loading...

دانلود پاورپوینت طرح توجیهی و کاراموزی

تحقیق پروژه و کار آفرینی رشته حسابداری موضوع شرکت کشت و صنعت دانلود گزارش کاراموزی رشته حسابداری دانلود پایان نامه رشته حسابداری گزارش کاراموزی پروژه حسابداری

خوش امدگویی

با عرض سلام و احترام.از اینکه وبسایت من را برای خواندن انتخاب کردید از شما کمال تشکر را دارم.من مهدی بنی حسن کارشناس علوم دام و طیور افتخار دارم اطلاعات و طرح های توجیهی به روز و مقالات آموزشی را از طریق این وبسایت در اختیار شما سروران گرامی بگذارم.

مطالب اختصاصی بوده و کپی برداری ، فروش و قراردادن حتی قسمتی از مطالب این سایت در سایت های دیگر از نظر شرعی حرام و پیگرد قانونی دارد.

درگاه پرداخت اینترنتی این وبسایت توسط درگاه واسط آرین پال و زرین پالمورد تایید قرارگرفته است.

لینک دانلود فایل بعد از پرداخت به صورت آنی باز می شود.

ایمیل پشتیبانی سایت  mahdipnut@yahoo.com

شماره تماس پشتیبانی سایت : 09191968068 فقط پاسخگو به پیامک (لطفا از تماس خودداری کنید)

ایدی تلگرام پشتیبانی :  poshtibaniU@

ادرس کانال : topfarmer@

مراحل خرید فایل مورد نظر  :

1.کلیک بر گزینه خرید.

2.وارد کردن اطلاعات نام و نام خانوادگی ، ایمیل و شماره تلفن همراه.

توجه پست الکترونیکی همان ایمیل می باشد.در صورتی که ایمیل شخصی ندارید ادرس mahdipnut@yahoo.com وارد کنید.

2.پرداخت توسط کلیه کارت های عضو شتاب ( با کلیه کارت هایی که عضو شتاب هستند قادر به خرید هستید)

3.کلیک بر گزینه ( بازگشت به سایت پذیرنده )

4.دانلود فایل مورد نظر ( دانلود فایل آنی  و پس از پرداخت لینک دانلود باز می شود.)


دانلود گزارش کاراموزی رشته حسابداری دانلود پایان نامه رشته حسابداری گزارش کاراموزی پروژه رشته حسابداری

تحقیق پروژه و کار آفرینی موضوع:شرکت کشت و صنعت

تعداد صفحات: 70 صفحه  قالب فایل :word
 

این موضوع برای دانشجویان رشته حسابداری بوده و پروژه در یک شرکت تولیدی میباشد.


