loading...

دانلود پاورپوینت طرح توجیهی و کاراموزی

دانلود پروژه با موضوع کاربرد برنامه های علمی در تدارک کالا و انبارداری امروزه با پیشرفت علوم و تکنولوژی امکان تولید انبوه کالا و فراهم شده پروژه مالی حسابداری

خوش امدگویی

من مهدی بنی حسن کارشناس دام وطیور افتخار دارم جدیدترین طرح ها و مقالات را از طریق این وبسایت در اختیار شما بگذارم.

جهت سفارش طرح و پشتیبانی سایت با شماره :

09191968068پیامک ارسال کنید.

ادرس دفتر ما جهت مراجعه حضوری : (با هماهنگی قبلی)

قم . بخش قنوات . دفتر فنی مهندسی (نوطرح )بنی حسن 

همچنین تمامی عزیزانی که رمز دوم برای خرید اینترنتی ندارند می تواندد با پشتیبانی هماهنگ و از سایر روش ها استفاده کنند.

درگاه پرداخت اینترنتی این وبسایت توسط درگاه واسط آرین پال و زرین پالمورد تایید قرارگرفته است.

ایمیل پشتیبانی سایت  mahdipnut@yahoo.com

ایدی تلگرام پشتیبانی :  poshtibaniU@

ادرس کانال : topfarmer@

مراحل خرید فایل مورد نظر  :

1.کلیک بر گزینه خرید.

2.وارد کردن اطلاعات نام و نام خانوادگی ، ایمیل و شماره تلفن همراه.

توجه پست الکترونیکی همان ایمیل می باشد.در صورتی که ایمیل شخصی ندارید ادرس mahdipnut@yahoo.com وارد کنید.

2.پرداخت توسط کلیه کارت های عضو شتاب ( با کلیه کارت هایی که عضو شتاب هستند قادر به خرید هستید)

3.کلیک بر گزینه ( بازگشت به سایت پذیرنده )

4.دانلود فایل مورد نظر ( دانلود فایل آنی  و پس از پرداخت لینک دانلود باز می شود.)

مطالب اختصاصی بوده و کپی برداری ، فروش و قراردادن حتی قسمتی از مطالب این سایت در سایت های دیگر از نظر شرعی حرام و پیگرد قانونی دارد.


