loading...

دانلود پاورپوینت طرح توجیهی و کاراموزی

دانلود پایان نامه اثر بخشی آموزش تحلیل رفتار متقابل بر هوش هیجانی ومهارت های ارتباطی بیماران دانلود پایان نامه اثر بخشی آموزش تحلیل رفتار متقابل بر هوش هیجانی

خوش امدگویی

من مهدی بنی حسن کارشناس دام وطیور افتخار دارم جدیدترین طرح ها و مقالات را از طریق این وبسایت در اختیار شما بگذارم.

جهت سفارش طرح و پشتیبانی سایت با شماره :

09191968068پیامک ارسال کنید.

ادرس دفتر ما جهت مراجعه حضوری : (با هماهنگی قبلی)

قم . بخش قنوات . دفتر فنی مهندسی (نوطرح )بنی حسن 

همچنین تمامی عزیزانی که رمز دوم برای خرید اینترنتی ندارند می تواندد با پشتیبانی هماهنگ و از سایر روش ها استفاده کنند.

درگاه پرداخت اینترنتی این وبسایت توسط درگاه واسط آرین پال و زرین پالمورد تایید قرارگرفته است.

ایمیل پشتیبانی سایت  mahdipnut@yahoo.com

ایدی تلگرام پشتیبانی :  poshtibaniU@

ادرس کانال : topfarmer@

مراحل خرید فایل مورد نظر  :

1.کلیک بر گزینه خرید.

2.وارد کردن اطلاعات نام و نام خانوادگی ، ایمیل و شماره تلفن همراه.

توجه پست الکترونیکی همان ایمیل می باشد.در صورتی که ایمیل شخصی ندارید ادرس mahdipnut@yahoo.com وارد کنید.

2.پرداخت توسط کلیه کارت های عضو شتاب ( با کلیه کارت هایی که عضو شتاب هستند قادر به خرید هستید)

3.کلیک بر گزینه ( بازگشت به سایت پذیرنده )

4.دانلود فایل مورد نظر ( دانلود فایل آنی  و پس از پرداخت لینک دانلود باز می شود.)

مطالب اختصاصی بوده و کپی برداری ، فروش و قراردادن حتی قسمتی از مطالب این سایت در سایت های دیگر از نظر شرعی حرام و پیگرد قانونی دارد.


پایان نامه کارشناسی ارشد با موضوع : اثر بخشی آموزش تحلیل رفتار متقابل بر هوش هیجانی ومهارت های ارتباطی بیماران MS

چکیده: پژوهش حاضر به منظور بررسی تأثیر آموزش تحلیل رفتار متقابل بر هوش هیجانی و مهارت های ارتباطی بیماران MS در انجمن MS صورت گرفته است.
بدین منظور انجمن MS عنوان جامعه انتخاب و پرسشنامه هوش هیجانی بار-ان 90 سوالی و مهارت های ارتباطی 19 سوالی روی نمونه ها اجرا شد. نمونه در این تحقیق شامل یک گروه 14 نفری بود که از روش تصادفی بدست آمد. قبل از اجرای آموزش پیش آزمون و بعد از 12 جلسه پس آزمون و بعد از 5 هفته آزمون پیگیری و جمع آوری اطلاعات لازم داده ها از طریق نرم افزار SPSS21 بررسی گردید. داده ها در قالب یک فرضیه اصلی و دوفرضیه فرعی مورد بررسی و تجزیه و تحلیل قرار گرفت.
یافته های پژوهش حاکی از آن است ضمن تایید فرضیه های پژوهش نتایج نشان دادند که آموزش تحلیل رفتار متقابل بر هوش هیجانی و مهارتهای  ارتباطی بیماران (ام اس)اثر بخشی است و از نظر آماری نیز معنادار می باشد .
واژگان کلیدی:  تحلیل رفتار متقابل، هوش هیجانی ، مهارت ارتباطی ، بیماران (ام اس)
 
 
دانلود پایان نامه مشاوره و راهنمایی اثر بخشی آموزش تحلیل رفتار متقابل بر هوش هیجانی بیماران ms
 
