loading...

دانلود پاورپوینت طرح توجیهی و کاراموزی

دانلود پایان نامه اثر بخشی مشاوره ی گروهی مبتنی بر ذهن آگاهی بر کیفیت زندگی زنان انتخاب موضوع پایان نامه رشته مشاوره و راهنمایی پایان نامه اثربخشی مشاوره

خوش امدگویی

من مهدی بنی حسن کارشناس دام وطیور افتخار دارم جدیدترین طرح ها و مقالات را از طریق این وبسایت در اختیار شما بگذارم.

جهت سفارش طرح و پشتیبانی سایت با شماره :

09191968068پیامک ارسال کنید.

ادرس دفتر ما جهت مراجعه حضوری : (با هماهنگی قبلی)

قم . بخش قنوات . دفتر فنی مهندسی (نوطرح )بنی حسن 

همچنین تمامی عزیزانی که رمز دوم برای خرید اینترنتی ندارند می تواندد با پشتیبانی هماهنگ و از سایر روش ها استفاده کنند.

درگاه پرداخت اینترنتی این وبسایت توسط درگاه واسط آرین پال و زرین پالمورد تایید قرارگرفته است.

ایمیل پشتیبانی سایت  mahdipnut@yahoo.com

ایدی تلگرام پشتیبانی :  poshtibaniU@

ادرس کانال : topfarmer@

مراحل خرید فایل مورد نظر  :

1.کلیک بر گزینه خرید.

2.وارد کردن اطلاعات نام و نام خانوادگی ، ایمیل و شماره تلفن همراه.

توجه پست الکترونیکی همان ایمیل می باشد.در صورتی که ایمیل شخصی ندارید ادرس mahdipnut@yahoo.com وارد کنید.

2.پرداخت توسط کلیه کارت های عضو شتاب ( با کلیه کارت هایی که عضو شتاب هستند قادر به خرید هستید)

3.کلیک بر گزینه ( بازگشت به سایت پذیرنده )

4.دانلود فایل مورد نظر ( دانلود فایل آنی  و پس از پرداخت لینک دانلود باز می شود.)

مطالب اختصاصی بوده و کپی برداری ، فروش و قراردادن حتی قسمتی از مطالب این سایت در سایت های دیگر از نظر شرعی حرام و پیگرد قانونی دارد.


پایان نامه کارشناسی ارشد رشته مشاوره و راهنمایی با موضوع میزان اثر بخشی مشاوره ی گروهی مبتنی بر ذهن آگاهی بر کیفیت زندگی زنان 

چکیده: هدف از پژوهش حاضر تعیین اثر بخشی مشاوره ی گروهی مبتنی بر ذهن آگاهی بر کیفیت زندگی زنان مراجعه کننده به خانه های سلامت بوده است. جامعة آماري اين تحقيق،کلیه زنان مراجعه کننده به مراکز سلامت مي‌باشند، كه در بهمن ماه  ازخدمات این مراکز استفاده نموده اند. در اين پژوهش از روش نیمه آزمایشی ( پیش آزمون ، پس آزمون با گروه کنترل) استفاده شد.روش نمونه‌گيري از نوع تصادفي بوده است. 
کلیدواژه: مشاوره ی گروهی مبتنی بر ذهن آگاهی، کیفیت زندگی
 
دانلود پایان نامه اماده کارشناسی ارشد رشته مشاوره و راهنمایی
پایان نامه کارشناسی ارشد رشته مشاوره و راهنمایی
 
موضوع:
میزان اثر بخشی مشاوره ی گروهی مبتنی بر ذهن آگاهی بر کیفیت زندگی زنان 
 
قالب فایل : word   --- تعداد 85 صفحه
به همراه تجزیه و تحلیل داده ها با نرم افزار spss
 
فصل اول
کلیات تحقیق
مقدمه
مفهوم کیفیت زندگی چندین دهه است که بسیاری از مسایل اجتماعی، اقتصادی وسیاسی، سطوح مدیریت وبرنامه ریزی محلی، ملی و بین المللی را تحت تاثیر قرار داده است. با توجه به رشد نقاط شهری و جمعیت شهر نشین در سال های اخیر موضوع کیفیت زندگی در شهر های کشورهای صنعتی و در حال توسعه به طور روز افزونی مورد توجه قرار گرفته است.قرن ها است که مردم به طور ذاتی به دنبال یک زندگی خوب بوده اند و در این راستا برای بهبود شرایط زیست خود سعی می کردند تا از استعداد وتوانمندی ها وظرفیت های خود حداکثر بهره برداری را بنمایند. از این رو همواره مسئله اصلی این بود که زندگی مطلوب و با کیفیت چگونه زندگی است(اونق،1384).
 
