loading...

دانلود پاورپوینت طرح توجیهی و کاراموزی

دانلود پایان نامه مقایسه و بررسی میزان پرخاشگری بین افراد مبتلا به بیماری پرفشاری خون و افراد عادی پرخاشگري در افراد مبتلا به بيماري پرفشاري خون

خوش امدگویی

من مهدی بنی حسن کارشناس دام وطیور افتخار دارم جدیدترین طرح ها و مقالات را از طریق این وبسایت در اختیار شما بگذارم.

جهت سفارش طرح و پشتیبانی سایت با شماره :

09191968068پیامک ارسال کنید.

ادرس دفتر ما جهت مراجعه حضوری : (با هماهنگی قبلی)

قم . بخش قنوات . دفتر فنی مهندسی (نوطرح )بنی حسن 

همچنین تمامی عزیزانی که رمز دوم برای خرید اینترنتی ندارند می تواندد با پشتیبانی هماهنگ و از سایر روش ها استفاده کنند.

درگاه پرداخت اینترنتی این وبسایت توسط درگاه واسط آرین پال و زرین پالمورد تایید قرارگرفته است.

ایمیل پشتیبانی سایت  mahdipnut@yahoo.com

ایدی تلگرام پشتیبانی :  poshtibaniU@

ادرس کانال : topfarmer@

مراحل خرید فایل مورد نظر  :

1.کلیک بر گزینه خرید.

2.وارد کردن اطلاعات نام و نام خانوادگی ، ایمیل و شماره تلفن همراه.

توجه پست الکترونیکی همان ایمیل می باشد.در صورتی که ایمیل شخصی ندارید ادرس mahdipnut@yahoo.com وارد کنید.

2.پرداخت توسط کلیه کارت های عضو شتاب ( با کلیه کارت هایی که عضو شتاب هستند قادر به خرید هستید)

3.کلیک بر گزینه ( بازگشت به سایت پذیرنده )

4.دانلود فایل مورد نظر ( دانلود فایل آنی  و پس از پرداخت لینک دانلود باز می شود.)

مطالب اختصاصی بوده و کپی برداری ، فروش و قراردادن حتی قسمتی از مطالب این سایت در سایت های دیگر از نظر شرعی حرام و پیگرد قانونی دارد.


پایان نامه جهت اخذ درجه کارشناسی رشته علوم تربیتی مقایسه و بررسی میزان پرخاشگری بین افراد مبتلا به بیماری پرفشاری خون و افراد عادی

بيان مسئله : آيا بين ميزان پرخاشگري در افراد مبتلا به بيماري پرفشاري خون (hyper tension) و افراد عادي تفاوت وجود دارد؟
اهميت پژوهش :  بيماري پرفشاري خون در طبقه بنديهاي متخصصان بهداشت روان ‹‹ICD ›› طبقه بندي بين المللي بيماريهاي رواني در دسته بيماريهاي روان تني ‹‹Psy chosomatic ›› قرار دارد. اين بيماري همه ساله تعداد زيادي از افراد جامعه را مبتلا ساخته و در صورت عدم تشخيص و درمان مناسب در موارد وخيم مي تواند بسيار خطرناك باشد و افراد را در معرض سكته هاي قلبي و مغزي قرار دهد و حتي ممكن است منجر به مرگ افراد شود. با توجه به اينكه افزايش ميزان پرخاشگري و فشارهاي عصبي مي تواند يكي از عوامل سبب ساز ابتلا به بيماري پرفشاري خون باشد پي بردن به تفاوت ميزان پرخاشگري بين افراد مبتلا  به بيماري پرفشاري خون و افراد عادي مي تواند گام موثري درجهت كمك به افراد مبتلا به بيماري پرفشاري خون در كنترل فشارهاي عصبي، خشم و رفتاهاي پرخاشگرانه باشد.
 
