loading...

دانلود پاورپوینت طرح توجیهی و کاراموزی

پایان نامه کارشناسی ارشد بررسی جامعه شناختی سلامت اجتماعی شهروندان , پایان نامه بررسی سلامت اجتماعی , پایان نامه بررسی جامعه شناختی ,

خوش امدگویی

من مهدی بنی حسن کارشناس دام وطیور افتخار دارم جدیدترین طرح ها و مقالات را از طریق این وبسایت در اختیار شما بگذارم.

جهت سفارش طرح و پشتیبانی سایت با شماره :

09191968068پیامک ارسال کنید.

ادرس دفتر ما جهت مراجعه حضوری : (با هماهنگی قبلی)

قم . بخش قنوات . دفتر فنی مهندسی (نوطرح )بنی حسن 

همچنین تمامی عزیزانی که رمز دوم برای خرید اینترنتی ندارند می تواندد با پشتیبانی هماهنگ و از سایر روش ها استفاده کنند.

درگاه پرداخت اینترنتی این وبسایت توسط درگاه واسط آرین پال و زرین پالمورد تایید قرارگرفته است.

ایمیل پشتیبانی سایت  mahdipnut@yahoo.com

ایدی تلگرام پشتیبانی :  poshtibaniU@

ادرس کانال : topfarmer@

مراحل خرید فایل مورد نظر  :

1.کلیک بر گزینه خرید.

2.وارد کردن اطلاعات نام و نام خانوادگی ، ایمیل و شماره تلفن همراه.

توجه پست الکترونیکی همان ایمیل می باشد.در صورتی که ایمیل شخصی ندارید ادرس mahdipnut@yahoo.com وارد کنید.

2.پرداخت توسط کلیه کارت های عضو شتاب ( با کلیه کارت هایی که عضو شتاب هستند قادر به خرید هستید)

3.کلیک بر گزینه ( بازگشت به سایت پذیرنده )

4.دانلود فایل مورد نظر ( دانلود فایل آنی  و پس از پرداخت لینک دانلود باز می شود.)

مطالب اختصاصی بوده و کپی برداری ، فروش و قراردادن حتی قسمتی از مطالب این سایت در سایت های دیگر از نظر شرعی حرام و پیگرد قانونی دارد.


دانلود پایان نامه کارشناسی ارشد  بررسی جامعه شناختی سلامت اجتماعی شهروندان تهرانی و عوامل موثر بر آن

قابل  استفاده دانشجویان رشته علوم اجتماعی ، روانشناسی و علوم تربیتی بر حسب سلیقه دانشجو

چکیده
این تحقيق به منظور بررسی سلامت اجتماعی شهروندان تهرانی و عوامل موثر بر آن انجام پذیرفته است. در این پژوهش رویکرد اجتماع محوربا تمركز روي آثار نظام اجتماعي بر رفتار و روحيات انسان‌ها بعنوان چارچوب نظری این تحقیق برگزیده شده است.روش تحقیق در این پژوهش ، روش توصیفی ( پیمایشی) می باشد.جامعه آماری پژوهش حاضر را کلیه شهروندان شهر تهران در مناطق 22 گانه شهرداری بوده است.بر اساس فرمول کوکران حجم نمونه 330 نفر تعيين شده است.  روش نمونه گيري ، برای انتخاب مناطق خوشه اي چند مرحله اي بوده است. ابزار پژوهش، پرسشنامه سلامت اجتماعی بوده است.در این تحقیق ازآزمون همبستگی پیرسون و تحلیل واریانس یکطرفه برای تحلیل یافته ها استفاده شده است. تحلیل نتايج نشان دادکه  با 95درصد اطمینان می توان گفت بین پایبندی به مسایل دینی ، رعایت ارزش های اجتماعی و پایگاه اقتصادی اجتماعی با میزان سلامت اجتماعی شهروندان تهرانی رابطه وجود دارد.
 
