loading...

دانلود پاورپوینت طرح توجیهی و کاراموزی

دانلود گزارش کاراموزی رشته حسابداری بـررسي سيستم حسـابـداري اداره آموزش و پرورش , دانلود کاراموزی و پروژه حسابداری اداره اموزش و پرورش دانلود گزارش کاراموزی

خوش امدگویی

من مهدی بنی حسن کارشناس دام وطیور افتخار دارم جدیدترین طرح ها و مقالات را از طریق این وبسایت در اختیار شما بگذارم.

جهت سفارش طرح و پشتیبانی سایت با شماره :

09191968068پیامک ارسال کنید.

ادرس دفتر ما جهت مراجعه حضوری : (با هماهنگی قبلی)

قم . بخش قنوات . دفتر فنی مهندسی (نوطرح )بنی حسن 

همچنین تمامی عزیزانی که رمز دوم برای خرید اینترنتی ندارند می تواندد با پشتیبانی هماهنگ و از سایر روش ها استفاده کنند.

درگاه پرداخت اینترنتی این وبسایت توسط درگاه واسط آرین پال و زرین پالمورد تایید قرارگرفته است.

ایمیل پشتیبانی سایت  mahdipnut@yahoo.com

ایدی تلگرام پشتیبانی :  poshtibaniU@

ادرس کانال : topfarmer@

مراحل خرید فایل مورد نظر  :

1.کلیک بر گزینه خرید.

2.وارد کردن اطلاعات نام و نام خانوادگی ، ایمیل و شماره تلفن همراه.

توجه پست الکترونیکی همان ایمیل می باشد.در صورتی که ایمیل شخصی ندارید ادرس mahdipnut@yahoo.com وارد کنید.

2.پرداخت توسط کلیه کارت های عضو شتاب ( با کلیه کارت هایی که عضو شتاب هستند قادر به خرید هستید)

3.کلیک بر گزینه ( بازگشت به سایت پذیرنده )

4.دانلود فایل مورد نظر ( دانلود فایل آنی  و پس از پرداخت لینک دانلود باز می شود.)

مطالب اختصاصی بوده و کپی برداری ، فروش و قراردادن حتی قسمتی از مطالب این سایت در سایت های دیگر از نظر شرعی حرام و پیگرد قانونی دارد.


دانلود پروژه رشته حسابداری بـررسي سيستم حسـابـداري اداره آموزش و پرورش شهرستان ايذه
این پروژه به طور کامل ابتدا به بررسی رشته حسابداری و سپس به نظام اموزش و پرورش و بررسی کارکنان اداره آموزش پرورش از جمله استخدامی حق التدریسی و مخارج سپرده , مالیات و مخارج میپردازد و به طور کامل انهارا محاسبه میکند. پروژه از 53 صفحه تشکیل شده که توسط شما دوستان قابل تغییر بوده (ورد). جداول - فرم ها و تراز ازمایشی به طور کامل موجود است .
 
نخستيـن انتشـارات مستقيــم به حسـابداري و حسـابرسي در ايـران مورخ  13/11/1314 مي باشد كه براي بار اول از اصطلاحاتي از قبيل بيلان (ترازنامه) – بدهكار و بستانكار صحبت مي شد كه خود مقدمه‌اي بر قوانين مالياتي سالهاي 1328،1335 و 1345 ميباشد. همچنين در سال 1322 قانون ماليات بر در‌آمد تدوين شد با وجود اينكه اين قانون هرگز به مورد اجرا گذاشته نشد ولي اصطلاحاتي از قبيل هزينه و درآمد در آن به كار رفته بود. حسابداري به روش جديد در ايران بيشتر در مؤسسات خارجي كه در ايران مشغول به كار بودند، موسوم شد. (اين مؤسسات عبارت بودند از شركت سابق نفت، بانك سابق شاهي و ساير مؤسسات و بانكهاي خارجي ) سپس در بانك ملي و ساير بانكهاي ايران رواج يافت .
از نظر تعليم اصول حسابداري در آن موقع مؤسسات داخلي قادر به اين كار نبودند و تنها آموزشگاه فني آبادان، كالج آمريكايي و بعضي از مدارس اختصاصي از قبيل مدرسه‌ي تجارت ، آموزشگاه بانك ملي ايران و دبيرستان فني – مالي اصول حسابداري و دفترداري را تدريس مي كردند. ولي متأسفانه تا سالها پستهاي مهم حسابداري در دست كارمندان خارجي بود و به ايرانيان امكان فراگرفتن آنرا نمي دادند، حتي در بانك ملي ايران با وجود اينكه چندين سال از تأسيس آن مي گذشت هنوز مسئوليت و مشاغل مهم حسابداري در دست خارجيان بود و پس از سالها ايرانياني كه در بانك شاهي سابق فنون حسابداري را فرا گرفته بودند مسئوليت هاي مهم را بر عهده گرفتند .
دانلود گزارش کاراموزی  رشته حسابداری بـررسي سيستم حسـابـداري اداره آموزش و پرورش  دانلود کاراموزی و پروژه حسابداری اداره اموزش و پرورش دانلود گزارش کاراموزی رشته حسابداری حضور و فعالیت در اداره اموزش و پرورش کاراموزی فعالیت در اداره اموزش  پرورش اموزش و پرورش حسابداری اموزش و پرورش 
 
