loading...

دانلود پاورپوینت طرح توجیهی و کاراموزی

پایان نامه کارشناسی ارشد رشته علوم تربيتي تأثير قصّه گویی بر افزایش مهارتهای اجتماعی هدف از اين پژوهش تعيين اثر بخشي قصّه گویی بر افزایش مهارتهای اجتماعی بوده

خوش امدگویی

من مهدی بنی حسن کارشناس دام وطیور افتخار دارم جدیدترین طرح ها و مقالات را از طریق این وبسایت در اختیار شما بگذارم.

جهت سفارش طرح و پشتیبانی سایت با شماره :

09191968068پیامک ارسال کنید.

ادرس دفتر ما جهت مراجعه حضوری : (با هماهنگی قبلی)

قم . بخش قنوات . دفتر فنی مهندسی (نوطرح )بنی حسن 

همچنین تمامی عزیزانی که رمز دوم برای خرید اینترنتی ندارند می تواندد با پشتیبانی هماهنگ و از سایر روش ها استفاده کنند.

درگاه پرداخت اینترنتی این وبسایت توسط درگاه واسط آرین پال و زرین پالمورد تایید قرارگرفته است.

ایمیل پشتیبانی سایت  mahdipnut@yahoo.com

ایدی تلگرام پشتیبانی :  poshtibaniU@

ادرس کانال : topfarmer@

مراحل خرید فایل مورد نظر  :

1.کلیک بر گزینه خرید.

2.وارد کردن اطلاعات نام و نام خانوادگی ، ایمیل و شماره تلفن همراه.

توجه پست الکترونیکی همان ایمیل می باشد.در صورتی که ایمیل شخصی ندارید ادرس mahdipnut@yahoo.com وارد کنید.

2.پرداخت توسط کلیه کارت های عضو شتاب ( با کلیه کارت هایی که عضو شتاب هستند قادر به خرید هستید)

3.کلیک بر گزینه ( بازگشت به سایت پذیرنده )

4.دانلود فایل مورد نظر ( دانلود فایل آنی  و پس از پرداخت لینک دانلود باز می شود.)

مطالب اختصاصی بوده و کپی برداری ، فروش و قراردادن حتی قسمتی از مطالب این سایت در سایت های دیگر از نظر شرعی حرام و پیگرد قانونی دارد.


افزایش مهارتهای اجتماعی

مهدی بنی حسن بازدید : 2226 جمعه 24 ارديبهشت 1395 : 0:25 نظرات ()

پایان نامه  کارشناسی ارشد رشته علوم تربيتي  تأثير قصّه گویی بر افزایش مهارتهای اجتماعی

چكيده:  هدف از اين پژوهش تعيين اثر بخشي قصّه گویی بر افزایش مهارتهای اجتماعی بوده است.جامعه ي مورد مطالعه شامل کليه دانش‌آموزان پسر پایه پنجم مقطع ابتدایی بوده است.که با بهره گيري از روش نمونه برداري چند مرحله اي  .تعداد60 نفر از دانش‌آموزاني كه مهارتهاي اجتماعي آنها پايين تر از سطح متوسط انتخاب و  به حكم قرعه يك گروه به عنوان گروه آزمايش(30 نفر)و يك گروه تحت عنوان گروه گواه (30نفر)انتخاب شدند. در مرحله اول  هردو گروه پرسشنامه (مهارتهاي اجتماعي گرشام و اليوت (1990 ) را كامل كردند سپس درگروه آزمايش متغير مستقل(8 داستان طي 8 جلسه 90 دقيقه اي) انجام شد وگروه گواه هيچگونه آموزشي را دريافت نکرد. بعد از مداخله در مرحله پس آزمون روي هر دو گروه (آزمايش و گواه) متغير وابسته (مهارتهاي اجتماعي گرشام و اليوت (1990)  ) اجرا شد و يک ماه بعد از مرحله پس آزمون در مرحله پيگيري مجددا متغير وابسته (پرسشنامه مهارتهاي اجتماعي گرشام و اليوت (1990)   فقط روي گروه آزمايش اجرا شد. جهت تحليل داده ها از آمار توصيفي و استنباطي (آزمون تحليل واريانس بين گروهي واندازه هاي تكراري)استفاده شد. ضمن تاييد فرضيه هاي تحقيق،نتايج پژوهش نشان داد روش قصّه گویی مهارت های اجتماعی دانش آموزان مقطع ابتدایی پسرانه شهر را  افزایش مي دهد و در طول زمان از پايداري مناسبي نيز برخوردار است.
 