تاریخچه و اهمیت موضوع:
بشر در هر مرحله از زندگی خود نیاز به تغذیه دارد. در زمان های اولیه انسان ها مواد اولیه را اکثرا به صورت خام استفاده می کردند. در دوره های بعد با پیشرفت تکنولوژی تغذیه انسان دچار تغییر و تحول شد .
امروزه نیز با صنعتی شدن اکثر کشور ها و کمبود وقت به دلیل شاغل بودن افراد ترجیح می دهند از روشی استفاده کنند که در حداقل زمان نیاز تغذیه خویش را تامین نمایند .
در این مواقع بیشتر بیشتر از کنسرو جات و مواد نیمه آماده استفاده می کنند تا هم کمبود وقت  را جبران کنند و هم در همه فصول از مواد غذایی دلخواه استفاده نمایند .
در این میا کارخانجات کشت و صنعت وظیفه بزرگی را به عهده دارند از طرفی در کشود های جوان و نوپا که کمبود شغل یکی از معضلات اجتماعی می باشد باعث اشتغال نیروی انسانی در رده های تخصصی و پایین تر می شود .
در استان گلستان به دلیل موقعیت مطلوب جغرافیایی و فیزیکی و آب و هوایی مواد او لیه این نوع کارخانه جات به وفور یافت می شود .
به خاطرنقش های  مهم ذکر شده فوق ترجیح دادیم به عنوان یک کار آفرین عملکرد و فعالیت یک نمونه از کارخانجات کشت و صنعت را بررسی نماییم .تاريخچه و مشخصات كلي شركت كشت و صنعت :
شركت كشت و صنعت در تاريخ 21/12/1351 تأسيس شده است و در تاريخ 7/12/1355 پروانه بهره برداري آن به امضاء وزارت صنايع و كشاورزي وقت تحت عنوان « كشت و صنعت » صادر گرديده است ومرکز اصلی آن در گرگان و فعالیت اصلی آن بر اساس ماده3 اساسنامه عبارت است از انجام كليه عمليات مربوط به كشت و صنعت انجام هرگونه فعاليتهاي مربوط به توليد ، تبديل و عرضه و فروش محصولات اصلي و فرعي و همچنين بهره برداري از سردخانه به ظرفيت 3 هزار تن است .
اين واحد در مجموعه گروه توليدي دشت مرغاب ( يك و يك ) در قبل از انقلاب اسلامي متعلق به بخش خصوصي بوده و پس از پيروزي انقلاب اسلامي ايران تا سال 1366 در اختيار سازمان صنايع ملي ايران قرار داشته و در حال حاضر سهامي عام
مي باشد .
موقعيت مكاني شركت كشت و صنعت گرگان در مسير جاده ارتباطي مازندران ـ خراسان در شهرستان گرگان واقع شده است كه كل مساحت آن 108265 مترمربع و كل مساحت زيربنايي آن 16700 مترمربع بوده كه شامل بخشهاي اداري ، توليدي ، خدماتي ، انبار و سردخانه مي شود .
ظرفيت اسمي توليد كشت و صنعت گرگان بالغ بر پانزده هزار تن در سال بوده كه با توليد محصولات متنوع كه تا بيست و پنج نوع را شامل مي گردد ، در فصول مختلف سال صورت مي گيرد .
از آنجا که اساسنامه شرکت به عنوان اوراق بهادار شرکت محسوب می شود و به صورت محرمانه می باشد طبق آیین دادرسی خروج اساسنامه از شرکت به منزله انزوا شرکت می شود به دین لحاظ از ارائه اساسنامه شرکت و موارد ذکر شده در آن خودداری شد

برنامه ريزي
     فعاليت هاي آينده امري بسيار حياتي بوده وبدون چنين برنامه ريزي هايي ادامه فعاليت مستمر يك سازمان ميسر نخواهد شد.اداره يك واحد تجاري در شرايط اقتصادي پوياي امروز وظيفه ي  پيجيده ودشواري  است مديران هر مرحله از عمليات,بايد  واحد خود را از قبل و به دقت طرح ريزي نموده و  با اعمال روش هاي كنترل ا زاجراي دقيق و به موقع اّن اطمينان حاصل نمايند.
اجراي وظايف طرح ريزي و كنترل نيز با تقسيم كار و ارجاع مسؤليت ها به دواير و بخش هاي مختلف انجام مي پذيرد. بدين منظور براي دستيابي به اهداف تعيين شده و اجراي طرح ها بودجه درقالب بخش هاي مالي و صنعتي طراحي و مورد اجرا گذارده خواهد شد.
بودجه طراحي شده به گروههاي زير تقسيم گرديده است:
1.بودجه عملياتي
2.بودجه سرمايه اي
3.بودجه نقدي

 

دانلود پروژه رشته حسابداری
 


بودجه عملياتي:
بودجه عملياتي كه درواقع محور نظام بودجه ميباشد از طريق محاسبه قيمت تمام شده توليدات(صنعتي و مزرعه ) و خدمات بر اساس پيش بيني مقدار توليد 11500تن و مصرف مواد اوليه و هزينه ها بر اساس آن ا زيك طرف ودرآمد شركت بر اساس پيش بيني مقادير فروش محصولات صنعتي و مزرعه و خدمات از طرف ديگر, حاصل عملكرد يك دوره بودجه را در قالب سودوزيان منعكس مي نمايد.

بودجه سرمايه اي:
بودجه سرمايه اي منعكس كننده  و براآورد مجموع مخارجي است كه پيش بيني مي شود در دارايي هاي ثابت سرمايه گذاري شود.اقلام سرمايه اي كه براي آنها بودجه در نظر گرفته شده ممكن است به بيش ا زيك دوره بودجه مربوط  شود كه در اين صورت آن بخش از بودجه پروژه ها كه به دوره بودجه مورد نظر ارتباط مي يابد تفكيك شده و در بودجه سال مورد نظر درج گرديده است.