دانلود گزارش کاراموزی رشته حسابداریبـررسي سيستم حسـابـداري اداره آموزش و پرورش
 
پس از بازگشت چند نفر از حسابداران اعزام شده به انگلستان اولين بار در سال 1325 شمسي اساسنامه‌ي جمعيتي به نام جامعه حسابداران ايران و چهارچوب اولين نظام حسابرسي ايران كه مربوط به سال 1325 مي باشد در ماده 33 قانون مالياتهاي مستقيم پيش بيني شده ، سپس در سال 1342 انجمن محاسبين قسم خورده با 40 عضو از طرف وزارت دارائي تشكيل گرديد . در اسفند 1345 قانون جديد مالياتهاي مستقيم حسابداري را به رسميت شناخت و وزارت دارائي 16 نفر را به سمت حسابدار رسمي تأييد كرد.
 
كانون حسابداران رسمي در سال 1354 به ثبت رسيد ولي اعضاي آنها با توجه به محدوديت پذيرش ساير حسابداران تا سال 1357 فقط حدود 80 نفر حسابدار رسمي و 70 نفر حسابدار غير شاغل بودند . سرانجام در سال 1359 شوراي انقلاب موارد مربوط به حسابداران رسمي و كانون حسابداران رسمي را به طور كلي از قانون حذف كرد. انجمن حسابداران خبره كه در سال 1353 به وجود آمده بود در حال حاضر حدود 400 نفر عضو دارد، از نظر حسابرسي در آذر ماه سال 1350 لايحه ي تأسيس شركت سهامي حسابرسي به تصويب كمسيون هاي مجلسين رسيد . اين شركت در حال حاضر عمليات حسابرسي كليه مؤسسات دولتي مستقل و نيمه مستقل (سازمانهاي دولتي به غير از وزارتخانه ها و شركتها )، مؤسساتي كه از دولت كمك مالي دريافت مي كنند را عهده‌دار مي باشد .
 
سخنان بزرگان  در مورد حسابداري: 
روش دفترداري بدهكار و بستانكار (دوطرفه) و يا به زعم برخي سبك ايتاليايي، آنقدر منظم و دقيق است كه بازرگان را در هر لحظه از داده و ستانده‌هاي حاصل از انجام معاملات آگاه مي‌سازد.
    1695- (Hatton) هاتون                                                                                                                     
    
    سيستم دفترداري، انسان را از ميزان واقعي ثروت، ماهيت داراييها و بدهيها، جزئيات مربوط به سود و زيان و نحوه افزايش آنها آگاه مي‌كند. شخص قادر خواهد بود هزينه‌اي خاص را در طول دوره‌هاي زماني مختلف با هم مقايسه و نتايج به‌دست آمده را تجزيه و تحليل كند.
    1878- (Battersby) باترزبي
 