کلمات کلیدی :  دانلود پایان نامه کارشناسی ارشد رشته علوم اجتماعی  ، بررسی جامعه شناختی  ، دانلود پایان نامه بررسی جامعه شناختی سلامت اجتماعی شهروندان تهرانی و عوامل موثر بر آن  ، دانلود پایان نامه کارشناسی ارشد رشته علوم اجتماعی
 
فصل اول
معرفی پژوهش
مقدمه
    بيان مساله
   اهداف تحقيق
   سوالات تحقیق
    متغیرهای تحقیق
 
 
مقدمه
بلوک و برسلو برای اولین بار در سال ۱۹۷۲ در پژوهشی به مفهوم سلامت اجتماعی می پردازند. آنها مفهوم سلامت اجتماعی را با "درجه عملکرد اعضاء جامعه" مترادف کرده و شاخص سلامت اجتماعی را ساختند. آنها تلاش کردند تا با طرح پرسش های گوناگون در ابعاد جسمی، روانی و اجتماعی سلامت فردی، به میزان فعالیت و عملکرد فرد در جامعه برسند. این مفهوم را چند سال بعد"دونالد" و همکارانش در سال ۱۹۷۸ مطرح کردند و استدلال آنها این بود که سلامت امری فراتر از گزارش علایم بیماری، میزان بیماری ها و قابلیت های کارکردی فرد است. 
آنها معتقد بودند که رفاه و آسایش فردی امری متمایز از سلامت جسمی و روانی است. براساس برداشت آنان سلامت اجتماعی در حقیقت هم بخشی از ارکان وضع سلامت محسوب می شود و هم می تواند تابعی از آن باشد( به نقل از حسینی،1385).
چنانچه بخواهیم حوزه های اصلی موضوعی مرتبط با سلامت اجتماعی را در یک محدوده مشخص طبقه بندی کنیم به ۱۰ حوزه زیر میتوان اشاره کرد : 
-علائم و مظاهر بیماری (مانند درد و ناراحتی) 
-موقعیت و شرایط بدن از نظر توانایی عملکردها و کارکردها(مانند معلولیت ها و قابلیت تحرک) 
-فعالیت های مرتبط با نقش اجتماعی(مانند خانواده، محیط) 
-عملکرد کلی در جامعه(روابط اجتماعی، تفریحات و فراغت) 
-قدرت های شناختی(ادراک، شناخت های عمومی و اختصاصی) 
-خواب و استراحت به مقدار ضروری(خواب راحت، خستگی) 
-انرژی و سرزندگی(سطح استقلال، توانایی کار) 
-وضع و موقعیت عاطفی(عزت نفس، احساسات مثبت، قوای روحی، اعتقادات شخصی)
-احساس فردی از سلامت(انرژی، روابط جنسی) 
-رضایت کلی از زندگی و ابعاد مختلف آن(منابع مالی، امنیت و ...) 
در چارچوب ابعاد فوق تلاش زیادی در جهت مقیاس سازی صورت گرفته است که تحت عناوینی مانند سلامت اجتماعی، کیفیت زندگی و رفاه و آسایش مورد آزمون واقع شده است. این مقیاس ها غالباً دارای سه بعد تحرک فیزیکی، فعالیت جسمی – روانی و فعالیت اجتماعی است و در هر یک از این سه بعد ضابطه های گوناگونی می تواند قرار گیرد( ساتر،2010).
 
بیان مساله
سلامت بر خلاف تصور ما مفهومي بسيار وابسته به شرايط محيطي جامعه است واز همين رو در هر جامعه و فرهنگي و در هر سطحي از توسعه‌يافتگي، تعريف و مفهومخاصي از آن مطرح مي‌شود.احتمالا قديمي‌ترين تعريف مکتوب سلامت از آن ابنسيناست که در قرن چهارم هجري قمري در کتاب معروف خود، قانون، آن را مترادف با(بيمار نبودن) دانسته است(  حسن وند،1388).
 اما تعريفي كه امروزه از همه بيشتر پذيرفته شده، تعريفسازمان بهداشت جهاني ( 2005) است: سلامت تنها نبود بيماري يا نقص نيست و عبارت است از رفاهكامل جسمي، رواني، و اجتماعی.
 
دانلود پایان نامه کارشناسی ارشد رشته علوم اجتماعی جامعه شناختی سلامت اجتماعی
پایان نامه برای دریافت درجه کارشناسی ارشد 
موضوع:
بررسی جامعه شناختی سلامت اجتماعی شهروندان تهرانی و عوامل موثر بر آن
 
قابل استفاده دانشجویان رشته علوم تربیتی ، علوم اجتماعی و روانشناسی بر حسب سلیقه دانشجو
دارای کلیه نمودار ها جداول مربوطه مورد نیاز و تجزیه و تحلیل داده ها توسط نرم افزار spss
قالب فایل: word  --- تعداد 137 صفحه
 
 
 