اهمیت و ضرورت تحقیق
تعادل بين عواطف و عقل، حفظ تعادل رواني و عاطفي خويش در مقابل عوامل فشارزاي محيطي، برقراري روابط سالم با ديگران، توانايي جهت رويارويي با مسائل پيرامون به شيوه عقلاني و بدوراز استرس، توانايي در بيان خواست‌ها و  ابراز وجود در مقابله با موقعيت‌هاي اجتماعي ودر نتیجه پربار سازی کیفیت زندگی  از جمله مهارت‌هايي است كه بايد به آموزش آنها توجه شود (فيروزبخت، 1384).
اپتو  (2009) از دانشگاه كلمبيا مي‌گويد كه تقريباً تمام افراد در زمانی که از یک کیفیت زندگی پایین رنج میبرند به هر راهی حتی روش ها و واكنش‌هاي بي‌منطق ونابخردانه جهت افزایش و بهبود کیفیت زندگی توجه مي‌كنند. مطمئناً يك جامعه خردمند مي‌تواند به افراد ساير روش‌هاي ممكن براي بهبود کیفیت زندگی را آموزش دهد (توماس ، 2012).اهميت و ضرورت آموزش مشاوره گروهیذهن اگاهی به زنان توجه به نيازهاي واقعي افراد یک جامعه مي‌باشد. اين آموزش‌ها توانايي‌هاي فرد را براي مقابله مفيد و موثر و پرداختن به كشمكش‌ها و موقعيت‌هاي زندگي افزايش مي‌دهد. مستقيم‌ترين روش مداخله به منظور ارتقاء توانايي رواني ـ اجتماعي مداخله‌هايي هستند كه استرس راکاهش و توانايي‌هاي شخصي و اجتماعي‌ آنان و بهبود کیفیت زندگی آنان را تقويت مي‌كند. اين نوع مداخله را در رابطه با زنان مي‌توان از طريق آموزش مشاوره گروهی ذهن آگاهی ارائه نمود. بنابراين با توجه به نقش برجسته آموزش ذهن اگاهی در روابط بين فردي و بهبود کیفیت زندگی که درخور توجه وبرای افراد بسيار مهم مي‌باشد نياز به استفاده از اين آموزش‌ها پر رنگ به نظر مي‌رسد.
 
اهداف تحقیق
هدف کلی:
تعیین اثر بخشی آموزش ذهن آگاهی به صورت گروهی  بر کیفیت زندگی زنان مراجعه کننده به خانه های سلامت
اهداف جزیی:
1- تعیین اثر بخشی مشاوره گروهی مبتنی بر  ذهن اگاهی  بر سلامت جسمی زنان مراجعه کننده به خانه های سلامت .
2-تعیین اثر بخشی مشاوره گروهی مبتنی بر  ذهن اگاهی  بر مشکلات سلامت روان  زنان مراجعه کننده به خانه های سلامت.
3-تعیین اثر بخشی مشاوره گروهی مبتنی بر  ذهن اگاهی  بر روابط اجتماعی  زنان مراجعه کننده به خانه های سلامت.
4-تعیین اثر بخشی مشاوره گروهی مبتنی بر  ذهن اگاهی  بر سلامتمحیط زنان  مراجعه کننده به خانه های سلامت.
 
فصل دوم
ادبيات و پیشینه تحقيق
در این فصل محقق برآن شده است تا ازدیدگاههای نظری و پیشینه مطالعاتی تحقیق آنچنان که در خور و شایسته موضوع در حوزه روانشناسی می باشد صحبت به میان آورد به همین منظور این فصل به چهارقسمت تقسیم شده است . در بخش اول مفاهیم و مبانی ذهن اگاهی مورد بحث قرار گرفته است. در بخش دوم به کیفیت زندگی پرداخته شده است و در بخش سوم محقق از سوابق مطالعاتی متناسب با موضوع به عنوان یک بخش مجزا  استفاده کرده است. 
 
