loading...

دانلود پاورپوینت طرح توجیهی و کاراموزی

دانلود پایان نامه رشته روان شناسی بررسی رابطه شخصیت و فرسودگی شغلی دبیران بررسی رابطه بین تیپ های شخصیت پنج عاملی پایان نامه با موضوع فرسودگی شغلی

خوش امدگویی

من مهدی بنی حسن کارشناس دام وطیور افتخار دارم جدیدترین طرح ها و مقالات را از طریق این وبسایت در اختیار شما بگذارم.

جهت سفارش طرح و پشتیبانی سایت با شماره :

09191968068پیامک ارسال کنید.

ادرس دفتر ما جهت مراجعه حضوری : (با هماهنگی قبلی)

قم . بخش قنوات . دفتر فنی مهندسی (نوطرح )بنی حسن 

همچنین تمامی عزیزانی که رمز دوم برای خرید اینترنتی ندارند می تواندد با پشتیبانی هماهنگ و از سایر روش ها استفاده کنند.

درگاه پرداخت اینترنتی این وبسایت توسط درگاه واسط آرین پال و زرین پالمورد تایید قرارگرفته است.

ایمیل پشتیبانی سایت  mahdipnut@yahoo.com

ایدی تلگرام پشتیبانی :  poshtibaniU@

ادرس کانال : topfarmer@

مراحل خرید فایل مورد نظر  :

1.کلیک بر گزینه خرید.

2.وارد کردن اطلاعات نام و نام خانوادگی ، ایمیل و شماره تلفن همراه.

توجه پست الکترونیکی همان ایمیل می باشد.در صورتی که ایمیل شخصی ندارید ادرس mahdipnut@yahoo.com وارد کنید.

2.پرداخت توسط کلیه کارت های عضو شتاب ( با کلیه کارت هایی که عضو شتاب هستند قادر به خرید هستید)

3.کلیک بر گزینه ( بازگشت به سایت پذیرنده )

4.دانلود فایل مورد نظر ( دانلود فایل آنی  و پس از پرداخت لینک دانلود باز می شود.)

مطالب اختصاصی بوده و کپی برداری ، فروش و قراردادن حتی قسمتی از مطالب این سایت در سایت های دیگر از نظر شرعی حرام و پیگرد قانونی دارد.


دانلود پایان نامه  رشته روان شناسی با موضوع بررسی رابطه شخصیت و فرسودگی شغلی دبیران دبیرستان

مقدمه : بی تردید اصطلاح شخصیت یکی از بحث برانگیرین و در عین حال جذابترین مفاهیمی است که در علم روانشناسی وجود دارد. پیچیدگی، تنوع و گستره و شمول این اصطلاح به اندازه ای است که دستیابی به یک تعریف فراگیر، پایدار و مورد قبول از آن را نه تنها دشوار بلکه غیر ممکن ساخته است، به گونه ای که می توان گفت به شمار افرادی که سعی در شناخت و تبیین آن و در نتیجه یک قطر شخصیت داشته اند، تعاریف و تفاسیر گوناگون وجود دارد. کلمه شخصیت در انگلیسی از واژه لاتین پرسونا اقتباس شده است و در اصل اشاره به نقاب هایی دارد که توسط هنرپیشگان تئاتر در نمایشهای یونان باستان به صورت زده می شد و در عین حال در بردارنده نقش آن نیز بوده است  .
بیان مسئله
مطالعه شخصیت از دهه 1930 با تلاش های گوردن آلپورت در روانشناسی رسماً آغاز شد. روانشناسان شخصیت آنرا به عنوان کلیت روان شناختی که انسان خاصی را مشخص می سازد در نظر می گیرند . بنابراین روانشناسی در بحث شخصیت همواره تفاوت های فردی را در نظر دارد و هدف آن تبیین آنها ست.
شخصیت به برجسته ترین و مسلط ترین ویژگی یک فرد اطلاق می شود.    در این مورد ممکن است به فرد لقب پرخاشگر یا کمرو داده شود. با چنین تصوری شخصیت اشاره  به آن دسته از برداشت های کلی دارد که یک نفر نسبت به دیگران پیدا  می کند، یعنی یک مجموعه کلی از ویژگی هایی که نماینده واقعی یک فرد بوده و در زمینه های گوناگون اجتماعی قابل مشاهده است. 
 