 
فصل دوم
ادبیات و پیشینه پژوهش
در این فصل محقق بر ان شده است تا ازدیدگاههای نظری و پیشینه مطالعاتی تحقیق آنچنان که در خور و شایسته موضوع در حوزه علوم اجتماعی می باشد صحبت به میان آورد به همین منظور این فصل به دو قسمت تقسیم شده است . در بخش اول مفاهیم و مبانی سلامت اجتماعی مورد بحث قرار گرفته است. در بخش دوم محقق از سوابق وپیشینه مطالعاتی متناسب با موضوع در انتهای فصل به عنوان یک بخش مجزا  استفاده کرده است. 
1-2 : بخش اول 
ادبیات تجربی:
 2-1-1-تحقیقات انجام شده داخل کشور
قیوم زاده، صادقیان( 1386) درمقاله خود با  عنوان «نقش الگوگیری از پیامبران و جاودان گرائی در سلامت اجتماعی» بصورت توصیفی پرداخته اند در این نحقیق پیرامون نقش معاد در کاهش فشار روانی ناشی از مرگ، رابطه متقابل اصلاح نگرش افراد نسبت به مرگ و سلامت اجتماعی،رضایت از مقدرات خداوند و سلامت اجتماعی ، نقش صبر و رضا در سلامت اجتماعی صحبت به میان آمده است و محققین نتیجه گیری می کنند که تاسی به اولیا الهی و الگوگیری از پیامبران بخصوص‏ پیامبر گرامی اسلام در سلامت اجتماعی انسان بسیار موثر است،همانگونه که قرآن کریم افراد را در این جهت توصیه و سفارش نموده است و تعالیم دینی از طریق ارائه الگوهای مناسب به راهنمایی افراد در برخورد با مسائل زندگی می‏پردازد.افراد با الگوگیری از پیامبر(ص)و اولیا دین در مقابله با فشارهای‏ روانی و حرکت به سمت سلامت اجتماعی موفق‏تر خواهند بود.و نیز روشن گردید که اصلاح نگرش افراد نسبت به مرگ،توجه به جلوه‏های زندگی پس از مرگ‏ رضایت از مقدرات خداوند،توجه به عمومیت مرگ،یاد مرگ و توجه به وعده ملاقات اولیاء دین با محتضر می‏تواند کاهش فشارهای روانی ناشی از مرگ و سلامت اجتماعی موثر باشد.
 
فصل سوم
روش پژوهش
در این فصل با توجه به موضوع پژوهش، روش تحقیق، جامعه آماری، نمونه و نمونه¬گیری، روش جمع آوری اطلاعات، ابزار پژوهش وروش تجزیه و تحلیل آماری استفاده شده در تحقیق مورد بحث قرار می گیرد.
 
روش 
اين تحقيق به منظور بررسي بررسی سلامت اجتماعی شهروندان تهرانی و عوامل موثر بر آن مي باشد .از اين رو روش تحقیق در این پژوهش ، روش توصیفی ( پیمایشی) می باشد.در پژوهش پیمایشی توجه محقق بيشتر به آن نكات و عوامل مهم ويا با معني است كه به صورتي در شناخت گذشته و حال يا مطالعه ميزان تغييرات موثر است( دلاور،1388).
جامعه آماري:
تمامی گروه وافرادی که جهت پژوهش مناسب تشخیص داده شده اند.جمعیت آماری نامیده می شود( ساروخانی،1372). جامعه آماری شامل تمامی مواردی است که با معیارهای از پیش تعیین شده جهت تحقیق تطبیق می کند (دلاور ،1384).
جامعه آماری پژوهش حاضر را کلیه شهروندان شهر تهران در مناطق 22 گانه شهرداری در سال تحصیلی 1390  تشکیل می دهد.
روش نمونه گیری و حجم نمونه 
حجم نمونه بر اساس جدول كرجسي و مورگان محاسبه شده است براين اساس با توجه به سطح اطمينان95/0 و اشتباه مجاز05/0 همبسته با آماره مجذور كاي ،حجم نمونه 400 نفر تعيين شده است.  روش نمونه گيري ، برای انتخاب مناطق خوشه اي چند مرحله اي بوده است. و سپس شهروندان بصورت تصادفی ساده انتخاب شده اند.تهران به سه حوزه شمال، مرکز و جنوب تقسیم  و به روش زیر انتخاب نمونه انجام  پذیرفت . متن اصلی در فایل دانلود کوجود می باشد .
 