 بودجه نقدي:
جهت آگاهي مديران از منابع نقدي و به منظور ايجاد توازن در دريافت و پرداخت شركت بودجه وضعيت نقدي پيش بيني شده است. دوره ي بودجه مشابه دوره ي بودجه عملياتي و سالانه و منطبق با آن مي باشد. بودجه نقدي به دوره اي سه ماهه تفكيك شده, كه سه ماهه اول نيز به دوره هاي كوتاهتر ماهانه تقسيم شده اند.

تفسير بودجه:
بودجه به طور كلي عبارت ا ست از بيان مالي و يا مقدار سياست هاي شركت كه در طول مدت معيني  از زمان آينده عموما يك سال براي حصول به هدف هاي تعيين شده بايد تعقيب شود. اين سياست ها در قالب برنامه ريزي عمليات شركت ,مخارج سرمايه اي و گردش وجوه مطرح مي شوند. تهيه ي بودجه قسمتي از سيستم كنترل بودجه را تشكيل مي دهد كه خود عبارت ا ست از تهيه ي بودجه ي مربوط به مسؤليت هاي مديران جهت نيل به هدف هاي تعيين شده و مقايسه نتايج واقعي با برنامه هاي بودجه شده جهت حصول اطمينان از رسيدن به اهداف و يا ايجاد مبناء براي تجديد ارزيابي آن ها.


منابع مالی :
راه های تامین اعتباراین شرکت به دو صورت انجام می گیرد .
یکی از طریق فروش محصولات تولیدی و دیگری از طریق وام بانکی که به صورت تسهیلات مالی بلند مدت توسط بانک مرکزی داده میشود تسهیلات مالی در صورتی داده می شود که افزایش سرمایه توسط شرکت صورت بگیرد .
اصولا افزایش سرمایه شرکت از طریق تولید محصول جدید امکان پذیر است. بدین صورت که شرکت پروژه محصول جدید را که شامل پیش بینی خط تولید, میزان پرسنل مورد نیاز,  مواد اولیه, تجهیزات و ماشین آلات , پیش بینی فروش و بازار یابی و به طور کلی کلیه منابع مورد نیاز جهت پروژه می باشد به بانک مرکزی ارسال می نمایدو بانک نیز پس از بررسی پروژه در صورت تایید آن ( احتمال تایید 90 درصد ) جواز تاسیس و فرم تایید آن را ارسال می نماید که نمونه آن در قسمت ضمائم ( ضمیمه 2 ) آمده است.
تامین نیروی انسانی :
اصولا تامین نیروی انسانی در شرکت های دولتی از طریق آزمون های استخدامی صورت می گیرد بعضی از نیروهای انسانی شرکت از طریق معرفی وزارت صنایع و معادن صورت گرفته است . همچنین به دلیل نوسانات کار در قسمت حمل و نقل از نیروی روز مزد بیرون شرکت استفاده می شود .

نحوه تامین تجهیزات و ماشین آلات :
80 درصد ماشین آلات به دلیل عدم تو لید در داخل کشور از کشورهای خارجی تامین می شود . کشور هایی نظیر سوئد , انگلستان , فرانسه و گاهی نیز آسیای میانه برای خرید ماشین آلات در نظر گرفته شده اند .