واژه هاي كليدي: قصّه گویی، مهارتهاي اجتماعي ، دانش آموزان ، پایان نامه رشته علوم تربیتی
 
دانلود پایان نامه تأثير قصّه گویی بر افزایش مهارتهای اجتماعی
دانلود پایان نامه برای دریافت درجه کارشناسی ارشد رشته علوم تربيتي  گرايش برنامه‌ريزي درسي
با موضوع :
تأثير قصّه گویی بر افزایش مهارتهای اجتماعی
 
قالب فایل : word  تعداد 150 صفحه
به همراه پرسشنامه ، نمودار ها و جداول مربوطه
 
فصل اول 
کلیات تحقیق
 
مقدمه
مشكلات اجتماعي كودكان آنان را به انواع اختلالات رفتاري سوق داده و حتي نگرش آنان را نسبت به همسالان مدرسه و كاركرد تحصيلي تحت تاثير قرار مي دهد (برنر، 1999) كودكان در فرآيند رشد خود كه فرآيندي پيچيده و پر افت و خيز است با محيط خشن پيرامون خود مواجه مي‌شوند و در اين فرآيند كه در واقع نوعي يادگيري است، هوش و پذيرش مطالب جديد را با شرايط روز تعريف مي‌كنند (پياژه) 
متأسفانه در زندگي امروز كه دستخشوش محيط اطراف و تنوع تكنولوژي و محيط اجتماعي مي‌باد در آن كودكان به مقدار زيادي از روابط زنده و سازنده با والدين و اطرافيان خود فاصله گرفته و از موهبت‌هاي ارتباط زنده به مقدار زيادي محروم مانده‌اند، دوره ما دوره ارتباط الكترونيكي است، زمانه‌اي كه در آن بخش عمده‌اي از زمان فراغت كودكان به بازيهاي رايانه اي در مقابل صفحات غير زنده الكترونيكي كه جاي هر موجود زنده‌اي را گرفته است مي‌گذرد (ماتسون، 2003)
شناخت و تشخص به موقع و آموزش مهارت‌هاي مناسب اجتماعي مي‌تواند  زا مشكلات بعدي اين كودكان پيشگيري نموده و آنان را به سمت رفتارهاي مثبت اجتماعي راهبري نمايد، يكي از شيوه‌هايي كه در آموزش مهارتهاي اجتماعي به كودكان بسيار موثر است قصه گويي است، قصه گويي به عنوان فعاليتي زنده و سازنده بر آن است كه چيزي فراموش شده را به ما يادآور شود به خاطراتي از جهان از ياد رفته كه در درون ماست و  بخش از ذهن ما را به خود اختصاص داده است، حضورش حضوري  نوستالوژيك است. اما قصه گويي درصدد است كه اين دسترسي را امكان پذير سازد كه اين جهان و روابط ان را از نو باز يابد و از نو بيافريند (دادگران، 1376)
قصه منبعي غني و شيوه و ابزاري خلاق، آسان و لذت بخش براي آموزش است (ديجرج، 1988) كودك مي‌تواند از طريق تجربه جانشيني با قهرمان داستان همانند سازي نموده، پيامدهاي رفتار را مورد تجزيه و تحليل قرار دهد و سپس آن را خود الگوبرداري نمود و بكار برند (ماتسون و همكاران، 2003)
كودكان در دنياي قصه زندگي مي كنند، آنها با قصه بازي مي‌كنند، بيدار مي‌شوند، مي‌خوابند وقتي در عالم خواب نيز قصه‌ها را دنبال مي كنند اين دلبستگي در حدي است كه حتي شلوغترين بچه‌ها به آرامش به قصه گوش مي‌سپارند، همچنين بچه‌ها از شنيدن قصه‌ها چيزهاي بسياري مي‌آموزند (رحماندوست، 1369)
كه شايد در شرايط ديگر هرگز رغبتي به يادگيري آن نداشته باشند، علاوه بر اين قصه گويي ساده‌ترين، ارزان‌ترين و موثرترين ابزاري است كه امكان اجراي آن براي همه حتي خانواده‌ها وجود دارد، چرا كه به هيچگونه وسيله و مقدماتي نياز ندارند (پلوسكي، 1372) به اين ترتيب قصه گويي از يك سو نقش مهمي در زندگي كودك دارد و از سوي ديگر ابزاري در دسترس و بدون هزينه است. لذا استفاده از آن در رشد تربيت كودكان در عين موثر بودن ساده و مقرون به صرفه است. با اين وجود، واقعيت نشان مي‌دهد كه امروزه در اكثر موارد از اين ابزار تربيتي غفلت شده است.
پس به جرأت مي‌توان گفت كه ابزار قصه گويي يكي از ابزارهاي آموزش غير مستقيم در سيستم آموزشي كشور به ويژه در راستاي تعليم مهارتهاي اجتماعي به كودكان مي‌تواند استفاده شود.
اهمیت و ضرورت پژوهش
مشکلات رفتاری يكي از رايج ترين مشکلات دوران كودكي و از عمده ترين دلايل ارجاع به مراكز درماني است.اين مشکل،الگوي رفتار پايدار با مشخصه پرخاشگري و عدم تعادل در رفتار با ديگران است(سادوك  و سادوك،2003)
كودكان مبتلا به این اختلال در معرض طرد همسالان، عملكرد ضعيف تحصيلي و افزايش تدريجي رفتار پرخاشگرانه و هم چنين آماده ابتلا به اختلال هاي خلقي ، بزهكاري و اختلال شخصيت اجتماعي در بزرگسالي هستند(آبرامز ،1998). 
 