ابزار جمع اوری اطلاعات  :
پرسشنامه مورد استفاده در تحقیق حاضر پرسشنامه سلامت اجتماعی( SF-26) میباشد. پرسشنامه شرایط خاصی را برای اجرا قائل نیست و محدودیت سنی آن ویژه نوجوانان و بزرگسالان است.
پرسشنامه مذکور از دو قسمت تشکیل شده است. قسمت اول مربوط به مشخصات فردي افراد مورد پژوهش مي‌باشدكه شامل مواردي از قبيل ميزان جنسیت  ،تحصیلا ت،سن، تعداد فرزندان و ... قسمت دوم پرسشها برحسب شاخصهای مورد مطالعه یعنی معیارهای اقتصادی( بهداشت، مسکن، شغل ، درامد و توزیع ثروت، اعتیاد، جرایم،دسترسی های عمومی، پایبندی مذهبی)در بین  ملاک های سلامت اجتماعی مي‌باشد. 
 
 
پایایی و روایی پرسشنامه
براي محاسبه همبستگي دروني ابزار از جمله پرسش ‌ها يا آزمونهايي كه خصيصه‏هاي مختلف را اندازه‌گيري مي‌كنند، از محاسبه ضريب آلفاي كرونباخ استفاده ‌شد. ميزان آلفا بيانگر اين مطلب است كه سؤالات هم پوشاني و همچنين همسويي داشته است و نيز پاسخ دهندگان نيز با دقت و آگاهي به سؤالات پاسخ داده‏اند. ضريب آلفا برحسب فرمول زير بدست مي‌آيد: 
 
كه در آن J = تعداد سؤالات پرسشنامه، Sj^2= واريانس سؤال Jام، S^2= واريانس كل آزمون براي آزمون با هدفهاي پژوهشي، حصول پايايي بين 0. 6 تا 0. 8 كافي و مناسب است ( سیف، 1381). پرسشنامه مذکور  با تایید ده نفر ازکارشناسان و اساتید علوم اجتماعی دارای روایی محتوایی می باشد. پایایی ازمون با آلفای کرونباخ برای کل آزمون 89/. گزارش گردیده است ( کرمی ،1383).
 
 
روش تجزیه و تحلیل داده ها:
       در این تحقیق بنابر ماهیت آن از آمار توصیفی برای نشان دادن فراوانی ودر صد پاسخها ونیز از آمار استنباطی برای آزمون فرضیه ها استفاده شده است.در این تحقیق ازآزمون همبستگی پیرسون و رگرسیون چند متغیری، برای تحلیل یافته ها استفاده شده است.
 
فصل چهارم
تحلیل یافته ها
مقدمه
تجزیه وتحلیل به عنوان فرآیندی از روش علمی، یکی از پایه های اساسی هر روش تحقیقی است. به طور کلی تجزیه و تحلیل عبارت است از روشی که از طریق آن کل فرآیند پژوهشی از انتخاب مسئله تا دسترسی به یک نتیجه هدایت می شود. پژوهشگر برای پاسخگویی به مسئله تدوین شده و یا تصمیم گیری در مورد رد یا تأیید فرضیه ای که صورت بندی کرده است. از روش های مختلف تجزیه و تحلیل استفاده می کند. در این فصل داده های تحقیق با استفاده از روش های علمی، در جهت بررسی سؤال های پژوهش مورد بررسی و ارزیابی قرار می گیرد. پس از ملاحظه پاسخ ها و ثبت داده ها در محیط نرم افزار و استخراج نتایج آن، با توجه به ماهیت هر سؤال پژوهشی ابتدا اطلاعات توصیفی ارائه می شود و در بخش بعدی، داده ها مورد تحلیل قرار می گیرند. تجزیه و تحلیل یافته ها در دو بخش انجام می شود؛ 
در بخش اول داده های جمع آوری شده توصیف می شوند که در آن از آمار توصیفی ( توزیع فراوانی، میانگین، و انحراف معیار) جهت مرتب کردن اطلاعات استفاده شده و داده های حاصل از تحقیق در جداول مربوطه نشان داده شده است. بخش دوم تحلیل داده ها مبتنی بر آمار استنباطی صورت گرفته  که هدف آمار استنباطی عبارت است از نتیجه گیری پیرامون ویژگی های جامعه ای که نمونه مورد مطالعه از آن استخراج شده برای تحلیل استنباطی داده ها ازتحلیل خی دو استفاده گردیده است.
 