بزرگان علم حسابداري  
 
اي سي ليتلتون (Ananias Charles Littleton)پسر رابرت (Robert) و ماري شولتي (Mary Sholty) در چهارم دسامبر 1886 در شهر بلومينگتون ايلينويز  به دنيا آمد. در سال 1905 از دبيرستان بلومينگتون فارغ التحصيل شد و در سال 1907 در دانشگاه ايلينويز ثبت نام كرد. 
    ليتلتون قبل از ورود به عرصه آموزش حسابداري تلگرافچي جواني در راه آهن شيكاگو اند آلتون  بود كه با ورود به اين عرصه، به صورت يكي از اولين افراد مؤثر در توسعه حسابداري در ايالات متحد و جهان در آمد. او در سال 1912 زماني كه هنوز رشته حسابداري در دانشگاه وجود نداشت با درجه فوق ليسانس در رشته مديريت بازرگاني گرايش حسابداري از دانشگاه ايلينويز فارغ التحصيل شد.
 
نگاه كلي به رشته حسابداري :
حسابداري يك سيستم است كه در آن فرآيند جمع‌آوري، طبقه‌بندي ، ثبت، خلاصه كردن اطلاعات و تهيه گزارشهاي مالي و صورتهاي حسابداري در شكل‌ها و مدلهاي خاص انجام مي‌گيرد. تا افراد ذي‌نفع درون سازماني مثل مديران سازمان و يا برون‌سازماني مثل بانك‌ها، مجمع عمومي سازمان مورد نظر و يا مقامات مالياتي بتوانند از اين اطلاعات استفاده كنند. به همين دليل فردي كه تحصيلات دانشگاهي ندارد، بيشتر دفتردار است تا حسابدار. چرا كه گزارشهاي اين دسته از افراد مطابق استاندارد نيست و پردازش كافي نمي‌شود و بيشتر تراز حسابها مي‌باشد. براي مثال يك حسابدار تجربي نمي‌تواند براحتي بين دارايي كوتاه مدت و بلند مدت تفاوت قائل شود و يا نمي‌داند كه چگونه بايد معاملات ارزي را در دفاتر ثبت كرد. 
 
حسابداري به عنوان يك نظام پردازش اطلاعات، داده‌هاي خام مالي را دريافت نموده، آنها را به نظم در مي‌آورد. 
 
سند حسابداري و تراز آزمايشي چهار ستوني:
منظور اسنادي كه توسط يك حسابدار در مدارس تنظم مي گردد و از روي اين سند حسابداري دفتر روزنامه نوشته مي شود. و نهايتاً از روي دفتر روزنامه، دفتركل تنظيم مي شود و در پايان از روي مانده هاي دفتر كل و گردش حسابها تراز آزمايشي چهار ستوني حاصل مي گردد و حسابدار و جمع دار مديريت آموزش و پرورش ايذه اسناد را بررسي و تأئيد مي نمايد كه بايستي اسناد مثبته از جمله فاكتور خريد، قبوض آب و برق، گاز به وسيلة دريافت چك و كليه اسناد مثبته ديگر ضميمه سند گردد           و اين سند به امضاء مديريت مدارس رئيس انجمن اولياء و مربيان و حسابدار مربوطه مي رسد و دفاتر روزنامه و كل نيز به تأئيد حسابدار و جمعدار اموال مي رسد و با توجه به اعتبار اختصاص داده شده به عنوانهاي مشروعة مديران مجازند تا سقف تعيين شده نسبت به هزينه كردن آنها اقدام نمايند.
سرانه آموزش و پرورش مدارس:
1- جاري دانش آموزان            2- تعميرات
3- تجهيزات                          4- آزمايشگاه
5- كارگاه                            6- بسيج دانش آموزي
7- بهداشتي                         8- پرورشي
9- ورزشي                          10- خدماتي
11- امور دفتري
سرانه جاري هر مدرسه اي متناسب با تعداد دانش آموزان و نرخهاي تعيين شده براي عنوانهاي فوق محاسبه و به حساب سرانه ي هر مدرسه واريز مي گردد و فيشي با مشخصّات مذكور تنظيم و جهت اطلاع و انجام هزينه هاي به مدارس ارسال مي گردد.
 