اهمیت و ضرورت پژوهش
آگاهی از تفاوت های شخصیتی باعث شده که از همه کارمندان یک سازمان  رفتارهای یکسانی را انتظار نداشته باشیم و قبول این نکته که برخی خصوصیات شخصیتی را می توان در یک طبقه خاص قرار داد و برخی دیگر را در طبقه دیگر ، به ما کمک می کند تا کارکنان را در طبقات شخصیتی مشخص قرار دهیم. با پی بردن به طبقه شخصیتی که هر یک از کارکنان به آن تعلق دارند، می توانیم رفتار آنها را در یک سری موقعیت های مشخص به طرز نسبی پیش بینی کنیم و از آنها انتظارات بخصوص داشته باشیم.
 
هدف پژوهش
هدف این پژوهش بررسی رابطه بین  تیپ های شخصیت پنج عاملی   با فرسودگی شغلی  در میان کارمندان شهرداری می باشد.
 
فرضیه های پژوهش
فرضیه های  اصلی:
 بین شخصیت و مولفه های فرسودگی شغلی ارتباط وجود دارد.
بین فرسودگی شغلی و مولفه های شخصیتی ارتباط وجود دارد.
 
فرضیه های فرعی:
1- بین روان رنجوری و فرسودگی شغلی ارتباط وجود دارد .
2-بین برون گرایی و فرسودگی شغلی ارتباط وجود دارد.
3-بین  پذیرا بودن تجارب و فرسودگی شغلی ارتباط وجود دارد.
4-بین مسوولیت پذیری و فرسودگی شغلی ارتباط وجود دارد.
5-بین سازگاری و فرسودگی شغلی ارتباط وجود دارد.
6-بین خستگی عاطفی  و شخصیت ارتباط وجود دارد .
7- بین عملکرد شخصی و شخصیت ارتباط وجود دارد .
8- بین مسخ شخصیت و شخصیت ارتباط وجود دارد .
9- بین درگیری  وشخصیت ارتباط وجود دارد.
 
دانلود پایان نامه اماده رشته روانشناسی بالینی
پایان نامه  رشته روان شناسی
 
موضوع:
بررسی رابطه شخصیت و فرسودگی شغلی دبیران دبیرستان 
 
 
قالب فایل : word  --- تعداد 205 صفحه
تجزیه و تحلیل داده ها توسط  نرم افزار SPSS
 
 
 فصل دوم
 
    مبانی نظری وتجربی             
            پژوهش
مقدمه:
در این فصل بنا به ماهیت موضوع تحقیق، این فصل به سه بخش تقسیم گردیده است. در بخش اول  محقق پیرامون مبانی نظری درباره شخصیت، و در بخش دوم در زمینه تعریف، طبقه بندی و پیشینه فرسودگی شغلی سخن گفته و بخش سوم به تحقیقات انجام شده پیرامون این موضوع اختصاص دارد. 
 
بخش اول 
الف : مبانی نظری 
تعریف شخصیت
ریشه واژه شخصیت از واژه یونانی پرسونا   به معنای نقابی که هنر پیشه ها در اجرای نقشه های خود به چهره می زنند ، گرفته شده است در این تعریف واژه پرسونا برای اشاره به ظاهر بیرونی به کار رفته است اما بکارگیری واژه شخصیت تنها به عنوان روابط آشکار فرد و تاثیری که بر دیگران می گذارد کافی نیست گر چه در بیشتر تعاریف شخصیت به این جنبه های قابل مشاهده منش فرد اشاره شده است(کریمی،1385) .
 
