مشخصات محل کارآموزی را بيان نمايد که شامل موارد زير می-تواند باشد: (برای هر قسمت دانشجو می¬تواند با آوردن عکس¬های متعدد که توسط خود کارآموز از شرکت يا سازمان مورد نظر گرفته شده، خواننده را در جهت فهم بهتر مفاهيم و موارد ذکر شده کمک کند).  (قلم 14)
-    نام شرکت (سازمان) مورد نظر
-    آدرس پستی دقيق به همراه شماره تلفن
-    نام مدير عامل به همراه مدرک دانشگاهی
-    چارت سازمانی شرکت
-    معرفی بخش¬های مختلف محل کارآموزی (در صورتی که محل کارآموزی از بخش¬های زيادی تشکيل شده است)
-    معرفی بخشی که کارموز در آن¬جا فعاليت¬های خود را انجام می¬دهد
-    نام سرپرست کارآموزی به همراه شماره تماس
-    معرفی زمينه¬های کاری انجام شده در آن بخش
-    معرفي واحد تحقيق و پژوهش محل كارآموزي
-    معرفی شرکت¬ها يا سازمان¬های مرتبط به محل کارآموزی
-    معرفی محصولات، پروژه¬ها و فعاليت¬های انجام شده توسط شرکت و فعاليت¬های در دست اجرا
-    معرفي مشتري محصول شركت و شركت هاي تامين كننده مواد اوليه شركت
-    پروژه هاي در دست اقدام
-    چشم انداز 10 ساله شركت
مطالب اين بخش بايد حداقل در 7 صفحه تهيه شود.

3) معرفی موضوع کارآموزی (قلم 16)
در اين قسمت عناوين و شرح مختصری از پروژ¬ه¬ها و کارهايی که کارآموز در مدت کارآموزی انجام داده است، به صورت مختصر و فهرست¬وار گنجانده می¬شود. مطالب اين بخش بايد حداقل در 3 صفحه تهيه شود. (قلم 14)

4) گزارش کامل کارآموزی (قلم 16)
در اين قسمت ، تمامی اطلاعات مرتبط با کارهای انجام شده گنجانده می¬شود. مانند ذکر روش و مراحل انجام کار با جزييات دقيق و ... و تمام آنچه را که برای گوياتر شدن گزارش کمک می¬کند مانند آوردن عکس¬های گرفته شده در حين انجام کار و ... مطالب اين بخش بايد حداقل در 7 صفحه تهيه شود. (ف 14)

5) نتيجه گيری و پيشنهادات  (قلم 16)
در اين قسمت نتايج فعاليت¬های  انجام شده توسط کارآموز گنجانده می¬شود. لازم به ذکر است که در اين قسمت کارآموز بايد چندين پيشنهاد برای شرکت يا سازمان مورد نظر جهت رفع نواقص موجود و بهتر شدن آن¬ها ارائه کند و همچنين کارآموز بايد قادر باشد که نقاط ضعف و قوت محل مربوطه را با سرپرست کارآموز مورد تحليل و ارزيابی قرار دهد. ارائه هر مورد بايد به¬صورت خلاصه، روشن و شفاف باشد. در صورت ذکر کردن نقاط ضعف، کارآموز بايد پيشنهادی جهت برطرف نمودن آن ارائه نمايد. مطالب اين بخش بايد حداقل در 2 صفحه تهيه شود. (ف 14)

6) مراجع (ف 16)
مراجع به ترتيب بر اساس حروف الفبا و ابتدا مراجع فارسی آورده شوند.(در داخل متن مراجع به ترتيب استفاده شماره گذاري شود و در داخل كروشه.(مثال: ]1[ ،]2-1[ ، ]1-3[)


6

الف- منابع فارسي

1- مقاله:
مثال:
 ]1[. حسن عبدوس1، حميد خرسند2، سيد حسين ساداتي3، مهدي ارجمندي4- دانشکده مهندسي مكانيك-دانشكده فني دانشگاه صنعتي خواجه نصيرالدين طوسي امور مهندسي و تحقيقات مواد شركت ساپكو