    نتيجه گيري 
نقش‌ اطلاعات‌ حسابداري‌ در تصميم‌ گيريهاي‌ مديران‌ 
نياز روزافزون‌ موسسات‌ و سازمانها به‌ اطلاعات‌ صحيح‌ و بهنگام‌ جهت‌ بكارگيري‌ درفرآيند تصميم‌گيري‌ مديران‌، مقوله‌اي‌ اجتناب‌ناپذير است‌. دراين‌ راستا سيستم‌ اطلاعات‌ مديريت‌ منبع‌ اصلي‌ ارائه‌ اطلاعات‌ بشمار مي‌آيد. سيستم‌ اطلاعات‌ حسابداري‌ به‌ عنوان‌ مهمترين‌ زيرمجموعه‌ اين‌ سيستم‌، اطلاعات‌ مالي‌ متنوعي‌ را دراختيار استفاده‌ كنندگان‌ اين‌ نوع‌ اطلاعات‌، خصوصا" مديران‌ هرسازمان‌ قرار مي‌دهد.
بطوركلي‌ اطلاعات‌ حسابداري‌ بايستي‌ از ويژگيهاي‌ خاصي‌ برخوردار باشد تا درفرآيند تصميم‌گيري‌ مورد استفاده‌ قرار گيرد. ويژگيهاي‌ كيفي‌ اين‌گونه‌ اطلاعات‌ نظير مربوط‌ بودن‌، و قابليت‌ اتكاء از جمله‌ خصيصه‌هائي‌ است‌ كه‌ برميزان‌ بكارگيري‌ اطلاعات‌ بموقع‌(بهنگام‌) نيز از ديگر قاكتورهاي‌ تعيين‌ كننده‌ بشمار مي‌آيد.
پيچيده‌تر شدن‌ اين‌ شرايط‌ و الزام‌ در برقراري‌ ارتباط‌ با محيط‌ از طريق‌ مديريت‌ هر سازمان‌، نيازهاي‌ اطلاعاتي‌ را افزايش‌ داده‌ است‌. و اين نياز در سازمان آموزش و پرورش بيشتر به چشم مي آيد . 
اين‌ كه‌ اطلاعات‌ حسابداري‌ درتصميم‌گيري‌ استفاده‌ كنندگان‌ اين‌ گونه‌ اطلاعات‌ موثر واقع‌ ميگردد، ابهامي‌ وجود ندارد. بلكه‌ توجه‌ به‌ ويژگيهاي‌ مورد نياز اين‌ اطلاعات‌ و نيز برداشتها و قضاوتهاي‌ ذهني‌ استفاده‌ كنندگان‌ از اطلاعات‌ حسابداري‌ مورد نظر ‌ بوده‌ است‌. نظريات‌ ارائه‌ شده‌ و همچنين‌ تحقيقات‌ انجام‌ شده‌ نشانگر موثر بودن‌ اطلاعات‌ حسابداري‌ بعنوان‌ مبنائي‌ قابل‌ اتكاء درتصميم‌گيريها مي‌باشد.
فرضيه‌ها:
فرضيه‌ اصلي‌1: ميزان‌ مربوط‌ بودن‌ اطلاعات‌ حسابداري‌ به‌ نياز اطلاعاتي‌ مديران‌ درسازمان‌آموزش و پرورش و هر سازمان ديگري  براستفاده‌ آنها از اين‌ اطلاعات‌ درتصميم‌گيري‌ موثراست‌.
فرضيه‌هاي‌ فرعي‌:
1-1-تصميم‌گيريهاي‌ مالي‌ مديران‌ بستگي‌ به‌ ميزان‌ قابليت‌ اتكاءاطلاعات‌ حسابداري‌ دارد. با توجه به اينكه سازمان آموزش و پرورش يك سازمان آموزشي و فرهنگي دولتي مي باشد و هدف آن ايجاد سود نمي باشد و سيستم حسابداري آموزش و پرورش آنچنان كه بايد و شايد قوي و كارا نيست  تصميمات مديران بيشتر بر اساس تجربه و شرايط موجود اتكا دارد  تا بر اطلاعات حسابداري  سازمان .
2-1-ميزان‌ ارائه‌ اطلاعات‌ بموقع‌(بهنگام‌) حسابداري‌ درتصميم‌گيريهاي‌ مديران‌ موثراست‌.
فرضيه‌اصلي‌ 2: ميزان‌ دانش‌ مديران‌ از اطلاعات‌ حسابداري‌ بربكارگيري‌ اين‌ اطلاعات‌ درتصميم‌گيريها موثراست‌.