فصل پنجم 
نتیجه گیری و پیشنهادات
 
 
 
 
 
 
 
خلاصه پژوهش
این تحقيق به منظور بررسی سلامت اجتماعی شهروندان تهرانی و عوامل موثر بر آن انجام پذیرفته است. در این پژوهش رویکرد اجتماع محوربا تمركز روي آثار نظام اجتماعي بر رفتار و روحيات انسان‌ها بعنوان چارچوب نظری این تحقیق برگزیده شده است.روش تحقیق در این پژوهش ، روش توصیفی ( پیمایشی) می باشد.جامعه آماری پژوهش حاضر را کلیه شهروندان شهر تهران در مناطق 22 گانه شهرداری بوده است.بر اساس جدول مورگان حجم نمونه 400 نفر تعيين شده است.  روش نمونه گيري ، برای انتخاب مناطق خوشه اي چند مرحله اي بوده است. ابزار پژوهش پرسشنامه سلامت اجتماعی بوده است.در این تحقیق ازآزمون خی دو و تیمستقل و تحلیل واریانس یکطرفه، برای تحلیل یافته ها استفاده شده است در نهايت داده هاي پژوهش با نرم افزار كامپيوتري(SPSS) مورد تجزيه و تحليل آماري قرار گرفت. نتايج تجزيه و تحليل آماري در فصل پیشین ارایه شد و در این فصل به بحث ونتیجه گیری پیرامون یافته ها و پیشنهادات و محدودیت ها اشاره می شود.
 
 
فهرست مطالب
عنوان                                                                                          صفحه
 
فصل اول : کلیات پژوهش
مقدمه
بيان مسئله
اهميت و ضرورت انجام پژوهش
اهداف پژوهش
سوالات پژوهش
فرضيه هاي پژوهش
متغیرهای پژوهش
فصل دوم : مبانی نظری پژوهش
مقدمه
بخش اول :ادبیات تجربی
تحقیقات انجام شده داخل کشور
تحقیقات انجام شده خارج کشور
بخش دوم: ادبیات نظری 
سلامت
تاریخچه
ابعاد سلامت: 
تغییر مفاهیم سلامت:
عوامل تعیین‏کننده سلامت
بخش دوم : سلامت اجتماعی
تعاریف سلامت اجتماعی
سلامت اجتماعي يا سلامت رواني- اجتماعي
انواع حمايت اجتماعي
رویکردهای مطرح در حوزه سلامت اجتماعي 
رويكرد اجتماع‌محور با تمركز روي آثار نظام اجتماعي 
رويكرد جامعه‌پذيري با تمركز بر مهارت‌هاي فرد 
نظريه موري 
نظريه‌ي آبراهام مازلو 
نظریه جرج کلی 
نظريه فرانكل 
مولفه های سلامت اجتماعی
مدل کلی سلامت اجتماعی
 شکوفایی اجتماعی
همبستگی اجتماعی
مناسک دسته جمعی وهمبستگی اجتماعی
عوامل تقویت همبستگی اجتماعی شهروندی
عوامل تهدید همبستگی اجتماعی
پذیرش اجتماعی
یكپارچگی اجتماعی
مشارکت اجتماعی
اهمیت مشارکت اجتماعی
راهکارهای توسعه مشارکت اجتماعی در جوامع شهری 
خاستگاه اجتماعی مشارکت
اهميت مشاركت در فرآيند نوسازي جامعه 
مصاديق مختلف مشاركت 
عناصر ( اركان ) اساسي مشاركت 
شاخص‏های ترکیبی سنجش سلامت اجتماعی
مقیاس های  سلامت اجتماعی
مقیاس سلامت اجتماعی مرینگوف و همکاران
مقیاس سلامت اجتماعی کاربردی‏شده برای کانادا
مقیاس سلامت  و رفاه اجتماعی ورمونت 
مقیاس سلامت اجتماعی وکیفیت زندگی  شارلوت 
شاخص سلامت اجتماعی کشور از نگاه امار
شاخص جمعیت
شاخص مسکن
شاخص ترافیک و تصادفات 
شاخص زندانیان و جرم
شاخص اعتیاد 
چارچوب نظری
مدل تحقیق
فرضیه های تحقیق
تعاریف واژگان و اصطلاحات
تعریف نظری
تعریف عملیاتی
فصل سوم : روش شناسی پژوهش  
روش پژوهش
جامعه آماری
نمونه آماری و حجم نمونه
ابزار جمع آوری داده ها
تجزیه و تحلیل داده ها 
فصل چهارم :تجزیه و تحلیل یافته ها
تحلیل توصیفی
تحلیل استنباطی
فصل پنجم: بحث و نتیجه گیری
بحث و نتیجه گیری
محدودیت های پژوهش
پیشنهادهای پژوهشی
منابع فارسی
منابع لاتین
ضمایم
 
