loading...

دانلود پاورپوینت طرح توجیهی و کاراموزی

دانلود پایان نامه با موضوع ارتباط بين مهارت هاي حل مسئله و بي ثباتي ازدواج در زنان شاغل و غير شاغل علل تاخیر ازدواج زنان شاغل و محصل دانلود پایان نامه روانشناس

خوش امدگویی

من مهدی بنی حسن کارشناس دام وطیور افتخار دارم جدیدترین طرح ها و مقالات را از طریق این وبسایت در اختیار شما بگذارم.

جهت سفارش طرح و پشتیبانی سایت با شماره :

09191968068پیامک ارسال کنید.

ادرس دفتر ما جهت مراجعه حضوری : (با هماهنگی قبلی)

قم . بخش قنوات . دفتر فنی مهندسی (نوطرح )بنی حسن 

همچنین تمامی عزیزانی که رمز دوم برای خرید اینترنتی ندارند می تواندد با پشتیبانی هماهنگ و از سایر روش ها استفاده کنند.

درگاه پرداخت اینترنتی این وبسایت توسط درگاه واسط آرین پال و زرین پالمورد تایید قرارگرفته است.

ایمیل پشتیبانی سایت  mahdipnut@yahoo.com

ایدی تلگرام پشتیبانی :  poshtibaniU@

ادرس کانال : topfarmer@

مراحل خرید فایل مورد نظر  :

1.کلیک بر گزینه خرید.

2.وارد کردن اطلاعات نام و نام خانوادگی ، ایمیل و شماره تلفن همراه.

توجه پست الکترونیکی همان ایمیل می باشد.در صورتی که ایمیل شخصی ندارید ادرس mahdipnut@yahoo.com وارد کنید.

2.پرداخت توسط کلیه کارت های عضو شتاب ( با کلیه کارت هایی که عضو شتاب هستند قادر به خرید هستید)

3.کلیک بر گزینه ( بازگشت به سایت پذیرنده )

4.دانلود فایل مورد نظر ( دانلود فایل آنی  و پس از پرداخت لینک دانلود باز می شود.)

مطالب اختصاصی بوده و کپی برداری ، فروش و قراردادن حتی قسمتی از مطالب این سایت در سایت های دیگر از نظر شرعی حرام و پیگرد قانونی دارد.


پایان نامه رشته روانشناسی  با موضوع ارتباط بين مهارت هاي حل مسئله و بي ثباتي ازدواج در زنان شاغل و غير شاغل