دانلود پروژه با موضوع کاربرد برنامه های علمی در تدارک کالا و انبارداری
امروزه با پیشرفت علوم و تکنولوژی امکان تولید انبوه کالا و فراهم شده است و این کار برنامه ریزی دقیق جهت استفاده به موقع و حداکثر از امکانات را می طلبد تقسیم کار و رشد جمعیت نیاز استفاده از فراورده های دیگران را بوجود آورده است و این خود زمینه پیدایش سازمانهای گردیده که در این نظامهای پیچیده فنی اجتماعی انبار به عنوان واسطه موجبات گردش کالا از تولید به مصرف را امکان پذیر می سازد . 
انجام دادن قسمتي از وظايف و گردش كار سازمانهاي دولتي بخصوص مؤسسات صنعتي و توليدي مستلزم تداركات كالا و مواد اوليه وهمچنين نگهداري و در دسترس قرار دادن سريع وسايل مورد نياز آنها   مي باشد . بنابراين وظيفه كارپردازي و انبارداري در اين امر مهم را مي توان بخشي از وظايف مديريت براي حصول به هدف نهايي آن مؤسسه محسوب كرد.
بديهي است اگر مواد و لوازم در موقع معين تهيه و در دسترس واحد مصرف كننده قرار داده نشود ، در گردش كار و فعاليتهاي آن موسسه وقفه ايجاد مي گردد . بدون ترديد انبار كردن بيش از اندازه كالا موجب ركود سرمايه كه در بعضي از مؤسسات قسمت عمده سرمايه آن را تشكيل مي دهد خواهد گرديد .
کلمات کلیدی :دانلود پروژه با موضوع کاربرد برنامه های علمی در تدارک کالا و انبارداری , دانلود پروژه مالی انباردازی رشته حسابداری , پروژه مدیریت سیستم انبارداری با نرم افزار , 
درصد قابل توجهي از درآمد ناخالص ملي هر كشور ، به صورت مواد اوليه ، محصول نيم ساخته و كالاي ساخته شده در انبارها نگهداري مي شود ، البته نقش انبار در اقتصاد كشورهاي مختلف متفاوت است . در كشورهاي پيشرفته ، انبارها حلقه هايي از زنجير توليد ، توزيع و مصرف مي باشند و بدين وسيله توليد انبوه كارخانه ها و صنايع بدست مصرف كنندگان داخلي رسيده ، يا به مراكز صادراتي منتقل مي شود . در برخي كشورها نظير ايران ، كه واردات كالاها و مواد مختلف ، درصد زيادي از نباز كشور را تشكيل مي دهد ، انبارها بطور عمده نقش واسطه را در انتقال از مبادي ورودي كشور به مناطق مختلف و سپس توزيع محلي به عهده دارند .
افزايش ناگهاني واردات ، كه به دنبال افزايش قيمت نفت در سالهاي  52 ـ 1351 هـ .ش صورت گرفت و در چند سال بعد نيز روند تصاعدي خود را ادامه داد ، باعث شد تا هر كشور و اينكه حجم زيادي از سرمايه كارخانه بصورت كالا در انبارها نگهداري مي شود ، ضرورت توجه به انبارو مسائل مرتبط به آن در صنايع روشن مي گردد ، بمنظور درك اهميت اين موضوع مي توان به درصد موجودي انبار از كل دارائيها و ارزش ويژه در صنايع مختلف اشاره نمود .
دانلود پروژه رشته حسابداری مالی و انبارداری
 
موضوع: کاربرد برنامه های علمی در تدارک کالا و انبارداری
تعداد صفحات:24 صفحه --- قالب :word --- به همراه نمودار ها و جدول های لازمه
 
هدف از استقرار يك سيستم انبار:
انبارداري يك سيستم و برنامه منسجم و بسيار دقيق در رابطه با درخواست و نياز ، سفارش و خريد ، تحويل محل انبار و نگهداري صحيح تا هنگام تحويل به نيازمند است كه امروزه بصورت مكانيزه بايد انجام بپذيرد. چون در اين روش هر گونه بي نظمي و اختلال مشكلات مربوط به خود را در رابطه با افرادي كه در اين مجموعه و سيستم را به همراه خواهد داشت . 
هدف از سيستم انبارداري جهت استفاده درست و بموقع كالا و لوازم نگهداري درست تابموقع نباز يك سازمان مي باشد و جهت استفاده درست و نگهداري كالا ، موارد و شرايط مخصوص خود را بايد ايجاد   كنيم . چون بعضي از اين اجناس بايد زير سقف ، دور از رطوبت ، بلند تر از زمين و يا در هواي آزاد و ... باشند ، پس اين شرايط به آساني مهيا نمي گردد. 
ما به بعضي از جنسها در لحظه هاي خاص و اتفاقي نياز داريم و بعضي ديگر از اجناس آنچنان اظطراري و مبرّم نمي باشد . حال بايد براي اجناسي كه ضرورت دارد محل نگهداري مربوط به آن شرايط را داشته باشيم كه عبارت است ازيك ساختمان مناسب با گرما و سرمايش مطبوع .
نظر به اهميت موجوديهاي انبارهاي شركت ، تهيه و اجراي دستورالعمل انبار و استفاده از فرمهاي متحدالشكل جهت حصول به اهداف ذيل ضروري به نظر مي رسد: 
الف) برقراري سيستم كنترل هاي داخلي مناسب به منظور حفظ و حراست از موجودي مواد و كالاي شركت .
ب ) يكنواخت كردن رويه هاي مورد عمل شركت و جلوگيري از چند گانگي وسليقه اي عمل كردن كاركنان بويژه در نواحي ، ادارات كل ، ذيحسابي طرحهاي عمراني .
ج ) افزايش كارايي كاركنان از طريق تسريع در تهيه و تحويل كالاها به درخواست كنندگان 
د) فراهم آوردن اطلاعات مقداري وريالي مربوط به موجوديها ، ذخيره و بازسازي(دسترسي) سريع آنها و گزارش آن به اشخاص ذيربط و تصميم گيرنده.
و ) سهولت درك و اجراي رويه هاي پيشنهادي توسط كاركنان 
ز ) حصول اطمينان از دقت و كفايت اطلاعات حسابداري موجوديها و قابل اتكا بودن آنها 
ح) كاستن از هزبنه هاي اجرا و نگهداري دستور العملهاو سيستمها 
ج) اجتناب از كاربرد فرمانهاي گوناگون در عمليات ،كه منجر به افزليش هزينه ، كاهش كارايي و ايجاد سردرگمي در كاركنان مي شود.
د ) همکاری و مساعدت در خرید و تامین و تهیه کالا ها و کنترل و دریافت کالا های خریداری شده 
 