اهداف پژوهش
هدف کلی 
تعيين تأثير قصه‌گويي بر افزايش مهارت‌هاي اجتماعي دانش‌آموزان
 
اهداف فرعی
1- تعيين اثر قصه‌گويي بر افزايش مهارت‌هاي اجتماعي (همكاري، جرأت مندي و خود كنترلي) در دانش‌آموزان
2- تعيين اثر پايداري قصه گويي بر افزايش مهارت‌هاي اجتماعي در طول زمان
 
فرضیه های پژوهش: 
1- قصّه گویی بر افزایش مهارت های اجتماعی دانش آموزان تأثير دارد.
2- قصّه گویی بر افزایش مهارت های اجتماعی دانش آموزان در طول زمان از پايداري مناسبي برخوردار است
 
فصل دوم
پيشينه پژوهشي
مقدمه
سنت قصّه گویی به اندازه عمر انسان قدمت دارد و قصّه یکی از ابزار های مهم اصلاح رفتار محسوب می شده است. افلاطون از نخسیتن اندیشمندانی بود که اهمیت قصّه برای کودکان را دریافت و بخشی از کتاب جمهوریت را به بیان اهمیت قصّه برای کودکان اختصاص داد. فروبل آلمانی موسس نخسیتن کودکستان، اساس تربیت کودکان را در کودکستان بر قصّه و قصّه گویی نهاد. اریکسون(1382) نیز قصّه را تلقین شفابخش می داند که کاهش اضطراب کودک را موجب می شود به گونه ای که از طریق همسان سازی با شخصیت ها یا موقعیت های یک قصّه، او را در کشف عواطف خود و دیگران یاری می کند. بندورا(1992) نیز معتقد است کودکان با دیدن کسانی که رفتار های تحسین بر انگیز دارند و گوش کردن به حرف های آنها از طریق پسخوراند، به ارزش اعمال و رفتار خود پی برده و در صدد افزایش سازگاری و کارآیی خود بر می ایند. بدین ترتیب، قصّه گویی ابزاری مفید و موثر به منظور اصلاح رفتار و سازگاری و کنترل هیجان های کودکان محسوب می شود.  زندگی فرایند پیوسته ای از نظم بخشی و سازماندهی تجربه ها ست . هنگامی که شناخت کاملی از جهان وجود ندارد نیاز نسبت دادن معنا به تجارب احساس می شود بدین ترتیب ، تجربه ها و رویدادهای عمر طولانی هر یک از افراد به قصّه تبدیل می شود . افراد هنگام بیان داستان توالی و رابطه های معنا دار را کشف می کنند و نسبت به وضعیت خود بینش عمیق تری به دست می آورند ( دوایودی ،2001). در واقع قصّه ها به عنوان سازه های تخیلی و فرهنگی از نظر فردی و اجتماعی با معنا و در برگیرنده ی نکات برجسته ای هستند ( امدن 1998).
 
فصل سوم
روش اجراي پژوهش
مقدمه 
اين فصل  به روش تحقيق اختصاص دارد. در اين بخش از پژوهش به جامعه مورد مطالعه، حجم نمونه، شيوه نمونه گيري، ابزارهاي اندازه گيري، روايي ابزارهاي اندازه گيري، طرح هاي پژوهش و شيوه تجزيه و تحليل داده‌ها اشاره مي شود. 
 
 
نمونه و روش نمونه گيري
در اين پژوهش از روش نمونه برداري چند مرحله اي به شرح زير استفاده شد:
1- از منطقه ي 5 شهر به صورت تصادفي يك مدرسه ي پسرانه دوره ي ابتدايي انتخاب  شد.
2- پرسشنامه ي مهارتهاي اجتماعي روي تمام دانش‌آموزان پايه ي پنجم ابتدايي اجرا  شد.
3- دانش‌آموزاني كه مهارتهاي اجتماعي آنها پايين تر از سطح متوسط است مشخص، از بين آنها 60 نفر به صورت تصادفي انتخاب و به دو گروه مساوي تقسيم، يك گروه به قيد قرعه تحت عنوان گروه آزمايش و گروه ديگر به عنوان گروه كنترل مشخص شد.
 
نوع پژوهش
اين پژوهش نيمه آزمايشي از نوع پيش‌آزمون ، پس‌آزمون با گروه گواه و مرحله ي پيگيري است. ابتدا پرسشنامه روي دانش‌آموزان مدرسه‌ي منتخب اجرا شد و دانش‌آموزاني كه مهارتهاي اجتماعي آنها پايين تراز سطح متوسطه است مشخص شده و از بين آنها 60 نفر بصورت تصادفي انتخاب شده و به دو گروه مساوي تقسيم گشته و به قيد قرعه يك گروه تحت عنوان گروه آزمايش و گروه ديگر به عنوان گروه كنترل مشخص شد. در مرحله ي پيش آزمون هر دو گروه(گروه آزمايش و گواه)متغير وابسته (پرسشنامه ي مهارتهاي اجتماعي گرشام و اليوت،1990) روي آنها اجرا شد. گروه آزمايش در معرض متغير مستقل (قصّه گويي)قرار گرفت و در مرحله‌ي پس آزمون متغير وابسته(پرسشنامه ي مهارت هاي اجتماعي)روي هر دو گروه (آزمايش و گواه)اجرا گرديده و يك ماه بعد از مرحله‌ي پس آزمون مجددا متغير وابسته در مرحله ي پيگيري روي گروه آزمايش اجرا گرديد.
 