فصل سوم
 
روش شناسی
پژوهش
مقدمه 
  براي اينكه نتايج حاصل از پژوهش معتبر باشد بايد از يك روش مناسب در پژوهش استفاده شود.چرا كه روش نادرست منجر به  نتيجه گيري نادرست مي شود .دستيابي به هدفهاي علمي ميسر نخواهد بود مگر اينكه ،روش درست صورت پذيرد. 
   در اين فصل به بررسي طرح پژوهش ،جامعه آماري ،ابزار گردآوري و روش تحليل داده هاي پژوهش مي پردازيم.
 
روش پژوهش 
انتخاب روش و نوع پژوهش بستگي به هدفها و ماهيت پژوهش و امكانات اجرايي آن دارد بنابراين زماني مي توان در مورد نوع تحقيق تصميم گرفت كه ماهيت موضوع پژوهش ،هدف ها و نيز وسعت دامنه تحقيق مشخص باشد .همچنين فرضيات تحقيق از عوامل تعيين كننده نوع روش تحقيق مي باشد چون رابطه بين متغيير ها بدون دستكاري آنها مورد بررسي قرار مي گيرد ،بنابراين در اين پژوهش از روش همبستگي استفاده مي شود .
هدف از آن بررسي رابطه حدود تغييرات يك يا چندمتغيير با حدود تغييرات يك يا چند متغير ديگر است (دلاور1384).در اين پژوهش حاضر رابطه  ميان خصوصيات شخصيتي كاركنان شهرداری با ميزان فرسودگي شغلي آنها بررسي مي شود .
 
 
تعيين حجم نمونه :
  براي تعيين حجم نمونه از جدول كرجسي دمورگان استفاده به عمل آمد .روش نمونه گيري تصادفي – خوشه اي چند مرحله اي انتخاب شد ،چون واريانس درون خوشه ها زياد و بين خوشه ها كم است در جامعه اي كه بزرگ باشد ،واريانس متغير مورد نظر در واحد هاي نمونه گيري كه بعنوان خوشه معرفي مي شوند زيا د و بين خوشه ها كم است ،لذا معمولاً از روش نمونه گيري تصادفي ..خوشه اي استفاده مي شود در اين روش مي توان اطمينان حاصل نمود كه از هر طبقه جامعه آماري ،نمونه هاي با تعداد كافي انتخاب شده است (دلاور،1380).پس از تعيين تعداد شركت هاي تحت پوشش شهرداری و تعداد پرسنل اين شركت ها پرسشنامه به صورت حضوري بين آنان توزيع و بعد از پاسخ دهي جمع آوري شد.
 
 
مقياس عوامل شخصيت NEO
براي سنجش عوامل شخصيت پرسنل ،ازمقياس پنج عاملي نئو  NEO-FFI استفاده شده است كه داراي 60 پرسش است كه در واقع فرم كوتاه شده كه مقياس پنج عاملي تجديدنظر شده نئو NEO.PI-R  مي باشد . علت انتخاب فرم كوتاه آزمون اين است كه آزمون اصلي 240 پرسش دارد و زمان زيادي براي پاسخگويي لازم است و اغلب بصورت فردي اجرا مي شود در حاليكه فرم كوتاه شامل 60 پرسش كه هم بصورت فردي و هم گرو هي مي توان اجرا كرد ومدت زمان كمتري براي پاسخگويي لازم دارد .در پژوهش ها بيشتر از فرم كوتاه استفاده مي شود .
اين مقياس پنج عامل اصلي شخصيت (روان رنجوري ،برون گرايي ،پذيرا بودن تجارب ،سازگاري ومسئوليت پذيري )را اندازه گيري مي كند . براي هر عامل 12 عبارت در نظر گرفته شده است كه معرف آن عامل به شمار مي آيد و آزمودني ها اين عبارت را از كاملاًموافقم تا كاملاًمخالفم و از يك تا پنج ،نمره گذاري مي كنند در اين آزمون انتظار بر اين است كه تمام سوالات پاسخ داده شود .
در مواردي كه آزمودني نتواند تصميم بگيرد كه چه پاسخي به سوال خاصي بدهد يا اينكه مفهوم يك سوال براي آزمودني مشخص نباشد مي تواند از پاسخ (نظري ندارم )استفاده كند اين آزمون يكي از جديد ترين آزمون هاي شخصيت است كه در آن هم از تحليل عاملي و هم از راهبردهاي نظري براي تهيه سوالات و ساخت مقياس استفاده گرديده است (گروسي 1380).
بررسي تحليل خصوصيات شخصيت و ساختار عاملي آن در بين دانشجويان دانشگاههاي ايران به وسيله مقياس جديد شخصيتي نئو توسط گروسي (1380 ) با هدف بررسي وجود پنج عامل اصلي شخصيت در فرهنگ ايراني انجام گرفت (براي اين منظور فرم فارسي مقياس شخصيت ترجمه و هنجاريابي حق شناس ،1378 )تهيه گرديد .
نمونه نهايي شامل 1717 دانشجو (930 پسر و 783 دختر )در فاصله سني 18- 24 سال بود علاوه بر آن از 200 دانشجو خواسته شد كه يكي از رفقاي خود را بر اساس همين  آزمون مورد ارزيابي قرار دهد .تحليل عوامل در نمونه كلي ودر گروه پسران و دختران ،حضور پنج عامل اصلي را همانند آنچه در بررسي هاي كاستا و مك ري (1992) ونيز 
 