پایان نامه کارشناسی ارشد با موضوع :
اثر بخشی آموزش تحلیل رفتار متقابل بر هوش هیجانی ومهارت های ارتباطی بیماران MS
 
قالب فایل : word ---  تعداد 205 صفحه
به همراه نمودار - جداول مربوطه و پرسشنامه
تجزیه و تحلیل داده ها توسط نرم افزار spss
قابل استفاده دانشجویان رشته مشاوره و روانشناسی بر حسب سلیقه دانشجو
 
فصل اول  کلیات پژوهش
مقدمه
بیماری مولتيپل اسکلروزیس (ام اس)  یا تصلب چندگانه بافت، یک بیماری مزمن خود ایمنی  با منشأ پیشرونده است که با هجوم سیستم ایمنی به غلاف میلین  دستگاه عصبی مرکزی  سبب بروز تغییرات شناختی و هیجانی در فرد مبتلا به این بیماری می شود (جلستاد،  بمبن  و پاردو ، 2011).
میزان شیوع این بیماری در جمعیت کلی جهان حدود یک درصد است (محمدی،1386). بیش از یک میلیون نفر در سرتاسر جهان به بیماری (ام اس) مبتلا هستند و عمدتاً گروه سنی 20 تا 40 سال بیشترین تعداد مبتلایان را تشکیل می دهند(معتمد، 1385).
وجود تفاوتهایی در سیر بالینی، پراکندگی جغرافیایی و پاسخ دهی به درمان در این بیماری دال بر وجود نقش عوامل مختلف و چندگانه در بروز این بیماری است (معتمد، فرشته نژاد و خالقی پناه، 1386).
با وجود این بر طبق تحقیقات کرتزکی  (2000) بیماری (ام اس) بیشتر در کشورهای اروپایی، آمریکای شمالی، استرالیا و نیوزلند شایع است و بیشتر ساکنین مناطق معتدل را تحت تأثیر قرار می دهد و بر این اساس ایران جزو مناطق با شیوع پایین بیماری (ام اس) طبقه بندی شده، اما نتایج حاصل از تحقیقات در مورد شیوع این بیماری در شهرهای مختلف ایران، نشان دهنده ی شیوع گسترده این بیماری در کشور ایران است (اشتری، شایگان نژاد، حیدری و اکبری، 1390؛ اعتمادی فر و ابطحی،2012 و عابدینی، حبیبی ساروی، زروانی و فرهمند 1387).
بیان مسأله
عصر حاضر دوران روابط پيچيده  انساني است كه در آن پديده هاي مربوط به واكنش ها در مسير فشارزاي خاص خود در جريان است . اين روابط پر پيچ و خم  و درهم آميخته اگر  مورد بررسي علمي قرار نگيرند مشكلات بسياري بوجود مي اورند كه نه تنها اين شكلات اثرات مخربي بر خود شخص دارد بلكه اثرات مهلكي را بر خانواده ها خواهدداشت . تحليل رفتار متقابل نظريه اي است كه با كاربرد آنمي توان گامهاي مؤثري در شناخت و درمان شخصي و رشد روحي رواني برداشت . همچنين اين نظريه در بهبود روابط انساني اثرات مثبت مؤثري دارد . ( استوارت ؛ به نقل از دادگستر 1385) .
 
اهمیت و ضرورت تحقیق
از آنجا که بیماری (ام اس)جزو بیماریهای شایع سیستم عصبی مرکزی است که بیشتر در جوانان شایع است و سبب کاهش عملکرد فردی و اجتماعی افراد در فعال ترین سالهای زندگیشان می شود، شناخت عوامل سبب شناسی این بیماری اهمیت ویژه ای پیدا خواهد کرد(هالپر ، 2001).
 