ابزار پژوهش: 
جهت جمع‌آوري داده‌ها از پرسشنامه مهارتهاي اجتماعي گرشام و اليوت (1990) داراي 48 سؤال پنج گزينه‌اي در 3 خرده‌مقياس (همكاري، جرات‌مندي، خود كنترلي) به شرح زير اندازه‌گيري شد.
 
 
تعيين ضريب پايايي در اين پژوهش
ابتدا 50 نفر از دانش‌اموزان به صورت تصادفي انتخاب پرسشنامه روي آنها اجرا شد با استفاده از آلفاي كرونباخ ضريب پايايي پرسشنامه به شرح زير مشخص شد. 
 
همان طور كه ملاحظه مي شود پرسشنامه از ضريب پايايي و همساني دروني بالا و قابل قبول و رضايت بخشي برخوردار است. 
تعيين روايي محتوايي در اين پرسشنامه 
ابتدا پرسشنامه همراه با اهداف و فرضيه پژوهش به تعدادي از اساتيد اهل فن كه در زمينه موضع پژوهش از تجارب و تخصص كافي برخوردارند داده تا درباره محتواي سؤال‌هاي پرسشنامه و ارتباط با اهداف و فرضيه‌هاي پژوهش قضاوت و داوري كننده سپس بر اساس نظرات انها اصلاحات لازم صورت خواهد گرفت. 
 
تجزيه و تحليل داده ها 
 تجزيه و تحليل داده‌هاي اين پژوهش در دوسطح توصيفي و استنباطي صورت گرفته است. در سطح توصيفي با استفاده از مشخصه‌هاي آماري نظير فراواني، درصد فراواني و  ميانگين نشان داده شده‌اند و براي تجزيه و تحليل داده‌ها ازآزمون مناسب آماری تحليل كوواريانس بين گروهي و  آزمون  اندازه هاي تكراري استفاده شده است.
 
 
فصل چهارم
 تجزيه و تحليل كمي داده‌ها
 
 
مقدمه:
دراين فصل داده‏هاي تحقيق با استفاده از روشهاي علمي مورد  ارزيابي قرار گرفته است. ابتدا اطلاعات توصيفي ارائه شده است و در بخش بعدي در جهت بررسي فرضيه  هاي  پژوهش، داده ها  مورد تحليل آماري قرار گرفته است. 
 
 
توصيف داده 
در اين بخش ميانگين و انحراف معيار خرده مقياسهاي مهارتهاي اجتماعي در دوگروه  (آزمايش و گواه) ارائه شده است 
 
 
تجزيه و تحليل داده ها 
براي  تجزيه و تحليل فرضيه  هاي پژوهشي باتوجّه به ماهيت فرضيه ها  از آزمون تحليل كوواريانس بين گروهي و همچنين از آزمون اندازه هاي تكراري  استفاده شده است.در ابتدا لازم است نتايج آزمون لويـــن در مورد پيش فرض بــرابري واريــانسها 
گزارش شود.
 
 
نتايج جدول 3-4 نشان مي دهد كه در متغيرهاي تحقيق مقدار f درسطح 05/0 معنادارنيست ،بنابراين مفروضه يكساني واريانسها تاييد مي شود.ضمنا با توجّه به رعايت ساير مفروضه ها (پيش فرض خطي بودن وهمگني شيب ها) براي تحليل داده ها مي توان از آزمون تحليل كوواريانس استفاده نمود.
 
بررسي فرضيه  اول پژوهش :
روش قصّه گویی بر افزایش مهارت های اجتماعی دانش آموزان تأثير دارد.
 