فصل سوم
روش تحقیق
 
مقدمه
 
امروزه بین مفهوم دانش و پژوهش ، رابطه عمیقی بوجود آمده است و هرروز هزاران داده بر مبنای علمی از فرایند پژوهش حاصل میگردد که پس از تکرار نتایج پایه دانش را می سازد(سلیمی ،1388).
این فصل از پژوهش ابتدا طرح پژوهش و منطق انتخاب آن ،جامعه آماری ، روش نمونه گیری و حجم نمونه پژوهش و سپس ابزارهای پژوهش ، روش گرد آوری داده ها و روش های آماری تجزیه و تحلیل داده ها آورده شده است .
 
روش پژوهش
     پژوهش حاضر پژوهشی نیمه آزمایشی از نوع پیش آزمون پس آزمون ، با یک گروه درمانی و یک گروه گواه می باشد .دلاور (1374) معتقد  است طرح های نیمه آزمایشی ،توانایی کنترل برخی از ملاک های اعتبار درونی را دارند و اگرچه کارایی آنها به اندازه کارایی طرح های آزمایشی نیست ولی میزان توانایی آنها در کنترل متغییر ها بیش از طرح های شبه آزمایشی است .این طرح ها در شرایطی بکار میروند که امکان استفاده از طرح های آزمایشی وجود نداشته باشد . در اینگونه طرح ها محقق توانایی کنترل کامل همه شرایط را ندارد ولی میتواند یکی از دو عامل زیر یا هردو آنها را کنترل کند:
مشاهده یا اندازه گیری چه هنگام صورت پذیر است . -1
متغیر مستقل در چه زمانی اجرا شده و کدام گروه به عنوان گروه آزمایشی بکار گرفته شود. - 2
متغییر مستقل پژوهش حاضر عبارتند از : پروتکل تدوینی ذهن آگاهی مبتنی بر مشاوره گروهی  و متغیر وابسته کیفیت زندگی میباشد که دیاگرام طرح را میتوان  به این صورت نشان داد:
(جداول و متن کامل در فایل اصلی میباشد که بعد از پرداخت قابل مشاهده است.)
    
پروتکل مشاوره گروهی مبتنی بر ذهن آگاهی بر کیفیت زندگی زنان مراجعه کننده به خانه های سلامت :
 
جلسه اول : هدف : آشنایی اعضا با یکدیگر و بیان قوانین مشاوره گروهی 
جلسه دوم :هدف : توضیح مفهوم ذهن آگاهی ،هدایت خودکار ، آموزش توجه به لحظه حال و اجرایپیش آزمون
جلسه سوم :هدف: ارایه بنیانهای حضور ذهن و وارسی بدنی  
جلسه چهارم  :هدف: آگاهی از افکار  ، مروری بر افکار خود آیند منفی و آموزش ارتباط افکار با احساسات 
جلسه پنجم :هدف:  تمرکز برتنفس عمیق ، مراقبه و تمرین حضور ذهن  
جلسه ششم:هدف:آموزش مراقبه گوش دادن و آموزش آگاهی و تمرکز بر حالات جسمانی  
جلسه هفتم :هدف: تعریف پذیرش و چگونگی و چگونگی ایجاد و استفاده از آن ،مروری بر مبحث افکار حقایق نیستند.
جلسه هشتم :هدف: مروریبرجلسات گذشته ، جمع بندی و اجرای پس آزمون 
 
 
روایی خارجی:  توانایی فرم کوتاه پرسشنامه کیفیت زندگی سازمان بهداشت جهانی در متمایز ساختن افراد بیمار از افراد عادی حاکی از روایی افتراقی این آزمون است .
روایی ایرانی : به منظور اطمینان از روایی صوری پرشسنامه دو بار به فارسی برگردانده شدو سرانجام یک نسخه نهایی فارسی تهیه شد .این نسخه به صورت جداگانه 2 بار به انگلیسی ترجمه شد .از روی این نسخه یک نسخه نهایی انگلیسی تهیه گردید و با پرسشنامه شد.اختلاف معنا دار نمرات دو گروه سالم و بیمار در ابعاد چهارگانه نیز حاکی از روایی افتراقی نسخه فارسی این مقیاس است.  
 