اهداف تحقیق
هدف کلی: 
- تعیین اثربخشی آموزش تحلیل رفتار متقابل بر هوش هیجانی و مهارت ارتباطی بیماران ام اس شهر 
اهداف جزئی:
- شناسایی  اثر بخشی آموزش تحلیل رفتار متقابل بر هوش هیجانی بیماران ا م اس .
- شناسایی  اثر بخشی آموزش تحلیل رفتار متقابل بر مهارت ارتباطی بیماران ام اس.
 
فصل دوم          پیشینه پژوهش
مقدمه:
هدف کلی این فصل عبارت است از آشنایی با تعاریف و پیشینه متغیرهای پژوهش که عبارتند از:
1-تحلیل رفتار متقابل
2-هوش هیجانی
3-مهارت ارتباطی
4- مولتیپل اسکلروزیس
برای دستیابی به این هدف، ابتدا به تفصیل، به تعریف متغیرهای مذکور از دیدگاه های مختلف پرداخته و طبقه بندی چند تن از صاحب نظران مربوط به این حیطه مطرح می گردد.
در پایان فصل نیز، برخی تحقیقات خارجی و داخلی انجام شده مرتبط با پژوهش و نتایج حاصل از آنها ارائه می شود.
 
 
فصل سوم                  روش  پژوهش
 
مقدمه
در فصل حاضر به روش شناسي پژوهش پرداخته شده است. اهم موضوعات اين فصل را روش انجام تحقيق، جامعه و نمونه¬آماري، ابزار اندازهگيري، نحوه تعيين اعتبار و پايايي پرسشنامه، روش جمعآوريدادهها و همچنين روش هاي آماري استفاده شده تشكيل داد.
 
 جامعه آماری
جامعه آماری این تحقیق شامل کلیه بیماران عضو انجمن ام اس  شامل 840 نفر می باشد.
 
 اندازه نمونه و روش نمونه گیری
از بین مراجعان  به دفتر مشاوره در انجمن ام اس با تشخیص  مشاورکه با مسائل هیجانی و ارتباطی در زندگی مواجه بودنند و نیاز به آموزش داشتنند با احتمال ریزش 14 نفر انتخاب شد که در جلسه دوم ,سوم و ششم و عدم حضور در ازمون پیگیری  با ریزش 4 نفر از گروه مواجه شدیم و با 10نفر کل جلسات به اتمام رسید.
ملاک های ورود به پژوهش عبارت بودند از :
 1.تشخیص بیماری ام اس توسط متخصص مغزواعصاب در آنها تایید شده باشد. 2. سطح تحصیلات آنها در حد خواندن و نوشتن و درک مطلب باشد. 3. از نظر بالینی در شرایط قابل قبول باشند (تحت تأثیر داروهای روانگردان یا آرام بخش نباشند) تا بتوانند با هوشیاری به پرسشنامه ها پاسخ دهند. 4. با رضایت کامل، داوطلب پاسخگویی به پرسشنامه ها باشند 5 .طبق قوانین منعقد شده بین مشاور و اعضای گروه در تمام جلسات آموزش شرکت داشته باشند  . .6به طور همزمان به بیماري مزمن دیگر مبتلا نباشند..
 