فصل پنجم
بحث و نتيجه گيري 
 
در اين فصل يافته هاي پژوهش  مورد تحليل وتبيين قرار گرفته است  بر اين مبنا ابتداء فرضيه هاي تحقيق  مورد تفسير و تبيين قرار گرفته است  و در ادامه نتيجه گيري كلي از پژوهش ارائه شده است و در پايان نيزمحدوديتها و پيشنهادات كاربردي و پژوهشي مطرح شده است.
 
خلاصه پژوهش 
پژوهش حاضر، تحقيقي نيمه تجربياست .هدف از اين پژوهش بررسي اثر بخشي تأثير قصّه گویی بر افزایش مهارتهای اجتماعی بوده است.جامعه ي مورد مطالعه شامل کليه دانش‌آموزان پسر پایه پنجم مقطع ابتدایی بوده است.که با بهره گيري از روش نمونه برداري چند مرحله اي  .تعداد60 نفر از دانش‌آموزاني كه مهارتهاي اجتماعي آنها پايين تر از سطح متوسط انتخاب و  به حكم قرعه يك گروه به عنوان گروه آزمايش(30 نفر)و يك گروه تحت عنوان گروه گواه (30نفر)انتخاب شدند. در مرحله اول  هردو گروه پرسشنامه (مهارتهاي اجتماعي گرشام و اليوت (1990 ) را كامل كردند سپس درگروه آزمايش متغير مستقل(8 داستان طي 8 جلسه 90 دقيقه اي) انجام شد وگروه گواه هيچگونه آموزشي را دريافت نکرد. بعد از مداخله در مرحله پس آزمون روي هر دو گروه (آزمايش و گواه) متغير وابسته (مهارتهاي اجتماعي گرشام و اليوت (1990)  ) اجرا شد و يک ماه بعد از مرحله پس آزمون در مرحله پيگيري مجددا متغير وابسته (پرسشنامه مهارتهاي اجتماعي گرشام و اليوت (1990)   فقط روي گروه آزمايش اجرا شد. جهت تحليل داده ها از آمار توصيفي و استنباطي (آزمون تحليل واريانس بين گروهي و t  همبسته)استفاده شد. ضمن تاييد فرضيه هاي تحقيق،نتايج پژوهش نشان داد روش قصّه گویی بر افزایش مهارت های اجتماعی دانش آموزان مقطع ابتدایی پسرانه شهر تاثير داشته و در طول زمان از پايداري مناسبي نيز برخوردار است.
 