روش آماری
در این پژوهش از آمار توصیفی مانند فراوانی و درصد ، محاسبه میانگین ، انحراف معیار و همچنین از نمودارهای آماری برای نمایش برخی از ویژگی های گروه استفاده شد و همچنین از آمار استنباطی و روش تحلیل کواریانس پس آزمون با برداشتن اثر پیش آزمون با رعایت مفروضه ها (همگنی ضرایب رگرسیون ، خطی بودن ، توزیع نرمال ، مستقل بودن متغیر همراه از متغیر وابسته ،همگنی واریانس ها ) و آزمونهای تعقیبی شفه استفاده شد 
جمع بندی
پژوهش حاضر از نوع نیمه آزمایشی همراه با پیش آزمون پس آزمون با یک گروه درمانی و یک گروه گواه میباشد . متغیر مستقل شامل مشاوره گروهی مبتنی بر ذهن آگاهی است. نمونه گیری به صورت داوطلبانه بوده و حجم نمونه 32 نفر است. برای گروه آزمایش به مدت8 جلسه و به صورت هفتگی مشاوره گروهی مبتنی بر ذهن آگاهی انجام گرفت و پس از اتمام جلسات پس آزمون از هر دو گروه آزمایش و گواه به عمل آمد و نتایج با استفاده از روش تحلیل کواریانس وآزمونهای تعقیبی تفسیر شده اند . 
 
فصل چهارم
تجزیه تحلیل داده ها
مقدمه
برای تجزیه‌ و تحلیل داده های جمع‌آوری شده،ابتدا به آمار توصیفی، بررسی متغیرهای جمعیت شناختی تحقیق و فراوانی متغیرها، پرداخته می شود. پس از آن مطابق فرضیات در نظر گرفته‌شده برای ارائه آمار استنباطی و تعیین اثربخشی آموزش ذهن آگاهی به صورت گروهی بر کیفیت زندگی زنان مراجعه کننده به خانه های سلامت از آزمون تحلیل کواریانس (t زوجی و t مستقل دو نمونه ایی) استفاده می شود. برای این منظور از نرم افزار SPSS 21 استفاده گردیده است؛اما قبل از آن برای تبیین توزیع نمونه از آزمون کلموگروف اسمیرنوف و همچنین برای بررسی فرضیه های ذکر شده از آزمون t استفاده خواهد شد. آزمون های انجام شده در سطح زیر 0.05 معنی دار تلقی گردیده است.
 
فصل پنجم
بحث ونتیجه گیری
بحث و نتیجه گیری
برای تعیین اثربخشی آموزش ذهن آگاهی به صورت گروهی بر کیفیت زندگی زنان مراجعه کننده به خانه های سلامت از آزمون تحلیل کواریانس  استفاده شده است.برای این منظور از نرم افزار SPSS 21 استفاده گردیده استکه آزمون های انجام شده در سطح زیر 0.05 معنی دار تلقی شده اند.
حجم نمونه مورد بررسی 32 نفر می باشد که تمامی حجم نمونه را زنان تشکیل می دهند. همچنین 5 نفر و یا 15.63 درصد را افراد مجرد و 27 نفر و یا 84.37 درصد افراد را متاهلان به خود اختصاص داده اند. از افراد مورد بررسی 6 نفر و یا 18.75 درصد از افراد مورد بررسی در رده سنی 20 تا 40 سال، 12 نفر و یا 37.5 درصد در رده سنی 41 تا 50 سال و 14 نفر و یا 43.75 درصد در رده سنی 51 سال و بالاتر قرار دارند. این افراد به تفکیک تحصیلات نیز به صورت زیر می باشد، 5 نفر از این افراد یا 15.62 درصد دارای مدرک تحصیلی بی سواد و ابتدایی، 7 نفر و یا 21.88 درصد از افراد را افراد با مدرک متوسطه و 20 نفر و یا 62.5 درصد با مدرک تحصیلی دانشگاهی تشکیل می دهند.
 