فرمهای مورد نیاز در انبار
 تبادل اطلاعاتی قسمتها و انجام عملیات مربوطه از طریق گردش فرمهای محتوی اطلاعات بین قسمتهای مختلف واحد تولیدی یا خدماتی انجام می شود . فرم وسیله ای برای مستند کردن عملیات و منبع اصلی ایجاد اطلاعات در سیستم می باشد . و یا به عبارتی دیگر می توان گفت وسیله ای است برای مستند کردن عملیات ، ثبت مجوز های مربوط از طریق اعضاء یا زدن مهر های مجاز روی آن جمع آوری و تبادل اطلاعات بین قسمتها ، اطلاعات در فرم جمع آوری شده و در هنگام لزوم از آن خارج می شود بعضی از اهداف فرمهای سیستم اطلاعاتی به شرح زیر می باشد : 
1) ثبت موجودی حاضر و نشان دادن اختلاف در موقع موجودی برداری 
2) تامین اطلاعات لازم برای تدارکات کالاهایی که کارخانه به آنها احتیاج دارد . 
3) کم کردن نیاز به دوباره نویسی اطلاعات در بخشهای مختلف 
4) کاهش تعداد سوالات از بخشهای مختلف 
5) دادن اطلاعات لازم به هر بخش 
فرمها :
1- برگ تقاضای خرید کالا
در صورت عدم وجود کالا در انبار فرمی به نام برگ تقاضای خرید کالا در دو نسخه تهیه و تنظیم می شود . 
2- برگ درخواست کالا 
هنگامی که برگ تقاضا ی خریدار تحویل انبار دار شود . فرمی به نام برگ درخواست خرید کالا در سه برگ تهیه که یک برگ آن نزد انبار باقی می ماند و دو برگ دیگر آن جهت خرید به امضای رئیس اداره مربوطه تحویل کار پرداز می شود .
 3-برگ اعلام قیمت کالا به انبار 
هنگامی که کارپرداز کالای را خریداری می کند همراه آن کالا فرعی به نام اعلام قیمت کالا به انبار تحویل می دهد در این فرم مشخصات کالا ، مقدار و بهای آن نوشته و در دو نسخه تهیه که نسخه اول همراه نامه به انبار بلاغ و نسخه دوم تا وصول قبض انبار در پرونده مربوطه ضبط می شود 
4- قبض انبار 
هنگامی که کالا به انبار رسید فرم قبض انبار در چهار نسخه با تفاوتهایی مانند شماره کارت ، ردیف خط برگ کالا ، ردیف دفتر واردات ، موجودی پس از دریافت نسبت به فرم اعلام کالا به انبار تنظیم می شود که نسخه اول جهت مراجع خریدار ارسال می شود ، نسخه 2 و 3 ضمن گزارش به حابداری و نسخه 4 به انبار نگهداری تحویل داده می شود . 
5- کارت انبار 
این فرم جهت ثبت کلیه ی نقل و انتقالات مربوط به موجودی مورد استفاده قرار می گیرد و توسط انبار تهیه می شود . ورود دو نوع ، کار ت و کارت کوچک که کاملاً مشابه به هم بوده با این تفاوت که در کارت کوچک مبلغ کالا قید نمی شود . 
6- فرم برگشت کالا 
هنگامی که مازاد کالای دریافتی به انبار برگردانده می شود این فرم توسط انبار یا برگشت دهنده تکمیل و تنظیم می شود . و قیمت آن را کارشناس مربوط ارزیابی می کند که در 5 نسخه تنظیم که نسخه 1 و 2 به حسابداری ارسال و نسخه 3 به واحد اموال و نسخه 4 بایگانی و نسخه 5 به سازمان کنترل به مصرف ارسال می شود . 
7- حواله انتقال کالا 
 حواله انتقال كالا شامل حواله صادره و حواله وارده مي باشد .
و حواله انتقال كالا كه خود به دو دسته ، حواله كالاي انبار به انبار داخلي و حواله انبار به انبار خارجي را شامل مي شود و در صورتي حواله صادر مي گردد كه انبارهاي تابعه نياز به جنسي كه در انبار مادر ( مخزن ) بصورت مازاد باشد انجام مي پذيرد . 
هر نوع حواله در پنج برگ صادر كه برگ يك و دو و چهار به انبار گيرنده ارسال تا تائيديه تحويل و رسيد تائيد شده را به انبار فرستنده ارجاع دهد و برگ سه و پنج بعد از عمليات يك برگ به حسابداري جنسي و برگ ديگر در انبار بايگاني مي گردد . سيستم حواله وارده با تفاوت هاي اندكي از قبض انبار ثبت گرديده و حواله صادره نيز با تفاوتهاي اندكي از درخواست مصرفي و تفاوت كلي كه حواله انتقال كالا دارد قسمت وارده و قسمت صادره (ثبت انبار فرستنده قبض انبار و ثبت انبار گيرنده درخواست مصرفي )در يك فرم جا گرفته اند . و هم انبار فرستنده و هم گيرنده برروي همين فرم عمليات بايد انجام بدهند .
 