ابزار اندازه گیری :
پرسشنامه   هوش هیجانی بار- ان
 
محاسبه ضریب پایایی:
در تحقیق بار آن (1998) ضرایب باز آموزی بعد از یک ماه 85% و بعد از چهار ماه 75% گزارش شده است .در برسی دیگر همسانی درونی با استفاده از روش الفای کرونباخ در هفت نمونه از جمعیتهای مختلف ،برای خرده مقیاسهای بین 69%(مسولیت پذیری اجتماعی)تا 86% (احترام به خود)با میانگین 76%به دست آمده (بار –آن و پارکر،2000 به نقل از فتحی آشتیانی،1388).
در ایران زارع (1380)میانگین کل  ضریب همسانی درونی پرسشنامه 76%به دست اورد .همچنین شمس آبادی (1383)،ضرایب آلفا را در دامنه بین 55%(همدلی )تا 83% (کنترل تکانه) با میانگین 70%گزارش کرده است.
این پرسشنامه بر روی دانشجویان ایرانی(دهشیری 1382) نرم شده و تعداد عبارت آن به 90 عبارت کاهش یافته  است و اعتبار این پرسشنامه از طریق محاسبه آلفای کرونباخ برای دانشجویان پسر 74% و برای دانشجویان دختر 68% برای کل افراد 93% گزارش شده است ضریب اعتبار به روش زوج و فرد 88% به دست آمده است. (فتحی آشتیانی  ، 1388).
محاسبه روایی:
روایی این پرسشنامه نیز با روش تحلیل عاملی  اکتشافی  در پژوهش دهشری (1382) محاسبه شد  که از بین 13 عامل در ساختار عاملی نمونه آمریکای شمالی (بار آن،1997) 8 عامل برای آزمودنیهای ایرانی روایی داشت.همچنین بین میانگین نمره هر یک از خرده مقیاسها و میانگین نمره کل پرسشنامه ،رابطه مستقیم و معناداری  وجود دارد یعنی تمام خرده مقیاس ها ی موجود در پرسشنامه با متغیر هوش هیجانی دارای ارتباط مستقیم است (فتحی آشتیانی ، 1388).
 
روایی و پایایی
در پایان نامه منجمی زاده (1391) جهترواییهمزمان پرسشنامه محاسبه و یک همبستگی قوی بین آن با پرسشنامه توانایی برقراری ارتباط موثر بدست آمد (698/0 = r) و در نتیجه روایی همزمان آن مورد تایید قرار گرفت.
 
شیوه تجزیه تحلیل داده ها:
تحلیل واریانس چند متغیری و تحلیل واریانس با تکرار سنجش با ابزار spss می باشد.
 
فصل چهارم
تجزیه وتحلیل داده ها
 
مقدمه
تجزیه و تحلیل داده ها فرآیندی چند مرحله ایی است که طی آن داده هایی که از طریق بکارگیری ابزارهای جمع آوری در نمونه آماری فراهم آمده اند خلاصه، کدبندی، دسته بندی و در نهایت پردازش می شوند تا زمینه برقراری انواع تحلیل ها و ارتباط ها بین این داده ها به منظور آزمون فرضیه ها فراهم آید. در این فرآیند داده ها هم از لحاظ مفهومی هم از لحاظ تجربی پالایش می شوند و تکنیک های گوناگون آماری نقش بسزایی در استنتاج ها و تعمیم ها به عهده دارند (خاکی، 1376).
تجزیه و تحلیل داده ها برای بررسی صحت و سقم فرضیات برای هر نوع تحقیق از اهمیت خاصی برخوردار است. امروزه در بیشتر تحقیقاتی که متکی بر اطلاعات جمع آوری شده از موضوع مورد تحقیق می باشد، تجزیه و تحلیل اطلاعات از اصلی ترین و مهم ترین بخش های تحقیق محسوب می شود. داده های خام با استفاده از فنون آماری مورد تجزیه و تحلیل قرار می گیرند و پس از پردازش به شکل اطلاعات در اختیار استفاده کنندگان قرار می گیرند. 
برای تجزیه و تحلیل  داده های جمع آوری شده ابتدا آمار توصیفی که به بررسی متغیرهای جمعیت شناختی تحقیق شامل جنسیت، میزان تحصیلات و ... می پردازد مورد بررس قرار می گیرد. پس از آن مطابق فرضیات در نظر گرفته شده برای بررسی آموزش تحلیل رفتار متقابل بر هوش هیجانی و مهارت ارتباطی بیماران ام اس از نرم افزار SPSS 21  استفاده گردیده است. اما قبل از آن برای تبیین توزیع جامعه نمونه از آزمون کلموگروف اسمیرنوف و همچنین برای بررسی ارتباط بین بررسی آموزش تحلیل رفتار  متقابل بر هوش هیجانی و مهارت ارتباطی بیماران ام اس از آزمون t استفاده خواهد شد. آزمون های انجام شده سطح زیر 0.05 معنی دار تلقی گردید.
 