فرضيه‌ اصلي‌3: هرگاه‌ وجود اطلاعات‌ غير حسابداري‌ از ديدگاه‌ قضاوت‌ كننده‌(مديران‌) جايگاه‌ ارزشي‌ بيشتري‌ نسبت‌ به‌ اطلاعات‌ حسابداري‌ داشته‌ باشد بردرجه‌ عدم‌ بكارگيري‌ اطلاعات‌ حسابداري‌ درفرآيند تصميم‌گيري‌ موثر است‌.
راهكارهاي ارائه شده :
با تاييد فرضيه‌ اصلي‌1، ، نتيجه‌ مي‌گيريم‌ كه‌ هرچه‌ اطلاعات‌ حسابداري‌ ارائه‌ شده‌ توسط‌ سيستم‌ حسابداري‌، با نياز اطلاعاتي‌ مديران‌ ارتباط‌ بيشتزي‌ داشته‌ باشد، ميزان‌ استفاده‌ از اين‌ اطلاعات‌ افزايش‌ خواهد يافت‌، همچنين‌ اين‌ امر تاكيدي‌ بروجود و ميزان‌ قابليت‌ اطمينان‌ اين‌ ويژگي‌ در اطلاعات‌ حسابداري‌ ارائه‌ شده‌ مي‌باشد.
با قبول‌ فرضيه‌ فرعي‌1-1، نتيجه‌ بدست‌ آمده‌ نشانگر آن‌ است‌ كه‌ بين‌ ميزان‌ قابليت‌ اتكاء اطلاعات‌ حسابداري‌ و بكارگيري‌ اين‌ اطلاعات‌ درتصميم‌گيريهاي‌ مديران‌ رابطه‌ معني‌داري‌ وجود دارد. اين‌ نكته‌ قابل‌ توجه‌ است‌ كه‌ بعضا" بين‌ دو ويژگي‌ مربوط‌ بودن‌ و قابليت‌ اتكاء رابطه‌ معكوس‌ وجود دارد. اين‌ نكته‌ قابل‌ توجه‌ است‌ كه‌ بعضا" بين‌ دو ويژگي‌ مربوط‌ بودن‌ و قابليت‌ اتكاء رابطه‌ معكوس‌ وجود دارد. لذا ايجاد هماهنگي‌ بين‌ اين‌ دو ويژگي‌ حائز اهميت‌ است‌.
باتوجه‌ به‌ اينكه‌ در فرضيه‌ فرعي‌ 2-1، تاثير ارائه‌ اطلاعات‌ بموقع‌ در بكارگيري‌ اين‌ اطلاعات‌ درفرآيند تصميم‌گيري‌ مورد تاييد واقع‌ شده‌ است‌، مي‌توان‌ نتيجه‌ گيري‌ نمود كه‌ هرچه‌ اطلاعات‌ سريعتر و در موقعيت‌ معني‌داري‌ ارائه‌ شود تاثيرگذاري‌ بيشتري‌ درفرآيند تصميم‌گيري‌ خواهد داشت‌.
با تاييد فرضيه‌ اصلي‌2، نتيجه‌ بدست‌ آمده‌ حاكي‌ از آن‌ است‌ كه‌ بين‌ دانش‌ مالي‌ مديران‌ و ميزان‌ استفاده‌ از اطلاعات‌ حسابداري‌ رابطه‌ مستقيم‌ و معني‌داري‌ وجود دارد. براين‌ اساس‌، افزايش‌ دانش‌ حسابداري‌ توسط‌ استفاده‌ كنندگان‌ اطلاعات‌ مالي‌، باعث‌ مي‌گردد تا از اينگونه‌ اطلاعات‌ درتصميم‌گيريها بيشتر استفاده‌ شود.
درفرضيه‌ اصلي‌3، ديدگاه‌ و قضاوتهاي‌ ذهني‌ استفاده‌ كنندگان‌ اطلاعات‌ حسابداري‌ مورد آزمون‌ واقع‌ شده‌ و اين‌ موضوع‌ كه‌ جايگاه‌ ارزشي‌ اطلاعات‌ حسابداري‌ و غير حسابداري‌ در ذهن‌ استفاده‌ كنندگان‌ اين‌ اطلاعات‌ بر ميزان‌ استفاده‌ و عدم‌ استفاده‌ از اطلاعات‌ حسابداري‌ موثر است‌، مورد آزمون‌ قرار گرفته‌ و نتايج‌ بدست‌ آمده‌ تاييد اين‌ فرضيه‌ را نشان‌ مي‌دهد. لذا قضاوتهاي‌ ذهني‌ استفاده‌ كنندگان‌ اطلاعات‌ از اطلاعات‌ حسابداري‌، بر ميزان‌ استفاده‌ از اين‌ اطلاعات‌ موثر بوده‌ و در اين‌ خصوص‌ بين‌ اين‌ دو متغر رابطه‌ معني‌داري‌ وجود دارد.
 