شرايط و وضع عمومي انبارها : 
1ــ وضع طبيعي انبارها :
انبارها بايد از لحاظ وضع طبيعي هوا ، درجه حرارت و برودت ،وضع رفت و آمد در آنها بر اساس نوع و طبيعت اجناس و كالاهايي كه در آنها قرار داده مي شود ، ساخته شده و رعايت نكات مربوط به هوا و درجه حرارت و سردي ، گرد و غبار ، نور و روشنايي ، نظافت و بهداشت ، سروصدا و ساير مسائل ايمني مربوط به محيط و فضاي انبار شده و از نظر رفت و آمد ، چه درمورد فضاي لازم به آنهايي كه بايد براي كارهاي انبار داري در آن رفت وآمد كنند و چه براي وسائل حمل ونقل ليفت تراك يا چراغهاي دستي و چه براي حجم قطعات و اجناس و كالاها و چه از لحاظ كنترل ورود و خروج و رفت و آمد اشخاص متفرقه و غير كاركنان انبارها بايد راه و فاصله كافي در نظر گرفته شود تا عدم راه عبور مناسب و فاصله لازم سبب كندي يا مشكل شدن ، عمل گذاشتن و برداشتن و تحويل اجناس نگردد.
2ــ وضع انبارها از لحاظ حفاظتي :
انبارها از لحاظ حفاظت از سرقت ، آتش سوزي ، پراكنده شدن موجوديها در اثر در دسترس بودن ، اقلام فاسد نشدني و يا توجه به علائم ايمني بسته هاي كالا ، بايد داراي وضعي باشد كه از اين نظر بتوان بخوبي مورد توجه و حراست قرار گيرد.  
سفارش خريد :
سفارش خريد مجوز كتبي براي فروش كالا بمنظور ارسال مقدار معيني از كالاي مشخص با شرايط توافق شده در مكان و زمان معين است. اين فرم بر اساس خريد تصويب شده در تداركات شركت يا نواحي و ادارات كل تنظيم شده و به فروشنده ارسال مي گردد.
اين فرم شرح كاملي از نوع كالا و خدمات مورد نياز ، شرايط خريد ، قيمت توافق شده و نحوه حمل را در اختيار فروشنده قرار مي دهد .
كنترلهاي مورد نياز براي دريافت كالا از فروشنده :
با توجه به شرايط قيد شده هر سازماني نيازهايي دارد كه با اقدام هر قسمت از سازمان پيگرد و توسط مسئول قسمت تهيه كه تداركات مي باشد با مجوزهايي تهيه و خريداري مي شود . با توجه به نوع سازمان و اداره ممكن است روشهايي با تغيرات كم ولي در اصل مشابه هم صورت پذيرد .
 