فصل پنجم
بحث و نتیجه گیری
 
بحث و نتیجه گیری
جامعه آماری مورد بررسی حجمی به اندازه 840 نفر از بیماران دارای ام اس در شهر می باشند که نمونه ایی به اندازه 14 نفر از آنها انتخاب و بررسی گشتند. قابل ذکر است تعداد چهار نفر از ایشان قادر به ادامه همکاری نبوده و در نهایت تعداد ده نفر تا پایان تحقیق حضور داشتند.
در تحقیق انجام شده 90 درصد افراد مورد بررسی را زنان و 10 درصد از ایشان را آقایان تشکیل داده اند که 40 درصد از افراد دارای تحصیلات کمتر از دیپلم، 30 درصد از افراد دارای تحصیلات دیپلم، 20 درصد از ایشان دارای تحصیلات لیسانس و 10 درصد از آنها دارای تحصیلات فوق لیسانس می باشند. همچنین 20 درصد از بیماران تحت بررسی در رده سنی 20 تا 30 سال، 50 درصد از آنها 30 تا 40 سال و 30 درصد از ایشان را افراد 40 سال به بالا تشکیل می دهند.
پایایی داده های جمع آوری شده در دو نوع که برای مولفه های هوش هیجانی و مهارت ارتباطی وجود داشت مورد تایید بوده و پس از بررسی آزمون کلموگروف اسمیرنف و نرمال بودن، فرضیه های بررسی شده دارای نتایج زیر می باشد.
 