فهرست: 
چکیده:
بیان مسأله 5
اهمیت و ضرورت پژوهش 8
اهداف پژوهش 10
هدف کلی 10
اهداف فرعی 11
فرضیه های پژوهش: 11
متغیرهای پژوهش 11
تعاریف عملیاتی: 12
فصل دوم 13
پيشينه پژوهشي 13
مقدمه 14
بخش اول : قصّه گویی 15
تعريف قصّه و قصّه گويي 15
تفاوت قصّه و حکایت 16
فرآیند قصّه‌گویی 16
انواع قصّه‌گویی 16
معیارهای انتخاب قصّه 17
ابزار قصّه‌گوی خوب 18
اساس کار ملودرام 19
اهداف قصّه‌گویی 19
هدف ها و ارزش های قصّه 20
نقش و تأثير قصّه ها در کودکان 23
کاربردهای روانشناختی قصّه 29
کاربرد درمانی قصّه 30
ماجراجويي در قصّه 36
داستان مخصوص كودكان 36
اهمیت ادبیات کودکان 39
فوايد قصّه‌گويي 39
قصّه براي بچه‌هاي پيش‌دبستاني 40
الگوسازي 41
دوره دبستان 42
ویژگی های داستان 42
ارزش‌های روانی – تربیتی قصّه گویی 44
فلسفه قصّه گويي 45
فلسفه‌ی قصّه‌گویی برای كودكان 47
قصّه گويي چرا؟ 55
نیاز كودكان به ارتباطات زنده 57
نقش قصّه و قصّه‌گویی در ایجاد ارتباطات زنده و سازنده برای كودكان 59
- در زمينه مهارت‌هاي اجتماعي 63
گسترهی مهارت هاي اجتماعي 64
تعاريف مهارت هاي اجتماعي 66
ارتباط اجتماعی : 71
مهارت های اجتماعی : 72
عوامل تعیین کننده ی مهارت های اجتماعی 73
ویژگی های مهارت های اجتماعی 74
هدف های روانی واجتماعی مهارتها: 75
اهداف اجتماعی شدن 75
مبانی تنظیم روابط اجتماعی 76
الف-خانواده 76
ب-محیط مدرسه 77
ج-محیط همسالان 78
د-محیط اجتماع 79
الگوهای چهارگانه ارتباط با دیگران: 81
1-سلطه پذیری: 82
2-سلطه گری: 82
3-پرخاشگری: 83
4-قاطعیت: 83
مهارت هاي اجتماعي بر اساس نظريه‌پردازان 84
نظريه  فرويد 85
نظريه اريكسون 86
تئوري يادگيري اجتماعي 87
تئوري جايگزين 90
تئوري يادگيري اجتماعي كاربردي 92
آموزش مهارت های اجتماعی 94
مدل نارسايي مهارت هاي اجتماعي 95
فقدان دانش كافي 97
فقدان بازخورد و تمرين 98
فقدان فرصت هاي مختلف 98
عدم تقويت مناسب 98
مشكلات رفتاري 98
مشکلات رفتار اجتماعی 99
پيشينه مطالعاتي 100
بررسي تحقيقات انجام شده در داخل كشور 100
بررسي تحقيقات انجام شده در خارج از كشور 105