 
 
 
برای دریافت کامل فایل با پرداخت انلاین , انلاین دانلود کنید.
 
روش دانلود فایل :
 
1.کلیک گزینه خرید.
2.پرداخت توسط کلیه کارت های عضو شتاب
3.کلیک بر گزینه ( بازگشت به سایت  پذیرنده )
4.دانلود فایل مورد نظر
 
 

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
بانک پاورپوینت و طرح توجیهی

با عرض سلام و احترام.از اینکه وبسایت من را برای خواندن انتخاب کردید از شما کمال تشکر را دارم.من مهدی بنی حسن کارشناس علوم دام و طیور افتخار دارم اطلاعات و طرح های توجیهی به روز و مقالات آموزشی را از طریق این وبسایت در اختیار شما سروران گرامی بگذارم.

مطالب اختصاصی بوده و کپی برداری ، فروش و قراردادن حتی قسمتی از مطالب این سایت در سایت های دیگر از نظر شرعی حرام و پیگرد قانونی دارد.

درگاه پرداخت اینترنتی این وبسایت توسط درگاه واسط آرین پال و زرین پالمورد تایید قرارگرفته است.

لینک دانلود فایل بعد از پرداخت به صورت آنی باز می شود.

ایمیل پشتیبانی سایت  mahdipnut@yahoo.com

شماره تماس پشتیبانی سایت : 09191968068 فقط پاسخگو به پیامک (لطفا از تماس خودداری کنید)

تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
درباره ما
Profile Pic
دانلود پاورپوینت طرح توجیهی تحقیق و کاراموزی های اموزشی
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • موضوعات

 • طرح توجیهی کارافرینی
 • پایان نامه
 • پروپوزال
 • کاراموزی
 • علوم دامی اصول تغذیه گاو شیری و ...
 • تحقیقات جامع کشاورزی
 • گیاهشناسی"حشره شناسی"فیزیک"اکولوزی"هواشناسی و...
 • ماشین الات
 • طرح توجیهی/نمونه سوال؟کتاب
 • ژنتیک
 • حشره شناسی
 • باغبانی
 • شیمی

 • جانورشناسی
 • دانشگاه پیام نور تفرش
 • هواشناسی
 • زراعت
 • تصاویر کشاورزی
 • پاورپوینت
 • پروژه
 • هورمون های گیاهی
 • مقالات رشته حسابداری
  آمار سایت
 • کل مطالب : 755
 • کل نظرات : 818
 • افراد آنلاین : 4
 • تعداد اعضا : 3177
 • آی پی امروز : 113
 • آی پی دیروز : 1045
 • بازدید امروز : 348
 • باردید دیروز : 3,465
 • گوگل امروز : 65
 • گوگل دیروز : 762
 • بازدید هفته : 24,235
 • بازدید ماه : 64,212
 • بازدید سال : 321,572
 • بازدید کلی : 3,617,666
 • خوش امدگویی
  اميد است سير و سرچ در اين مجموعه افزايش بار اندوخته هاي علمي دوستان دانش دوست و پژوهشگر، را سبب شود در اين اثني ما را با رهنمود هاي ناب خويش راهنمايي نماييد.