کلمات کلیدی : پایان نامه با موضوع بررسی پرخاشگری در افراد - مقایسه پرخاشگری در افراد - پرخاشگری و پرفشاری - پایان نامه رشته روانشناسی و علوم تربیتی
 
هدف پژوهش : 
پي بردن به تفاوت ميزان پرخاشگري بين افراد مبتلا به بيماري پرفشاري خون و افراد عادي از طريق مقايسه ميزان پرخاشگري در افراد مبتلا به اين بيماري و افراد عادي هدف اساسي اين پژوهش مي باشد.
بيان فرضيه : 
فرض صفر H = بين ميزان پرخاشگري در افراد مبتلا به بيماري پرفشاري خون و افراد عادي تفاوت معناداري وجود ندارد.
فرض خلاف HA = بين ميزان پرخاشگري در افراد مبتلا به بيماري پرفشاري خون و افراد عادي تفاوت معناداري وجود دارد.
تعاريف عملياتي واژه ها: 
پرخاشگري : حالت، هيجان يا همان چيزي است كه به وسيله پرسشنامه AGQ به دست مي آيد.
پرفشاري خون : همان چيزي است كه توسط وسيله فشار خون سنج بدست مي آيد و درجه آن بالاتر از آن مي باشد.
 
 
فصل دوم :
 
مقدمه 
احتمالاً تمام افراد با واژة پرخاشگری آشنایی نسبی د ارند و این حالت را تجربه  کرده اند به گونه ای که اگر این واژه را متصور شویم متعاقباً حالت هیجانی آن را در ذهن می توانیم تداعی کنیم. تقریباً هیچ چیز مخرب تر از پرخاشگری نابجا نمی تواند باشد به طوری که می تواند ارتباطات انسانی را به راحتی ویران کند.
پرخاشگری عموماً رفتار کاملاً طبیعی انسانهاست اما زندگی که پرخاشگری خارج از کنترل و ویرانگر باشد می تواند در کار، ارتباطات اجتماعی و حتی در کل کیفیت زندگی مشکلاتی را به وجود بیاورد ممکن است کار به جایی برسد که شما احساس کنید اسیر هیجان قدرتمندی هستید که نمی توانید از آن اجتناب کنید پرخاشگری یک حالت هیجانی است که از لحاظ شدت می تواند خفیف، شدید یا ویرانگر باشد همانند هیجانات دیگر ، پرخاشگری موجب تغییرات زیستی و فیزیولوژیکی متعددی می شود مثل افزایش فشار خون، افزایش ضربان قلب، تند شدن تنفس و ... همچنین عصبانیت می تواند ناشی از عوامل بیرونی یا درونی باشد شما می توانید از دست فرد مشخصی مثل یک همکار یا از یک حادثه عصبانی شوید . همچنین پرخاش شما      می تواند ناشی از نگرانی یا تفکر شما در مورد مسائل شخصی باشد با یادآوری حوادث و خاطرات تلخ و آسیب زا که می تواند پرخاشگری را شدت بخشد زمانی که احساس نفرت از شخصی را به زبان می آوریم یا اقدام به آسیب رساندن به وی می کنیم، دیگر نمی توانیم به این شناخت برسیم که آن شخص جنبه های خوبی هم دارد از سوی دیگر، وقتی در برابر کسی پرخاشگری می کنیم به این معناست که جاذبه آن شخص در نظر ما کم شده است. به همین سبب، پس از اعمال پرخاشگری، کوشش خواهیم کرد تا حسن های او را دست کم بگیریم و معایب وی را برجسته تر کنیم تا از این طریق ناهماهنگی شناختی را کاهش دهیم، به علاوه سعی می کنیم تا دلایل دیگری برای تنفر از آن فرد پیدا کنیم، مرد اغلب پس از فریاد زدن، کتک زدن یا شکستن ظروف احساس آرامش پیدا می کنند این اعمال، برای مدتی کوتاه تنش را زایل می کند و فرصتی فراهم می آورد تا قدرت خود را نشان دهند، اما در بلند مدت خشونت را افزایش می دهد . درهر صورت در مورد پرخاشگری و شکل گیری آن نظریات گوناگونی ارائه شده است و هر کدام از مکاتب روانشناسی نظرات خاص خود را بیان کرده اند مانند فروید که پرخاشگری از نوعی سائق می داند و یا رفتار گرایان که طبق اصول پاداش و تنبیه آن را تعریف می کنند و یا روانشناسان یادگیری که بر الگوها و یادگیری مشاهده ای تأکید دارند و یا روانشناسان شناختی که بر شناخت و طرحواره های ذهنی اشاره می کنند.
 