 
محققان ديگر كشورها گزارش شده است ،نشان داد .تحليل عوامل مجزا روي دو جنس شواهد آشكاري از ثبات عاملي نشان مي دهد .اعتبار همزمان فرم فارسي مقياس شخصيت نئو به وسيله بررسي همبستگي فرم هاي R,S در 200 نفر از دانشجويان و پايايي آن بوسيله آلفاي كران باخ مورد ارزيابي قرار گرفت ،نتايج هردو در سطح بالايي مورد قبول 
 
واقع شده و شبيه اعتبار و پايايي اين وسيله اندازه گيري در زبان اصلي بودند (گروسي 1380).
 
 روايي مقياس شخصيتي NEO
روايي مقياس ارزيابي نئو از جنبه هاي مختلف مورد بررسي قرار گرفته است ،اعتبا رمحتوا با اين مفهوم بيان شده است كه براي پنج عامل با سوالات خاص خود ارزيابي مي شود اعتبار گروه ملاك يا اعتباربيروني تست بوسيله كاركرد فرد در آزمون با يك ملاك مقايسه شده است .به عنوان مثال انتظار مي رود كه بيماران رواني نمره بالايي در روان رنجوري بگيرند (كاستا و مك ري 1992)پايايي مقياس شخصيت نئو :براي به دست آوردن پايايي از آلفاي كرانباخ استفاده شده است به همين منظور پس از انجام محاسبات براي هر يك از پنج عامل شخصيت ،روان رنجوري ،برون گرايي ،پذيرا بودن تجارب ،سازگاري ومسئوليت پذيري به ترتيب مقادير 78% ،72%، 68%،69%،88%به دست آمده است .
 
3 مقياس فرسودگي مسلش :
در اين پژوهش از مقياس فرسودگي مسلش  MBI كه در سال 1981 توسط مسلش و جكسون ساخته شده است استفاده گرديد ،اين آزمون داراي 25 سوال بوده و چهار عامل فرسودگي شغلي يعني :خستگي عاطفي ،عملكرد شخصي،مسخ شخصيت و درگيري را اندازه مي گيرد .از مجموع 25 سوال 9 سوال به خستگي عاطفي ،8 سوال به عملكرد شخصي ،5 سوال به مسخ شخصيت و3 سوال به درگيري اختصاص يا فته است .در اين پژوهش از فرم ترجمه شده اين مقياس كه در پژوهش هاي ديگر از جمله (مستعاني 1377وپاكي 1380)نيز به بكار رفته و با متن اصلي هماهنگ است استفاده شده است .
 