ساختار سازماني شركت كشت و صنعت گرگان
هيئت مديره :
تعداد اعضاي هيئت مديره 5 نفر بوده كه از ميان اساتيد دانشگاه ، مديران صنعتي و كارشناسان مالي و بانكي انتخاب شده اند .
مديرعامل :
برابر قانون تجارت مديريت اجرائي شركت را به عهده دارد و در حال حاضر مديرعامل شركت كارشناس شيمي مي باشد و از نظر اجرايي مسئول هماهنگ كردن و رهبري ساير بخشها را به عهده دارد
واحد اداري :
اين واحد كارهاي مربوط به برنامه ريزي و ارائه خط مشي اجراي امور اداري و پرسنلي شركت ، نظارت بر اجراي قوانين و آيين نامه هاي پرسنلي و استخدامي و غيره را به عهده دارد .
واحد امور مالي :
اين واحد علاوه بر برنامه ريزي و نظارت بر امور قسمتها كليه اسناد دريافتي و پرداختي و عمليات حسابداري و مالي و تنظيم صورتحسابهاي مالي و تنظيم بودجه را بر عهده دارد .
واحد كشاورزي :
شركت كشت و صنعت گرگان در سطح حدود 165 هكتار از اراضي كشاورزي منطقه گرگان و گنبد به صورت مستقيم اقدام به فعاليتهاي كشاورزي با روشهاي مكانيزه و روشهاي جديد كاشت و برداشت مي نمايد و از اين طريق همه ساله مقداري از مواد اوليه مورد نياز خود را تأمين مي كند .
واحد انبارها :
با توجه به اهميت نگهداري محصولات در صنايع تبديلي واحد انبارهاي شركت كشت و صنعت گرگان با مساحت 7450 مترمربع و فضاي سردخانه اي با مساحت 2244 مترمربع به ارائه خدمات و تغذيه خطوط توليد و عرضه و تحويل محصولات ساخته شده بر شكبه وسيع پخش سراسري ايران اقدام مي نمايد .
واحد كنترل كيفي :
بدليل حساسيت بسيار زياد مواد غذايي تبديلي و توجه ويژه به كيفيت ظاهري و باطني محصولات توليدي شركت با به كارگيري نيروي كار ماهر و كارآزموده در واحد كنترل كيفي كليه مراحل قبل و بعد از توليد را با روشها و دستگاههاي جديد آزمايشگاهي كنترل و آزمايش مي كند و براي اين منظور تعداد 6 كارشناس در رشته هاي مهندس غذايي ، ميكروبيولوژي كشاورزي را به خدمت گرفته است .
واحد تعمير و نگهداري :
اين واحد به منظور سرويس دهي به واحد توليد و به كارگيري تكنولوژي جديد با انجام برنامه هاي بازسازي و آماده سازي خطوط در جهت افزايش ظرفيت و بقاي فعاليتهاي فصلي توليد محصولات كار مي كند .

 

فهرست مطالب

عنوان                                                                                  صفحه   
فصل اول
تاریخچه و اهمیت موضوع                                                            7
تاریخچه و مشخصات کلی                                                             8
برنامه ریزی و طراحی فعالیت                                                        9  
  منابع مالی                                                                                 11
تامین نیروی انسانی                                                                     11
تامین تجهیزات و ماشین آلات                                                          11   
ساختار و چارت سازمانی                                                              12

فصل دوم
تهیه مواد اولیه                                                                          18
قرارداد با کشتکاران                                                                   19
تولید                                                                                     23
خط تولید                                                                                23
 نحوه بازاریابی و توزیع و فروش                                                   27
نحوه محاسبه قیمت تمام شده                                                          27عنوان                                                                                    صفحه

فصل سوم
سر فصل حساب ها و نحوه کد بندی آنها                                              29
نحوه ثبت حساب ها                                                                     35
دفتر اندیکاتور                                                                           38
نحوه محاسبه استهلاک                                                                 39
نحوه رفع مغایرات                                                                      41
نحوه محاسبه حقوق و دستمزد                                                         43
نحوه بود جه بندی                                                                       51

فصل چهارم
نحوه گردش مدارک انبار                                                              57مواد اوليه:
 براي ساخت محصول بايد از موادي كه در طبيعت وجود دارد و يا از موادي كه در
كارخانه هاي ديگر ساخته شده اند استفاده نمود كه به اين نوع مواد ، مواد اوليه مي گويند .
مواد اوليه اين شركت مي تواند انواع سبزيجات ، حبوبات و ميوه جات باشد .
معمولاً قسمت عمده اي از بهاي تمام شد را مواد اوليه تشكيل مي دهند به عبارت ديگر مؤثرترين عامل در قيمت تمام شده مواد مصرفي مي باشد به همين دليل تعيين دقيق مقدار و مبلغ مواد مصرفي از اهميت زيادي برخوردار مي باشد .