فهرست:   
فصل اول:کلیات پژوهش 1
مقدمه 2
بیان مسئله 7
اهمیت و ضرورت تحقیق 10
اهداف تحقیق 12
اهداف کلی 12
اهداف جزئی 12
فرضیه های تحقیق 12
تعاریف نظری وعملی متغیرها 12
فصل دوم:ادبیات و پیشینه پژوهش  15
مقدمه 16
تحلیل رفتار متقابل 17
فرض های فلسفه نظری TA 19
فرض های اساسی از تحلیل رفتار متقابل 20
الگوهای حالات روانی (والد، بالغ، کودک) 21
آسیب شناسی ساختاری 25
آلودگی 25
طرد یا برون راندن 28
روابط متقابل 30
تحلیل تبادل ها 35
نوازش 37
خوشگذرانی، نقش بازی کردن 40
بازی ها و ضد بازی ها 41
بازی ها در نمایشنامه زندگی 42
بازی های روانی چگونه آموخته می شوند 43
وضعیت های زندگی 45
پیش نویس زندگی 50
بازدارانده ها و سوق دهنده ها 51
تصمیمات و بازتصمیم ها 53
مثلث نمایشی کارپمن 55
کاربرد اهداف تغییرات در TA 55
تحلیل ارتباط محاوره ای و درمانی 56
دستورالعمل درمان 57
وظایف درمانگر در رویکرد تحلیل تبادلی 58
هدف درمان با رویکرد تحلیل تبادلی 59
هوش هیجانی 60
تاریخچه هوش هیجانی 62
مبانی نظری در مورد هوش هیجانی 67
از دیدگاه گلمن 67
از دیدگاه مایر و سالووی 71
از دیدگاه بار-ان 72
هوش هیجانی و هوش شناختی  81
مهارت های ارتباطی 82
مبانی نظری در زمینه ارتباط و مهارت های ارتباطی 84
نظریه های ارتباطی 85
از دیدگاه ویرجینا ستیر 85
رویکرد پیام رسانی تعامل نگر 87
جرج کلی 88
نظریه آرگایل 89
رویکرد تحلیل تبادلی برن 90
مدل مهارت های ارتباطی میان فردی 92
مهارت های ارتباطی 93
مؤلفه های ابراز وجود 100
عناصر پنهان 100
جریان ارتباطات 102
دلایل ارتباط ناکارامد 103
اثربخشی در ارتباطات میان فردی 105
مهارت های ارتباطی ومؤلفه های آن 109
اهمیت مهارت بازخورد 112
اهمیت مهارت شنود مؤثر 114
تعریف بیماری ام-اس 115
بیماری مولتیپل-اسکلروزیس و چگونگی پیدایش آن 116
همه گیرشناسی بیماری ام-اس 117
پیش آگهی بیماری مولتیپل-اسکلروزیس 119
گونه های مختلف بیماری مولتیپل-اسکلروزیس 120
ام-اس عودکننده و فروکش کننده 121
ام-اس خوش خیم 122
ام-اس اولیه پیش رونده 122
ام-اس ثانویه پیش رونده 123
نشانه شناسی 123
روش های تشخیص 125
معاینه عصب شناختی 125
تصویربرداری به کمک تشدید مغناطیسی 126
پتانسیل برانگیزشی 126
سوراخ کردن ناحیه کمری 126
سبب شناسی بیماری ام-اس 127
عوامل ژنتیکی 128
عوامل محیطی 129
درمان 131
درمان های دارویی 131
درمان های روانشناختی 132
تحقیقات انجام شده داخلی و خارجی 133
تحقیقات داخلی 133
تحقیقات خارجی 139
فصل سوم:روش شناسی پژوهش  148
مقدمه 149
جامعه آماری 149
اندازه نمونه و روش نمونه گیری 149
ابزار اندازه گیری 150
پرسشنامه هوش هیجانی بار-ان 150
روش نمره گذاری و تفسیر نمرات 150
محاسبه ضریب پایایی 152
محاسبه روایی 153
پرسشنامه مهارت های ارتباطی 153
روش نمره گذاری و تفسیر نمرات 153
روایی و پایایی 154
طرح پژوهش 155
شیوه تجزیه و تحلیل داده ها 155
فصل چهارم:تجزیه و تحلیل داده ها 156
مقدمه 157
تحلیل آماری 158
یافته ها 158
آمار توصیفی 159
آمار استنباطی 163
روش تجزیه و تحلیل داده ها 163
فصل پنجم:بحث و نتیجه گیری 176
مقدمه 177
بحث و نتیجه گیری 177
پیشنهادات 180
محدودیت های پژوهش 181
منابع و ماخذ: 182
منابع فارسی 182
منابع انگلیسی 189
پیوست 193
طرح پژوهش 193
پرسشنامه مهارت های ارتباطی 195
روش نمره گذاری و تفسیر 196
پرسشنامه هوش هیجانی 198
  فهرست جداول، شکل ها و نمودارها                                                         شماره صفحه
جدول 4-1: فراوانی و درصد کارکنان مشارکت کننده در پژوهش به تفکیک سن 159
شکل 4-1:نمودار دایرهایی فراوانی بیماران مشارکت کننده در پژوهش به تفکیک جنسیت  160
جدول 4-2:فراوانی و درصد بیماران مشارکت کننده در پژوهش به تفکیک سن  160
شکل 4-2:نمودار میله ایی فراوانی بیماران مشارکت کننده در پژوهش به تفکیک تحصیلات 161
جدول 4-3:فراوانی و درصد بیماران مشارکت کننده در پژوهش به تفکیک سن 162
شکل 4-3::نمودار میله ای فراوانی بیماران مشارکت کننده در پژوهش به تفکیک سن 163
جدول 4-4:پایای افراد در مولفه هوش هیجانی  163
جدول 4-5:پایایی افراد در مولفه  مهارت ارتباطی 164
جدول 4-6: بررسی آزمون اثر گذاری آموزش تحلیل رفتلر متقابل بر هوش هیجانی بیماران ام اس  165
جدول 4-7 : بررسی آزمون اثر گذاری آموزش تحلیل رفتلر متقابل بر مهارت ارتباطی بیماران ام اس  166
جدول 4-8 : نتایج آزمون تحلیل واریا نس،تفاوت بین هوش هیجانی افراد در زمانهای مختلف  169
نمودار 4-1: میانگین مولفه های هوش هیجانی در سه مرحله آزمون 170
جدول 4-9: نتایج آزمون تحلیل واریانس ،تفاوت بین مهارتهای ارتباطی افراد در زمانهای مختلف 171
نمودار 4-2: میانگین مولفه های مهارت ارتباطی در سه مرحله آزمون  172
نمودار 4-3 : میانگین  مولفه هوش هیجانی و مهارت ارتباطی در سه مرحله آزمون  173
جدول 4-10: آزمون تحلیل واریانس چند متغیری (MANOVA)در سه زمان  173
جدول 4-11:نتایج تحلیل واریانس عامل تکراری مربوط به مرا حل اجرا در مولفه هوش هیجانی و مهارت ارتباطی 174
جدول 4-12: مقایسه میانگین زمان های اجرا از روش پیگیری توکی 175
 