دانلود پایان نامه علوم تربیتی با موضوع مقایسه و بررسی میزان پرخاشگری بین افراد مبتلا به بیماری پرفشاری خون و افراد عادی
 
پایان نامه جهت اخذ درجه کارشناسی رشته علوم تربیتی
عنوان :
مقایسه و بررسی میزان پرخاشگری بین افراد مبتلا به بیماری پرفشاری خون و افراد عادی
قالب فایل: word ----  تعداد 128 صفحه --- 5 فصل
قابل استفاده دانشجویان رشته روانشناسی و علوم تربیتی بر حسب سلیقه
 
 
فصل سوم :
1- روش اجراي تحقيق
2- جامعه آماري و نمونه آماري
3- روش نمونه گيري
4- ابزار تحقيق
5- اعتبار، روايي و مقياس ابزار تحقيق
 
روش اجرايي تحقيق : 
روش اجراي تحقيق در اين پژوهش به صورت تحقيق ميداني مي باشد كه به معناي تحقيق در محيط طبيعي مي باشد كه در آن تمام شرايط و فعاليتها طبيعي مي باشند.
جامعه آماري و نمونه آماري : 
در اين تحقيق جامعه آماري مورد مطالعه شامل دو گروه يعني افراد عادي كه مبتلا به بيماري پرفشاري خون نبوده و افراد مبتلا به بيماري پرفشاري خون مي باشد نمونه آماري مورد مطالعه در اين تحقيق متشكل از 25 نفر افراد عادي و 25 نفر افرادي كه مبتلا به بيماري پرفشاري خون مي باشند.
روش نمونه گيري :
روش نمونه گيري استفاده شده در اين تحقيق به روش نمونه گيري تصادفي ساده بوده است كه به معناي اين است كه هريك از افراد جامعه ‹‹واحد نمونه گيري›› امكان مساوي براي انتخاب شدن دارند. اين روش بر انتخاب واحدهايي از كل جامعه اشاره مي كند به طوري كه هر واحد داراي احتمال مساوي براي بودن به عنوان عنصري از اعضاي نمونه باشند.
 
ابزار تحقيق : 
ابزار استفاده شده در اين تحقيق پرسشنامه پرخاشگري AGQ مي باشد اين پرسشنامه مشتمل بر 30 ماده است كه چهارده ماده آن عامل خشم و هشت ماده آن عامل تهاجم و هشت ماده عامل كينه توزي را مي سنجد. مقياس AGQ يك مقياس خودگزارش دهي مداد – كاغذي است و داراي چهار مقياس : هرگز، بندرت، گاهي اوقات و هميشه مي باشد و براي هر چهار گزينه مذكور به ترتيب مقادير 0، 1، 2، 3 در نظر گرفته مي شود به جز ماده 18 كه بار عامل منفي دارد و جهت نمره گذاري در آن معكوس است. نمره كلي اين پرسشنامه از صفر تا 90 با جمع نمرات سوالها به دست مي آيد.  افرادي كه اين مقياس نمره آنان از ميانگين كمتر است، پرخاشگري پايين خواهند داشت.
 
اعتبار روايي و مقياس : 
خصوصيات روان سنجي اين مقياس كه به وسيله تحليل عوامل ساخته شده است بدين شرح است ‹‹زاهدي فر، 1375››.
ضرايب باز آزمايي بدست آمده بين نمره هاي آزمودني ها در دو نوبت ‹‹آزمون و آزمون مجدد›› براي كل آزمودني ها ‹‹91= N ››، آزمودني هاي دختر ‹‹48 = N ›› و آزمودني هاي پسر ‹‹38=N ›› به ترتيب 70% =r  كل 64% = r  پسرها بوده است . همچنين در مقياس AGQ ضرايب آلفاي كرونباخ ‹‹همساني دروني›› براي كل آزمودنيها 874/0 = Alpha ، براي آزمودني هاي دختر 86/0 = Alpha و براي آزمودنيهاي پسر 89/0 = Alpha بوده است. ضرايب همبستگي توسط زاهدي فر بين نمره خرده مقياس pd ‹‹يكي از خرده مقياس هاي MMPI ›› و مقياس AGQ براي كل آزمودني ها (105 = N ) ، (58/0 = r و  001/0 = p  و ضرايب همبستگي ميان كل پرسشنامه BDVIT پرسشنامه خصوصيت – گناه باس و دوركي 1975›› و مقياس AGQ براي كل آزمودني ها ‹‹ 56/0 = r  001/0 = p ›› گزارش شده است.
روش اجراي آزمون : 
اين آزمون به صورت گروهي و فردي در هر دو گروه از افراد عادي و افراد مبتلا به بيماري پرفشاري خون اجرا گرديد. بعد از اين كه هر دو گروه مشخص شدند محقق ابتدا پرسشنامه ها را بين افراد عادي توزيع كرده كه در هر روزي تعداد خاصي اين پرسشنامه ها را پركرده اند كه هم به صورت فردي و هم گروهي بوده است و قبل از آن به هر آزمودني ‹‹اگر به صورت فردي بوده›› و آزمودني ها نحوه پاسخ گويي به اين پرسشنامه تشريح شده است و به آنها توضيح داده شده كه به هريك از پرسشها با تأمل و دقت پاسخ گفته و با صداقت اطلاعات صحيح را در اختيار محقق قرار دهند. بعد از اجراي آن در بين افراد عادي محقق اين پرسشنامه را روي افراد مبتلا به بيماري پرفشاري خون اجرا كرده است و طبق همين دستورالعمل از آنان خواسته شد كه به سوالات مندرج در آن پاسخ گويند. لازم به ذكر است كه محدوديت زماني در پاسخ گويي به اين سوالات وجود نداشته است.
 