محصولات توليدي شركت كشت و صنعت :
توليدات شركت كشت و صنعت با توجه به فصلي بودن مواد اوليه عنوانهاي آنها به تفكيك ماههاي سال به صورت زير مي باشد :
گروه كنسرو سبزيجات و حبوبات :
ـ كنسرو نخود فرنگي            ارديبهشت ماه
ـ كنسرو خيار             ارديبهشت و خرداد و تير
ـ كنسرو لوبيا سبز             خرداد و تيرماه
ـ كنسرو رب گوجه فرنگي         تيرومردادوشهريور
ـ كنسرو ذرت شيرين                 مرداد و شهريور
ـ كنسرو خوارك بادمجان            مهر و آبان و آذر
ـ كنسرو ميرزا قاسمي            مهروآبان وآذرماه
ـ كنسرو لوبيا چيتي             مهر و اسنفد ماه
ـ كنسرو سبزيجات مخلوط كوكتل         آبان واسفند ـ كنسرو انواع ماهي                 آبان واسفند
گروه كمپوت جات :
ـ كمپوت گيلاس                 تير و مرداد ماه
ـ كمپوت هلو                 تير و مرداد ماه
ـ كمپوت گلابي                 مهر و آبان ماه
ـ كمپوت سيب                 مهر و آبان ماه
گروه مرباجات :
ـ مرباي توت فرنگي                ارديبهشت و خرداد
ـ مرباي آلبالو                     تير و مرداد
ـ مرباي گيلاس                 تير و مرداد ماه
ـ مرباي گلابي                 مهر و آبان ماه
ـ مرباي سيب                 مهر و آبان ماه
ـ مرباي هويچ                 دي و بهمن ماه
قرار داد با کشتکاران :
شرحي كوتاه از وظايف دايره ي حسابداري كشتكاران (قراردادي) وارتباط آ ن با دواير ديگربه صورت زیر می باشد .
 
انواع وظايف:
1.قرارداد با كشاورز
2.انجام مراحل قانوني براي ثبت قرارداد
3.نوشتن سند تفضيلي
4.مشخص كردن هر كشاورز باكد مخصوص (با همكاري قسمت كامپيوتر)
5.مراحل ابتدايي تصفيه حساب كشاورز با شركت پس از به پايان رسيدن محصول
همان طوري كه از نام اين دايره معلوم و مشخص است مسؤلين اين دايره ارتباط مستقيم با كشاورز دارند و همان طوري كه از واژه ي قراردادي مشخص است كشاورزان بايد با كمك اين دايره و دايره ي كشاورزي با اين شركت قراردادي را به امضاء برسانندو تعهد كنند كه در قبال قراردادي كه با اين شركت به امضاء رسانيده اند و خدماتي كه اين شركت به كشاورز ارائه مي دهد محصولات خود را در اختيار اين شركت بگذارند.

نوشتن قرارداد:
ابتدا كشاورزان به قسمت (دايره) كشاورزان مراجعه مي كنند و اعلام مي كنند كه حاضر هستند با اين شركت قراردادي را امضاء كنند. بعد از اين كه قرارداد امضاء شد اين قراردادبه دايره ي حسابداري كشتكاران فرستاده مي شود,تا مراحل بعدي در اين دايره انجام شود. بعد ا زآن وظيفه ي اين دايره اين است كه به منظور انجام تعهد كشاورز در موئد مقرر (تحويل محصول )چك هايي (چك تضمين شده) را از كشاورز دريافت كند. اين چك هاي تضمين شده به شركت اطمينان ميدهد كه كشاورز به تعهد خود عمل ميكند. ممكن است كه بعضي از كشاورزان به تعهدات خود عمل كنند و بعضي ازآن ها به تعهدات خود عمل نكنند.كشاورزاني كه به تعهدات خود عمل كنند در روزي كه با شركت تسويه حساب ميكنند چك هاي آن ها به آن ها برگردانده مي شود, ولي اگر كشاورزي به تعهدات خود عمل نكند شركت چك او را نزد بانك به اجرا مي گذارد تا بانك مربوطه مراحل قانوني را انجام دهد.
پس از گرفتن چك ممكن است بعضي از كشاورزان از شركت درخواست بذر كننداين دايره دستور همكاري با كشاورزان را به دايره ي ديگري مي دهد تا بذر در اختيار كشاورز قرار گيرد. در مورد دريافت مبلغ بذر از كشاورز ممكن است كه شخص آن مبلغ را نقدا بپردازد در غير اينصورت شركت در روز تسويه حساب از حساب وي كسر خواهد كرد.
پس از انجام مراحل فوق , دايره ي حسابداري كشتكاران با كمك قسمت كامپيوتر به هر كشاورز كد مخصوص را مي دهد و كشاورز موظف است كه محصولات خود رابا كد ارائه شده ي مخصوص به خود وارد شركت كند. پس از گذشت چند ماه , زماني كه كشاورزان محصولات خود را برداشت كردند و آن را جهت تحويل به كارخانه اوردند, ابتدا قسمت باسكول, وزن خالص محصول را طي چند مرحله محاسبه مي كند و قبضي رابا نام قبض باسكول همراه رسيدي كه تعهد مي كند كشاورز محصول خود را تحويل داده است تهيّه مي كند. در اين رسيد ميزان خالص محصول  شخص, ميزان افت محصول, كسورات و وزن نهايي پس از كسر كسورات  ثبت مي شود.