 
متن فوق تنها خلاصه ای از قسمت های پایان نامه بود.برای دانلود فایل اصلی،انلاین پرداخت کنید و انلاین دانلود کنید.
 
روش دانلود فایل :
 
1.کلیک گزینه خرید.
2.پرداخت توسط کلیه کارت های عضو شتاب
3.کلیک بر گزینه ( بازگشت به سایت  پذیرنده )
4.دانلود فایل مورد نظر
 
قیمت: 100هزار تومان
قیمت : 50 هزار تومان
مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
بانک پاورپوینت و طرح توجیهی

با عرض سلام و احترام.از اینکه وبسایت من را برای خواندن انتخاب کردید از شما کمال تشکر را دارم.من مهدی بنی حسن کارشناس علوم دام و طیور افتخار دارم اطلاعات و طرح های توجیهی به روز و مقالات آموزشی را از طریق این وبسایت در اختیار شما سروران گرامی بگذارم.

مطالب اختصاصی بوده و کپی برداری ، فروش و قراردادن حتی قسمتی از مطالب این سایت در سایت های دیگر از نظر شرعی حرام و پیگرد قانونی دارد.

درگاه پرداخت اینترنتی این وبسایت توسط درگاه واسط آرین پال و زرین پالمورد تایید قرارگرفته است.

لینک دانلود فایل بعد از پرداخت به صورت آنی باز می شود.

ایمیل پشتیبانی سایت  mahdipnut@yahoo.com

شماره تماس پشتیبانی سایت : 09191968068 فقط پاسخگو به پیامک (لطفا از تماس خودداری کنید)

تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
درباره ما
Profile Pic
دانلود پاورپوینت طرح توجیهی تحقیق و کاراموزی های اموزشی
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • موضوعات

 • طرح توجیهی کارافرینی
 • پایان نامه
 • پروپوزال
 • کاراموزی
 • علوم دامی اصول تغذیه گاو شیری و ...
 • تحقیقات جامع کشاورزی
 • گیاهشناسی"حشره شناسی"فیزیک"اکولوزی"هواشناسی و...
 • ماشین الات
 • طرح توجیهی/نمونه سوال؟کتاب
 • ژنتیک
 • حشره شناسی
 • باغبانی
 • شیمی

 • جانورشناسی
 • دانشگاه پیام نور تفرش
 • هواشناسی
 • زراعت
 • تصاویر کشاورزی
 • پاورپوینت
 • پروژه
 • هورمون های گیاهی
 • مقالات رشته حسابداری
  آمار سایت
 • کل مطالب : 755
 • کل نظرات : 818
 • افراد آنلاین : 20
 • تعداد اعضا : 3177
 • آی پی امروز : 804
 • آی پی دیروز : 954
 • بازدید امروز : 3,128
 • باردید دیروز : 3,268
 • گوگل امروز : 571
 • گوگل دیروز : 796
 • بازدید هفته : 16,393
 • بازدید ماه : 56,370
 • بازدید سال : 313,730
 • بازدید کلی : 3,609,824
 • خوش امدگویی
  اميد است سير و سرچ در اين مجموعه افزايش بار اندوخته هاي علمي دوستان دانش دوست و پژوهشگر، را سبب شود در اين اثني ما را با رهنمود هاي ناب خويش راهنمايي نماييد.