پايايي مقياس فرسودگي شغلي مسلش :
مسلش و جك سون (1981)در يك مطالعه روي 420 نفر 69%زن و 31%مرد اين مقياس را اجرا كردند با استفاده از آلفاي كران باخ همساني دروني مقياس را براي فراواني 83% و براي شدت 84% محاسبه نموده اند همچنين براي خرده آزمونهاي چهار گانه ضريب آلفا به شرح جدول زير محاسبه شد:
 
 
جدول (3-1 )به ضريب آلفاي خرده                       آزمونهاي چهارگانه مقياس MBI
 
 
- فراواني شدت
خستگي عاطفي 89/0 86/0
عملكرد شخصي 74/0 74/0
مسخ شخصيت 77/0 72/0
درگيري 59/0 75/0
 
 
 روش تجزيه وتحليل داده هاي كمي :
اطلاعات آماري بر اساس داده هاي100  مقياس تكميل شده شخصيت و فرسودگي شغلي توسط پرسنل شهرداری به دست آمد پس از جمع آوري پرسشنامه ها با استفاده از نرم افزار آماري در دو سطح توصيفي و استنباطي مورد تجزيه و تحليل قرار گرفت در سطح توصيفي از جداول توزيع فراواني و شاخص هاي مركزي و شاخص هاي پراگندكي استفاده شد .
وقتي داده ها تشكيل اندازه هايي با يك مقياس عددي با معنا را مي دهد وفرض نرمال بودن برقرار است ؛شيوه هاي پارامتري مسلماًكاراتر هستند ،بدين معني كه آزمون ها داراي توان بيشتري هستند و فاصله هاي اطمينان به طور كلي كوتاهتر است همتاي نا پارامتري آنها است .بنابر اين از آنجا كه براي ارزيابي حركت شاخص ها نياز به گرفتن ميانگين از مولفه هاي مربوط در هر شاخص وجود دارد ،لذا از آمار پارامتريك به شرط وجود ساير فرضيات مربوط به داده ها استفاده شد(دلاور1386).
در سطح استنباطي با توجه به نوع داده ها، فرضيه ها ويافتن رابطه بين آنها بايستي از ضريب همبستگي متناسب با اين داده ها استفاده كنيم كه در اين پژوهش از ضريب همبستگي پيرسون استفاده گرديده است. همچنين از روش تحليل رگرسيون و شيوه گام به گام و  fرگرسيون كلي استفاده شده است. با استفاده از ضرايب همبستگي مي توانيم پي ببريم كه ايا بين دو متغير رابطه وجود دارد يا خير؟ در صورت وجود رابطه شدت آن چقدر است؟ اما در صورتي كه بخواهيم كه اطلاعات بيشتري از رابطه 2 متغير و همچنين به ازاي تغييرات در متغير پيش بين، چه مقدارتغيير در متغير ملاك افزوده يا كاسته مي شود از تحليل رگرسيون استفاده مي گردد(دلاور 1384).
در اين پژوهش به منظور تحليل رگرسيون يكي از مولفه هاي فرسودگي شغلي ( خستگي عاطفي، فراواني) به عنوان متغير ملاك و 5 مولفه شخصيت ( روان رنجوري، برون گرايي، پذيرا بودن تجارب، سازگاري، مسئوليت پذيري،) بعنوان متغيرهاي پيش بين مورد بررسي قرار گرفت.
 
 فصل چهارم
 
تجزیه و تحلیل مقدمه :
در این فصل به تجزیه و تحلیل داده های جمع اوری شده در دو بخش امار توصیفی و امار استنباطی پرداخته می شود.
 
توصیف داده ها:
هنگامی که توده ای از اطلاعات کمی برای تفسیر گرداوری می شود،ابتدا لازم است انها به صورتی که به روشنی قابل فهم و انتقال باشند،سلزمان بندی و خلاصه شوند.این وظیفه بر عهده امار توصیفی است.به این صورت که پس از جمع اوری اطلاعات با استفاده از نرم افزار SPSS داده های جمعیت شناختی(جنسیت،تحصیلات،تاهل،سابقه کار) توصیف گردید.در این قسمت از جداول توزیع فراوانی،نمودارها،شاخص های مرکزی و شاخص های پراکندگی ... استفاده شد.
 