 


برای دریافت کامل فایل برگزینه خرید کلیک کنید تا بتوانید انلاین بعد از پرداخت دانلود کنید.


 روش دانلود فایل :
 
1.کلیک گزینه خرید.
2.پرداخت توسط کلیه کارت های عضو شتاب
3.کلیک بر گزینه ( بازگشت به سایت  پذیرنده )
4.دانلود فایل مورد نظر

 

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
بانک پاورپوینت و طرح توجیهی

با عرض سلام و احترام.از اینکه وبسایت من را برای خواندن انتخاب کردید از شما کمال تشکر را دارم.من مهدی بنی حسن کارشناس علوم دام و طیور افتخار دارم اطلاعات و طرح های توجیهی به روز و مقالات آموزشی را از طریق این وبسایت در اختیار شما سروران گرامی بگذارم.

مطالب اختصاصی بوده و کپی برداری ، فروش و قراردادن حتی قسمتی از مطالب این سایت در سایت های دیگر از نظر شرعی حرام و پیگرد قانونی دارد.

درگاه پرداخت اینترنتی این وبسایت توسط درگاه واسط آرین پال و زرین پالمورد تایید قرارگرفته است.

لینک دانلود فایل بعد از پرداخت به صورت آنی باز می شود.

ایمیل پشتیبانی سایت  mahdipnut@yahoo.com

شماره تماس پشتیبانی سایت : 09191968068 فقط پاسخگو به پیامک (لطفا از تماس خودداری کنید)

تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
درباره ما
Profile Pic
دانلود پاورپوینت طرح توجیهی تحقیق و کاراموزی های اموزشی
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • موضوعات

 • طرح توجیهی کارافرینی
 • پایان نامه
 • پروپوزال
 • کاراموزی
 • علوم دامی اصول تغذیه گاو شیری و ...
 • تحقیقات جامع کشاورزی
 • گیاهشناسی"حشره شناسی"فیزیک"اکولوزی"هواشناسی و...
 • ماشین الات
 • طرح توجیهی/نمونه سوال؟کتاب
 • ژنتیک
 • حشره شناسی
 • باغبانی
 • شیمی

 • جانورشناسی
 • دانشگاه پیام نور تفرش
 • هواشناسی
 • زراعت
 • تصاویر کشاورزی
 • پاورپوینت
 • پروژه
 • هورمون های گیاهی
 • مقالات رشته حسابداری
  آمار سایت
 • کل مطالب : 739
 • کل نظرات : 818
 • افراد آنلاین : 16
 • تعداد اعضا : 3161
 • آی پی امروز : 278
 • آی پی دیروز : 616
 • بازدید امروز : 1,234
 • باردید دیروز : 2,796
 • گوگل امروز : 178
 • گوگل دیروز : 405
 • بازدید هفته : 1,234
 • بازدید ماه : 52,671
 • بازدید سال : 163,036
 • بازدید کلی : 3,459,130
 • خوش امدگویی
  اميد است سير و سرچ در اين مجموعه افزايش بار اندوخته هاي علمي دوستان دانش دوست و پژوهشگر، را سبب شود در اين اثني ما را با رهنمود هاي ناب خويش راهنمايي نماييد.