 
 
فهرست مطالب
عنوان  صفحه
مقدمه  1
بیان مسئله  2
اهمیت پژوهش 2
هدف پژوهش 3
بیان فرضیه 3
تعاریف عملیاتی واژه ها 3
فصل دوم : 
پیشینه پژوهش و مطالعه منابع مربوط به موضوع مورد تحقیق 4
مقدمه 5
تعریف پرخاشگری 7
پرخاشگری از دیدگاه زیست شناسی در مبانی فیزیولوژی  10
آمیگدال و رفتار پرخاشگرانه  10
نقش تستوسترون در پرخاشگری 14
سیناپس های سروتونینی و رفتار پرخاشگرانه 16
پرخاشگری، فیزیولوژی و تیره شناسی 19
پرخاشگری از دیدگاه روانکاوی 21
اوهام پرخاشگرانه 28
تحول پرخاشگری 29
کنشهای از پیش ساخته پرخاش نسبت به دیگران 34
آدم کشی 37
پرخاشگری نسبت به خود  39
پرخاشگری نسبت به خود در حال تحول و رشد 39
پرخاشگری با دوام نسبت به خود  40
نظریه یادگیری اجتماعی «تأثیرات الگویی» 45
تقویت پرخاشگری 47
مشاهدة خشونت 48
فرضیه پالایش 50
فرضیه ناکامی و پرخاشگری 52
تعریف ناکامی 53
رابطه ناکامی و پرخاشگری 53
شکست نامطلوب در کسب هدف  54
هدف ناکامی و پرخاشگری 55
رقابت و ناکامی 55
عوامل انتقال ناکامی به پرخاشگری 56
پرخاشگری ناشی از ناخوشایندی 56
ناکامی به منزله حادثه ای ناخوشایند 56
واکنش به حوادث ناخوشایند 57
سایر تأثیرات منفی محرکهای ناخوشایند 58
انتساب تحقق هدف و ناخوشایندی 59
تمایزات گروهی و اجتماعی 60
تأثیرات جبری محرکهای محیطی 61
پیوند با شرایط ناخوشایند 61
پیوند اهداف موجود 62
اشخاص معلول به منزله محرکهای ناخوشایند 63
پیوند با پرخاشگری تأثیر تسلیح  63
فرایندهای شناختی در رفتار پرخاشگرتنه 66
شناخت وقوع حادثه 66
کیفیت تسکین 67
تطابق با خودشناسی 68
اداره عقیده 68
عوامل موثر بر تمایزات جنسی 70
نقش های جنسی و پرخاشگری 72
کاهش و کنترل پرخاشگری 74
کاهش پرخاشگری 75
تربیت نادرست والدین 76
والدین به منزله الگوهای پرخاشگری 76
کنترل پرخاشگری 77
تنبیه 77
فرو خوردن خشم 78
نقش زمان در اطفاء پرخاشگری 78
پرفشاری خون چیست 79
فشار خون بالای اولیه یا لازم و ضروری 80
علایم فشار خون بالا به طور معمولی یا مزمن 81
علایم فشار خون بالا به طور حاد یا شدید 82
مکانیسم کنترل فشار خون توسط اعصاب 83
برخی از اثرات فشار خون بر بدن
خطر پاره شدن رگ های مغز یا سکته قلبی 84
تأثیر فشار خون بر قلب 85
تأثیر فشار خون بر کلیه ها 85
بیماری سرخرگ ها در اثر فشار خون 86
دلایل افزایش فشار خون 
تأثیر چای و قهوه 86
تأثیر الکل 88
«تأثیر استرس» یا فشارهای عصبی 88
فشار خون بالا و خوردن نمک 89
برخی از راههای جلوگیری از افزایش فشار خون 90
فصل سوم 
روش اجرای تحقیق 91
روش اجرایی تحقیق 92
جامعه آماری و نمونه آماری 92
روش نمونه گیری 92
ابزار تحقیق 93
اعتبار روایی و مقیاس 94
روش اجرای آزمون 94
فصل چهارم 
تجزیه و تحلیل داده ها 96
تجزیه و تحلیل توصیفی 97
تجزیه و تحلیل مقایسه ای  108
فصل پنجم
خلاصه و نتیجه گیری 109
بحث و گفتگو دربارة داده ها 110
خلاصه و نتیجه گیری 111
 