فصل سوم 109
روش اجراي پژوهش 109
مقدمه 110
جامعه آماري 110
نمونه و روش نمونه گيري 110
نوع پژوهش 111
جدول 1-3: طرح پيش ازمون – پس آزمون با گروه گواه و مرحله پيگيري 111
مرحله پيگيري 111
مرحله پس آزمون 111
متغير مستقل 111
مرحله پيش آزمون 111
ابزار پژوهش: 111
تعيين ضريب پايايي در اين پژوهش 111
قصه گويي 112
جدول2-3 پروتكل قصه‌گويي بر اساس داستانهاي فكري فليپ كم 112
تجزيه و تحليل داده ها 113
فصل چهارم 114
تجزيه و تحليل كمي دادهها 114
مقدمه: 115
توصيف داده 115
جدول1-4: ميانگين و انحراف معيار خرده مقياسهاي مهارتهاي اجتماعي  دوگروه  (آزمايش و گواه) درمر حله  پيش آزمون،پس آزمون و پيگيري 115
نمودار1-4: مقايسه  ميانگين خرده مقياسهاي مهارتهاي اجتماعي گروه آزمايش درمر حله  پيش آزمون،پس آزمون و پيگيري 115
نمودار2-4: مقايسه  ميانگين  خرده مقياسهاي مهارتهاي اجتماعي 116
گروه گواه درمر حله  پيش آزمون وپس آزمون 116
تجزيه و تحليل داده ها 116
جدول2-4: نتايج آزمون لوين درمورد پيش فرض برابري واريانس 117
نمره هاي آزمودنيهاي  مورد مطالعه 117
بررسي فرضيه  اول پژوهش : 117
جدول3-4:  نتايج  تحليل كوواريانس اثرات روش قصّه گویی بر افزایش مهارت های اجتماعی 118
بررسي فرضيه  دوم پژوهش : 119
جدول 4-4:  مقايسه  تغييرات ميانگين مهارتهاي اجتماعي گروه آزمايش در مرحله  پيش آزمون، پس آزمون و مرحله  پيگيري 119
جدول5-4: تحلیل کواریانس چند متغیری برای بررسی اثر متغیر گروه بر خرده مقياسهاي 121
مهارتهاي اجتماعي 121
جدول6-4 : نتايج آزمون كرويت موچلي متغيرهاي وابسته 123
جدول7-4: نتايج آزمون اثرات بين آزمودنيها 123
فصل پنجم 124
بحث و نتيجه گيري 124
خلاصه پژوهش 125
بحث  و بررسي پيرامون فرضيه هاي پژوهش 125
تبيين فرضيه اول پژوهش: 126
تبيين فرضيه دوم پژوهش: 126
پيشنهادها 131
پيشنهاد هاي كاربردي مبتني بر يافته هاي تحقيق 131
پيشنهادهاي  پژوهش : 131
محدوديتهاي  پژوهش 132
منابع و ماخذ 133
الف) منابع فارسی 133
منابع انگليسي: 136
پیواست هـا 140
 