 
  فهرست جداول
 
جدول شماره  1 – 4 ............................................................................................
جدول شماره  2 – 4. ...........................................................................................
جدول شماره  3 – 4....................................................................................... ......
جدول شماره  4 – 4 ................................................................................... .........
جدول شماره  4 – 5 .................................................................................. ..........
جدول شماره  4 – 6..................................................................................... ........
جدول شماره  4 – 7..............................................................................................
جدول شماره  4 – 8 .............................................................................................
جدول شماره  4 – 9 .............................................................................................
جدول شماره  4 – 10.............................................................................................
 
 
متن فوق تنها خلاصه ای از قسمت های پایان نامه بود.برای دانلود فایل اصلی،انلاین پرداخت کنید و انلاین دانلود کنید.
 
روش دانلود فایل :
 
1.کلیک گزینه خرید.
2.پرداخت توسط کلیه کارت های عضو شتاب
3.کلیک بر گزینه ( بازگشت به سایت  پذیرنده )
4.دانلود فایل مورد نظر
 
قیمت : 70 هزارتومان

قیمت 50 هزار تومان

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب
این نظر توسط علی زارعی در تاریخ 1395/7/10 و 8:25 دقیقه ارسال شده است

یکی از بهترین پایان نامه های موجود در سطح اینترنت با موضوع جامعه شناختی سلامت اجتماعی.کل اینترنت زیرو رو کردم.پایان نامه شما جز بهترین و کاملترین بود.
پاسخ : سلام خدمت شما بازدید کننده محترم.خواهش میکنم.لطف دارین شما


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
بانک پاورپوینت و طرح توجیهی

با عرض سلام و احترام.از اینکه وبسایت من را برای خواندن انتخاب کردید از شما کمال تشکر را دارم.من مهدی بنی حسن کارشناس علوم دام و طیور افتخار دارم اطلاعات و طرح های توجیهی به روز و مقالات آموزشی را از طریق این وبسایت در اختیار شما سروران گرامی بگذارم.

مطالب اختصاصی بوده و کپی برداری ، فروش و قراردادن حتی قسمتی از مطالب این سایت در سایت های دیگر از نظر شرعی حرام و پیگرد قانونی دارد.

درگاه پرداخت اینترنتی این وبسایت توسط درگاه واسط آرین پال و زرین پالمورد تایید قرارگرفته است.

لینک دانلود فایل بعد از پرداخت به صورت آنی باز می شود.

ایمیل پشتیبانی سایت  mahdipnut@yahoo.com

شماره تماس پشتیبانی سایت : 09191968068 فقط پاسخگو به پیامک (لطفا از تماس خودداری کنید)

تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
درباره ما
Profile Pic
دانلود پاورپوینت طرح توجیهی تحقیق و کاراموزی های اموزشی
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • موضوعات

 • طرح توجیهی کارافرینی
 • پایان نامه
 • پروپوزال
 • کاراموزی
 • علوم دامی اصول تغذیه گاو شیری و ...
 • تحقیقات جامع کشاورزی
 • گیاهشناسی"حشره شناسی"فیزیک"اکولوزی"هواشناسی و...
 • ماشین الات
 • طرح توجیهی/نمونه سوال؟کتاب
 • ژنتیک
 • حشره شناسی
 • باغبانی
 • شیمی

 • جانورشناسی
 • دانشگاه پیام نور تفرش
 • هواشناسی
 • زراعت
 • تصاویر کشاورزی
 • پاورپوینت
 • پروژه
 • هورمون های گیاهی
 • مقالات رشته حسابداری
  آمار سایت
 • کل مطالب : 755
 • کل نظرات : 818
 • افراد آنلاین : 13
 • تعداد اعضا : 3177
 • آی پی امروز : 787
 • آی پی دیروز : 954
 • بازدید امروز : 3,051
 • باردید دیروز : 3,268
 • گوگل امروز : 555
 • گوگل دیروز : 796
 • بازدید هفته : 16,316
 • بازدید ماه : 56,293
 • بازدید سال : 313,653
 • بازدید کلی : 3,609,747
 • خوش امدگویی
  اميد است سير و سرچ در اين مجموعه افزايش بار اندوخته هاي علمي دوستان دانش دوست و پژوهشگر، را سبب شود در اين اثني ما را با رهنمود هاي ناب خويش راهنمايي نماييد.