 
برای دریافت کامل فایل با پرداخت انلاین , انلاین دانلود کنید.
 
روش دانلود فایل :
 
1.کلیک گزینه خرید.
2.پرداخت توسط کلیه کارت های عضو شتاب
3.کلیک بر گزینه ( بازگشت به سایت  پذیرنده )
4.دانلود فایل مورد نظر

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
بانک پاورپوینت و طرح توجیهی

با عرض سلام و احترام.از اینکه وبسایت من را برای خواندن انتخاب کردید از شما کمال تشکر را دارم.من مهدی بنی حسن کارشناس علوم دام و طیور افتخار دارم اطلاعات و طرح های توجیهی به روز و مقالات آموزشی را از طریق این وبسایت در اختیار شما سروران گرامی بگذارم.

مطالب اختصاصی بوده و کپی برداری ، فروش و قراردادن حتی قسمتی از مطالب این سایت در سایت های دیگر از نظر شرعی حرام و پیگرد قانونی دارد.

درگاه پرداخت اینترنتی این وبسایت توسط درگاه واسط آرین پال و زرین پالمورد تایید قرارگرفته است.

لینک دانلود فایل بعد از پرداخت به صورت آنی باز می شود.

ایمیل پشتیبانی سایت  mahdipnut@yahoo.com

شماره تماس پشتیبانی سایت : 09191968068 فقط پاسخگو به پیامک (لطفا از تماس خودداری کنید)

تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
درباره ما
Profile Pic
دانلود پاورپوینت طرح توجیهی تحقیق و کاراموزی های اموزشی
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • موضوعات

 • طرح توجیهی کارافرینی
 • پایان نامه
 • پروپوزال
 • کاراموزی
 • علوم دامی اصول تغذیه گاو شیری و ...
 • تحقیقات جامع کشاورزی
 • گیاهشناسی"حشره شناسی"فیزیک"اکولوزی"هواشناسی و...
 • ماشین الات
 • طرح توجیهی/نمونه سوال؟کتاب
 • ژنتیک
 • حشره شناسی
 • باغبانی
 • شیمی

 • جانورشناسی
 • دانشگاه پیام نور تفرش
 • هواشناسی
 • زراعت
 • تصاویر کشاورزی
 • پاورپوینت
 • پروژه
 • هورمون های گیاهی
 • مقالات رشته حسابداری
  آمار سایت
 • کل مطالب : 761
 • کل نظرات : 826
 • افراد آنلاین : 34
 • تعداد اعضا : 3184
 • آی پی امروز : 1232
 • آی پی دیروز : 1233
 • بازدید امروز : 4,880
 • باردید دیروز : 3,742
 • گوگل امروز : 1204
 • گوگل دیروز : 1126
 • بازدید هفته : 22,992
 • بازدید ماه : 73,718
 • بازدید سال : 433,963
 • بازدید کلی : 3,730,057
 • خوش امدگویی
  اميد است سير و سرچ در اين مجموعه افزايش بار اندوخته هاي علمي دوستان دانش دوست و پژوهشگر، را سبب شود در اين اثني ما را با رهنمود هاي ناب خويش راهنمايي نماييد.