2- كتاب:
مثال:
]1[. محمدعلي گلعذار،سال انتشار 1390، اصول و كاربرد عمليات حرارتي فولادها، انتشارات دانشگاه صنعتي اصفهان، صفحهX.
ب- منابع لاتين
1- مقاله:
مثال:
[1].C.leyens and m.peters .Titanium and titanium alloys ,fundamental and application
.DGM.2003
[2]S.L.Semiatin ,T.R.bieler ,acta mater 49(2001)
[3]j.h.kim,s.l.semiatin, c.s lee, acta mater 51(2003)


2- كتاب:
مثال:
[1].Bernstein, M.L. and Rachstadt, A.G. (Eds.), Metalovedenie I Termicheskaia Obrabotka
Stali (Physical Metallurgy and Heat Treatment of Steel), 3rd ed., Vol. 2, Metallurgia,
Moscow, 1983, chaps. 25 and 26 (in Russian).


اموزش نگارش تدوین و ویرایش گزارش کار کاراموزی , راهنمای نوشتن گزارش کاراموزی , تدوین فایل کاراموزی  , گزارش کاراموزی , راهنمای ویرایش و تدوین پایان نامه , چطوری یک گزارش کاراموزی خوب بنویسم , چطور یک گزارش کار بنویسم,
دانلود پایان نامه   دانلود فایل کاراموزی

 


 

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
بانک پاورپوینت و طرح توجیهی

با عرض سلام و احترام.از اینکه وبسایت من را برای خواندن انتخاب کردید از شما کمال تشکر را دارم.من مهدی بنی حسن کارشناس علوم دام و طیور افتخار دارم اطلاعات و طرح های توجیهی به روز و مقالات آموزشی را از طریق این وبسایت در اختیار شما سروران گرامی بگذارم.

مطالب اختصاصی بوده و کپی برداری ، فروش و قراردادن حتی قسمتی از مطالب این سایت در سایت های دیگر از نظر شرعی حرام و پیگرد قانونی دارد.

درگاه پرداخت اینترنتی این وبسایت توسط درگاه واسط آرین پال و زرین پالمورد تایید قرارگرفته است.

لینک دانلود فایل بعد از پرداخت به صورت آنی باز می شود.

ایمیل پشتیبانی سایت  mahdipnut@yahoo.com

شماره تماس پشتیبانی سایت : 09191968068 فقط پاسخگو به پیامک (لطفا از تماس خودداری کنید)

تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
درباره ما
Profile Pic
دانلود پاورپوینت طرح توجیهی تحقیق و کاراموزی های اموزشی
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • موضوعات

 • طرح توجیهی کارافرینی
 • پایان نامه
 • پروپوزال
 • کاراموزی
 • علوم دامی اصول تغذیه گاو شیری و ...
 • تحقیقات جامع کشاورزی
 • گیاهشناسی"حشره شناسی"فیزیک"اکولوزی"هواشناسی و...
 • ماشین الات
 • طرح توجیهی/نمونه سوال؟کتاب
 • ژنتیک
 • حشره شناسی
 • باغبانی
 • شیمی

 • جانورشناسی
 • دانشگاه پیام نور تفرش
 • هواشناسی
 • زراعت
 • تصاویر کشاورزی
 • پاورپوینت
 • پروژه
 • هورمون های گیاهی
 • مقالات رشته حسابداری
  آمار سایت
 • کل مطالب : 755
 • کل نظرات : 818
 • افراد آنلاین : 8
 • تعداد اعضا : 3177
 • آی پی امروز : 101
 • آی پی دیروز : 1045
 • بازدید امروز : 254
 • باردید دیروز : 3,465
 • گوگل امروز : 58
 • گوگل دیروز : 762
 • بازدید هفته : 24,141
 • بازدید ماه : 64,118
 • بازدید سال : 321,478
 • بازدید کلی : 3,617,572
 • خوش امدگویی
  اميد است سير و سرچ در اين مجموعه افزايش بار اندوخته هاي علمي دوستان دانش دوست و پژوهشگر، را سبب شود در اين اثني ما را با رهنمود هاي ناب خويش راهنمايي نماييد.