تحلیل داده ها:
امار استنباطی دو وظیفه دارد،ابتدا به براورد و سپس به ازمون فرضیه می پردازد.در این قسمت برای تحلیل دو فرضیه اصلی و نه فرضیه فرعی پژوهش،از امار استنباطی استفاده گردید.در سطح استنباطی به منظور بررسی وجود رابطه بین متغیرهای شخصیت و فرسودگی شغلی از ضریب همبستگی پیرسون استفاده شد.همچنین برای پیش بینی تغییرات متغیرها از معادله رگرسیون و تحلیل واریانس یک طرفه استفاده گردید.
 
 فصل پنجم
بحث،نتیجه گیری و پیشنهاد ها
مقدمه
در این فصل فرضیه های پژوهش یک به یک عنوان شده و باتوجه به مبانی نظری و پژوهش های مرتبط انجام شده که در فصل دوم اورده شده و همچنین یافته های فصل چهارم به بحث و بررسی در مورد هر یک از فرضیات پرداخته و یافته ها ،به طور مختصر بیان و مورد تفسیر و تبیین قرار گرفته است.در پایان فصل نیز پیشنهادات و محدودیت های پژوهش اورده شده است.
با نگاهی به تاریخچه پژوهش های انجام شده در زمینه فرسودگی شغلی و شخصیت متوجه می شویم که این دو موضوع به صورت مجزا مورد توجه پژوهشگران زیادی بوده است.اما انچه کمتر به ان توجه شده است موضوع رابطه ای است که خصوصیات شخصیت یا فرسودگی شغلی دارد.با توجه به تعاریفی که از مفاهیم فوق برمی اید به نظر می رسد که خصوصیات شخصیتی مختلف،درجات متفاوتی از فرسودگی شغلی را تجربه می کنند و افراد در برخورد با یک رویداد،به شیوه های متفاوتی پاسخ می دهند.بنابراین باید در افراد عواملی وجود داشته باشد که انها را در مقابل فشارهای زندگی محافظت کند و یا انها را اسیب پذیرتر سازد.یکی از این عوامل خصوصیات شخصیت است،که رابطه ان با فرسودگی شغلی انگیزه اصلی پژوهش حاضر بوده است.لازم به ذکر است که مولفه های فرسودگی شغلی در دو سطح فراوانی و شدت با مولفه های شخصیت مقایسه شده است.در پژوهش حاضر سوال اصلی چنین مطرح می شود:
 
 
فهرست مطالب
 
فصل اول : کلیات تحقیق 9
مقدمه 10
بيان مسئله 14
اهميت و ضرورت انجام پژوهش 17
اهداف پژوهش 19
فرضيه هاي پژوهش 18
تعاريف مفاهيم و واژگان اختصاصي طرح 21
فصل دوم : مبانی نظری و تجربی پژوهش 22
مقدمه 23
بخش اول: پيشينه نظري 23
مبانی نظری 23
موضوع های بنیادی نظریه شخصیت 26
رشد شخصیت 31
شیوه  های ارزیابی شخصیت 34
رشد شخصیت و مکانیسم های دفاعی فروید 44
مراحل روانی – اجتماعی اریکسون  47
نظریۀ اریک فروم 56
طبقه بندی ارنست کرچمر                                                                               62
بخش دوم : فرسودگی شغلی 83
حمایت اجتماعی 89
علائم فرسودگی شغلی  92
رویکردهای مختلف نسبت به فرسودگی شغلی  96
نظریه کارگر 106
بخش سوم : پيشينه پژوهشي 113
مطالعات انجام شده 113
فصل سوم : روش شناسی پژوهش 118
مقدمه 119
روش تحقیق 119
جامعه آماری 120
نمونه آماری و نحوه گزینش آن 120
ت  روش جمع آوری داده ها و ابزار های آن 122
روش تجزیه و تحلیل داده ها 128
فصل چهارم :تجزیه و تحلیل یافته ها  131
مقدمه 132
تحلیل توصیفی جدولهای شماره ( 1-4 ) الی ( 8 – 4 ) 133
تحلیل استنباطی 140
فصل پنجم: بحث و نتیجه گیری و پیشنهاد ها 161
مقدمه 162
خلاصه یافته های پژوهش 163
درک مفهوم خدا و سن کودکان 143
نتیجه گیری  178
پیشنهادهای حاصل از تحقیق 179
محدودیتهای تحقیق 180
فهرست منابع
181
منابع فارسی
  181
منابع خارجی
184
 