فهرست جداول و نمودارها
جداول  98
نمودارها 104
 
 
 
متن فوق تنها خلاصه ای از قسمت های پایان نامه بود.برای دانلود فایل اصلی،انلاین پرداخت کنید و انلاین دانلود کنید.
 
روش دانلود فایل :
 
1.کلیک گزینه خرید.
2.پرداخت توسط کلیه کارت های عضو شتاب
3.کلیک بر گزینه ( بازگشت به سایت  پذیرنده )
4.دانلود فایل مورد نظر

 

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب
این نظر توسط امیر کریمی خواه در تاریخ 1395/7/12 و 15:46 دقیقه ارسال شده است

علی بود.خیلی کامل.
پاسخ : خواهش میکنم دوست عزیز


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
بانک پاورپوینت و طرح توجیهی

با عرض سلام و احترام.از اینکه وبسایت من را برای خواندن انتخاب کردید از شما کمال تشکر را دارم.من مهدی بنی حسن کارشناس علوم دام و طیور افتخار دارم اطلاعات و طرح های توجیهی به روز و مقالات آموزشی را از طریق این وبسایت در اختیار شما سروران گرامی بگذارم.

مطالب اختصاصی بوده و کپی برداری ، فروش و قراردادن حتی قسمتی از مطالب این سایت در سایت های دیگر از نظر شرعی حرام و پیگرد قانونی دارد.

درگاه پرداخت اینترنتی این وبسایت توسط درگاه واسط آرین پال و زرین پالمورد تایید قرارگرفته است.

لینک دانلود فایل بعد از پرداخت به صورت آنی باز می شود.

ایمیل پشتیبانی سایت  mahdipnut@yahoo.com

شماره تماس پشتیبانی سایت : 09191968068 فقط پاسخگو به پیامک (لطفا از تماس خودداری کنید)

تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
درباره ما
Profile Pic
دانلود پاورپوینت طرح توجیهی تحقیق و کاراموزی های اموزشی
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • موضوعات

 • طرح توجیهی کارافرینی
 • پایان نامه
 • پروپوزال
 • کاراموزی
 • علوم دامی اصول تغذیه گاو شیری و ...
 • تحقیقات جامع کشاورزی
 • گیاهشناسی"حشره شناسی"فیزیک"اکولوزی"هواشناسی و...
 • ماشین الات
 • طرح توجیهی/نمونه سوال؟کتاب
 • ژنتیک
 • حشره شناسی
 • باغبانی
 • شیمی

 • جانورشناسی
 • دانشگاه پیام نور تفرش
 • هواشناسی
 • زراعت
 • تصاویر کشاورزی
 • پاورپوینت
 • پروژه
 • هورمون های گیاهی
 • مقالات رشته حسابداری
  آمار سایت
 • کل مطالب : 755
 • کل نظرات : 818
 • افراد آنلاین : 8
 • تعداد اعضا : 3177
 • آی پی امروز : 101
 • آی پی دیروز : 1045
 • بازدید امروز : 257
 • باردید دیروز : 3,465
 • گوگل امروز : 58
 • گوگل دیروز : 762
 • بازدید هفته : 24,144
 • بازدید ماه : 64,121
 • بازدید سال : 321,481
 • بازدید کلی : 3,617,575
 • خوش امدگویی
  اميد است سير و سرچ در اين مجموعه افزايش بار اندوخته هاي علمي دوستان دانش دوست و پژوهشگر، را سبب شود در اين اثني ما را با رهنمود هاي ناب خويش راهنمايي نماييد.