فهرست مطالب
فصل اول 12
کلیات تحقیق 12
مقدمه 13
بیان مساله 16
اهمیت و ضرورت تحقیق 18
اهداف تحقیق 19
هدف کلی: 19
اهداف جزیی: 19
فرضیه های تحقیق 19
فرضیه اصلی: 19
فرضیه های فرعی: 20
تعاریف واژگان و اصطلاحات 20
فصل دوم 21
ادبيات و پیشینه تحقيق 21
بخش اول: ذهن آگاهی 22
مفاهیم ذهن اگاهی 22
مکانیزم های دخیل در ذهن آگاهی: 25
پذیرش 25
کاربردهای بالینی ذهن آگاهی 27
بخش دوم : کیفیت زندگی 29
تعاریف کیفیت زندگی 31
تاریخچه کیفیت زندگی 32
مفهوم كيفيت زندگي 34
ارتباط کیفیت زندگی با سلامتی 36
بخش سوم: پیشینه پژوهش 36
فصل سوم 42
روش تحقیق 42
مقدمه 43
روش پژوهش 43
جامعه آماری 45
نمونه و روش نمونه گیری 45
حجم نمونه 45
روش اجرای پژوهش 45
پروتکل مشاوره گروهی مبتنی برذهن آگاهی برکیفیت زندگی زنان مراجعه کننده به خانه های سلامت : 46
ابزار پژوهش 47
روش آماری 48
جمع بندی 48
فصل چهارم 49
تجزیه تحلیل داده ها 49
مقدمه 50
الف-تحلیل های آماری توصیفی 51
ب-تحلیل های آماری استنباطی 53
فصل پنجم 64
بحث و نتیجه گیری 64
بحث و نتیجه گیری 65
محدودیت های تحقیق 68
پیشنهادات کاربردی 69
پیشنهادات پژوهش 70
منابع 71
 
متن فوق تنها خلاصه ای از قسمت های پایان نامه بود.برای دانلود فایل اصلی،انلاین پرداخت کنید و انلاین دانلود کنید.
 
روش دانلود فایل :
1.کلیک گزینه خرید.
2.پرداخت توسط کلیه کارت های عضو شتاب
3.کلیک بر گزینه ( بازگشت به سایت  پذیرنده )
4.دانلود فایل مورد نظر
 
قیمت: 30 هزار تومان
قیمت 20 هزار تومان
مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
بانک پاورپوینت و طرح توجیهی

با عرض سلام و احترام.از اینکه وبسایت من را برای خواندن انتخاب کردید از شما کمال تشکر را دارم.من مهدی بنی حسن کارشناس علوم دام و طیور افتخار دارم اطلاعات و طرح های توجیهی به روز و مقالات آموزشی را از طریق این وبسایت در اختیار شما سروران گرامی بگذارم.

مطالب اختصاصی بوده و کپی برداری ، فروش و قراردادن حتی قسمتی از مطالب این سایت در سایت های دیگر از نظر شرعی حرام و پیگرد قانونی دارد.

درگاه پرداخت اینترنتی این وبسایت توسط درگاه واسط آرین پال و زرین پالمورد تایید قرارگرفته است.

لینک دانلود فایل بعد از پرداخت به صورت آنی باز می شود.

ایمیل پشتیبانی سایت  mahdipnut@yahoo.com

شماره تماس پشتیبانی سایت : 09191968068 فقط پاسخگو به پیامک (لطفا از تماس خودداری کنید)

تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
درباره ما
Profile Pic
دانلود پاورپوینت طرح توجیهی تحقیق و کاراموزی های اموزشی
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • موضوعات

 • طرح توجیهی کارافرینی
 • پایان نامه
 • پروپوزال
 • کاراموزی
 • علوم دامی اصول تغذیه گاو شیری و ...
 • تحقیقات جامع کشاورزی
 • گیاهشناسی"حشره شناسی"فیزیک"اکولوزی"هواشناسی و...
 • ماشین الات
 • طرح توجیهی/نمونه سوال؟کتاب
 • ژنتیک
 • حشره شناسی
 • باغبانی
 • شیمی

 • جانورشناسی
 • دانشگاه پیام نور تفرش
 • هواشناسی
 • زراعت
 • تصاویر کشاورزی
 • پاورپوینت
 • پروژه
 • هورمون های گیاهی
 • مقالات رشته حسابداری
  آمار سایت
 • کل مطالب : 755
 • کل نظرات : 818
 • افراد آنلاین : 10
 • تعداد اعضا : 3177
 • آی پی امروز : 102
 • آی پی دیروز : 1045
 • بازدید امروز : 280
 • باردید دیروز : 3,465
 • گوگل امروز : 59
 • گوگل دیروز : 762
 • بازدید هفته : 24,167
 • بازدید ماه : 64,144
 • بازدید سال : 321,504
 • بازدید کلی : 3,617,598
 • خوش امدگویی
  اميد است سير و سرچ در اين مجموعه افزايش بار اندوخته هاي علمي دوستان دانش دوست و پژوهشگر، را سبب شود در اين اثني ما را با رهنمود هاي ناب خويش راهنمايي نماييد.