 
روش دانلود فایل :
 
1.کلیک بر گزینه خرید.
2.پرداخت توسط کلیه کارت های عضو شتاب
3.کلیک بر گزینه ( بازگشت به سایت  پذیرنده )
4.دانلود فایل مورد نظر
 
قیمت : 50 هزار تومان

قیمت : 40 هزار تومان

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
بانک پاورپوینت و طرح توجیهی

با عرض سلام و احترام.از اینکه وبسایت من را برای خواندن انتخاب کردید از شما کمال تشکر را دارم.من مهدی بنی حسن کارشناس علوم دام و طیور افتخار دارم اطلاعات و طرح های توجیهی به روز و مقالات آموزشی را از طریق این وبسایت در اختیار شما سروران گرامی بگذارم.

مطالب اختصاصی بوده و کپی برداری ، فروش و قراردادن حتی قسمتی از مطالب این سایت در سایت های دیگر از نظر شرعی حرام و پیگرد قانونی دارد.

درگاه پرداخت اینترنتی این وبسایت توسط درگاه واسط آرین پال و زرین پالمورد تایید قرارگرفته است.

لینک دانلود فایل بعد از پرداخت به صورت آنی باز می شود.

ایمیل پشتیبانی سایت  mahdipnut@yahoo.com

شماره تماس پشتیبانی سایت : 09191968068 فقط پاسخگو به پیامک (لطفا از تماس خودداری کنید)

تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
درباره ما
Profile Pic
دانلود پاورپوینت طرح توجیهی تحقیق و کاراموزی های اموزشی
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • موضوعات

 • طرح توجیهی کارافرینی
 • پایان نامه
 • پروپوزال
 • کاراموزی
 • علوم دامی اصول تغذیه گاو شیری و ...
 • تحقیقات جامع کشاورزی
 • گیاهشناسی"حشره شناسی"فیزیک"اکولوزی"هواشناسی و...
 • ماشین الات
 • طرح توجیهی/نمونه سوال؟کتاب
 • ژنتیک
 • حشره شناسی
 • باغبانی
 • شیمی

 • جانورشناسی
 • دانشگاه پیام نور تفرش
 • هواشناسی
 • زراعت
 • تصاویر کشاورزی
 • پاورپوینت
 • پروژه
 • هورمون های گیاهی
 • مقالات رشته حسابداری
  آمار سایت
 • کل مطالب : 762
 • کل نظرات : 826
 • افراد آنلاین : 4
 • تعداد اعضا : 3184
 • آی پی امروز : 195
 • آی پی دیروز : 1467
 • بازدید امروز : 639
 • باردید دیروز : 4,720
 • گوگل امروز : 150
 • گوگل دیروز : 1410
 • بازدید هفته : 29,025
 • بازدید ماه : 79,751
 • بازدید سال : 439,996
 • بازدید کلی : 3,736,090
 • خوش امدگویی
  اميد است سير و سرچ در اين مجموعه افزايش بار اندوخته هاي علمي دوستان دانش دوست و پژوهشگر، را سبب شود در اين اثني ما را با رهنمود هاي ناب خويش راهنمايي نماييد.