متن فوق تنها خلاصه ای از قسمت های پایان نامه بود.برای دانلود فایل اصلی،انلاین پرداخت کنید و انلاین دانلود کنید.
 
روش دانلود فایل :
 
1.کلیک گزینه خرید.
2.پرداخت توسط کلیه کارت های عضو شتاب
3.کلیک بر گزینه ( بازگشت به سایت  پذیرنده )
4.دانلود فایل مورد نظر
 
قیمت: 50هزار تومان
قیمت : 25 هزار تومان

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
بانک پاورپوینت و طرح توجیهی

با عرض سلام و احترام.از اینکه وبسایت من را برای خواندن انتخاب کردید از شما کمال تشکر را دارم.من مهدی بنی حسن کارشناس علوم دام و طیور افتخار دارم اطلاعات و طرح های توجیهی به روز و مقالات آموزشی را از طریق این وبسایت در اختیار شما سروران گرامی بگذارم.

مطالب اختصاصی بوده و کپی برداری ، فروش و قراردادن حتی قسمتی از مطالب این سایت در سایت های دیگر از نظر شرعی حرام و پیگرد قانونی دارد.

درگاه پرداخت اینترنتی این وبسایت توسط درگاه واسط آرین پال و زرین پالمورد تایید قرارگرفته است.

لینک دانلود فایل بعد از پرداخت به صورت آنی باز می شود.

ایمیل پشتیبانی سایت  mahdipnut@yahoo.com

شماره تماس پشتیبانی سایت : 09191968068 فقط پاسخگو به پیامک (لطفا از تماس خودداری کنید)

تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
درباره ما
Profile Pic
دانلود پاورپوینت طرح توجیهی تحقیق و کاراموزی های اموزشی
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • موضوعات

 • طرح توجیهی کارافرینی
 • پایان نامه
 • پروپوزال
 • کاراموزی
 • علوم دامی اصول تغذیه گاو شیری و ...
 • تحقیقات جامع کشاورزی
 • گیاهشناسی"حشره شناسی"فیزیک"اکولوزی"هواشناسی و...
 • ماشین الات
 • طرح توجیهی/نمونه سوال؟کتاب
 • ژنتیک
 • حشره شناسی
 • باغبانی
 • شیمی

 • جانورشناسی
 • دانشگاه پیام نور تفرش
 • هواشناسی
 • زراعت
 • تصاویر کشاورزی
 • پاورپوینت
 • پروژه
 • هورمون های گیاهی
 • مقالات رشته حسابداری
  آمار سایت
 • کل مطالب : 762
 • کل نظرات : 826
 • افراد آنلاین : 19
 • تعداد اعضا : 3184
 • آی پی امروز : 356
 • آی پی دیروز : 1467
 • بازدید امروز : 1,448
 • باردید دیروز : 4,720
 • گوگل امروز : 291
 • گوگل دیروز : 1410
 • بازدید هفته : 29,834
 • بازدید ماه : 80,560
 • بازدید سال : 440,805
 • بازدید کلی : 3,736,899
 • خوش امدگویی
  اميد است سير و سرچ در اين مجموعه افزايش بار اندوخته هاي علمي دوستان دانش دوست و پژوهشگر، را سبب شود در اين اثني ما را با رهنمود هاي ناب خويش راهنمايي نماييد.