مقدمه : در زندگي ما انسانها واقعيت هاي تلخ و شيرين وجود دارد كه چه بخواهيم و چه نخواهيم مجبور به مواجهه باآن هستيم . اما اين مواجهه هميشه درست و منطقي نبوده است افراد كه جهت بر خورد با مسائل و مشكلات زندگي خود به طلاق يا خشونت و نزاع هاي زناشويي روي مي آورند، كساني هستند كه برخوردهاي درست و مناسب با مسائل نداشته اند، چگونگي مواجهه با مسائل و واقعيتهاي زندگي مستلزم داشتن مهارتي تحت عنوان، مهارت حل مسئله است .فقط با داشتن چنين توانمندي مي توان از آسيبهاي اجتماعي ناشي از رويارويي با مشكلات روزمره زندگي محفوظ ماند ما در دنياي پر از تغييرات زندگي مي كنيم هر روز با اطلاعات جديد، انسانهاي جديد و مشكلات و تكنولوژي جديد روبرو هستيم. تغيير و تحولات دنياي كنوني به قدري عميق، گسترده، سريع اتفاق مي افتد كه در تمام ابعاد زندگي فردي و اجتماعي ما اثر مي گذارد. محيط در حال تغيير با اجزاي پيچيده آن نياز به پاسخ نو و انعطاف پذير دارد. سيستم هاي انعطاف پذير در حقيقت با راه حل هاي چندگانه روبرو است. به منظور حل مسائل و سازگاري با تحولات عظيم جوامع افراد جامعه بايد بتوانند در وهله ي اول خوب بيانديشند و هدفها را به درستي تشخيص دهند. سپس مسائل را به شكل خلاقانه حل كرده و در نهايت به رضايت خاطر برسند اين مهم بدون دخالت آموزش نحوه تفكر و نحوه حل مسائل به گونه خلاق ميسر نمي گردد.نهاد خانواده در فرهنگ ايراني حائز اهميت و در مقايسه با ساير نهادهاي جامعه معتبرترين،عظيمترين و پايدارترين نهاد اجتماعي است ، زيرا لازمه بقاي جامعه حفظ كيان خانواده مي باشد.پايه هاي اساسي خانواده را پيوند مقدس و سنت ديرينهاي تشكيل مي دهد كه در آن زن و مرد بر اساس يك تعهد قانوني، شرعي، اجتماعي و عاطفي پيمان مي بندند.بي ثباتي در ازدواج از عمده مسائل است كه ثبات خانواده را تهديد مي كند. زيرا اين ناسازگاري هاي حاكم بر روابط زوجين در محيط خانواده موجب بروز آن مي گردد.ناسازگاري درون خانواده سبب مي گردد تا روابط اعضاي خانواده از هم بپاشد و وحدت ميان اعضاي خانواده به خطر افتد و در نهايت منجر به انحلال گردد.طلاق به عنوان يك وسيله اي براي بي ثباتي خانواده بكار مرود. ضعف كنترل والدين بر كودكان و عدم كنترل صحيح و مستمر بر رفتار  آنان كه ناشي از بي ثباتي ازدواج مي شود. 
 
دانلود پایان نامه افزایش سن ازدواج زنان شاغل و محصل
پایان نامه با موضوع :
ارتباط بين مهارت هاي حل مسئله و بي ثباتي ازدواج در زنان شاغل و غير شاغل
قابل استفاده دانشجویان رشته روانشناسی ، علوم اجتماعی و مشاوره بر حسب سلیقه دانشجو
قالب فایل :word  تعداد 143 صفحه --- به همراه جداول و نمودار های مربوطه و تجزیه و تحلیل داده ها
 
 
فصل اول:
بيان مسئله
حل مسئله بخشي از تفكر است. حل مسئله كه پيچيده تر ين بخش هر عمليات فكري تصور ميشود به عنوان يك روند مهم شناختي تعريف مي شود كه محتاج تلفيق و مهار يك سري مهارت هاي بنيادي و معمولي است(  لوايين،1987).
مهارت هاي گوناگوني براي يافتن مسئله معرفي شده اند كه شامل ساختار، شناسايي مسئله، تعريف مسئله، كشف و درك مسئله مي باشد.تحقيقات زيادي نشان مي دهد كه تفاوت هاي فردي زيادي وجود دارد. بعضي از افراد قادربه تشخيص مسئله مي باشند در حالي كه در حل مسئله خوب نمي باشند. بعضي افراد در حل مسئله خوب هستند اما بايد مسئله براي آنها ابهامي نداشته باشد.اما مطالعات نشان ميدهد كشف مسئله مهمتر از حل مسئله باشد( گزل 1975)كيفيت يك مسئله راه حل مسئله را تعيين مي كند.(را نكو 2007 )گيلفورد مي گويد: من به اين نتيجه رسيدم هر جا كه يك مسئله واقعي وجود داشته باشد، يك رفتار بديع در قسمتي از حل مسئله وجود خواهد داشت. بنابراين حل مسئله يك نوع خلاقيت است.تحولات اجتماعي در دهه گذشته در سطح جهاني نظامهاي خانواده را با تغييرات، چالشها، مسائل و نيازها ي جديد و متنوعي مواجه ساخته و طي همين مدت خانواده به شكل فزاينده اي   به سوي علل و عوامل متعدد و پيچيده اي در معرض تهديد قرار گرفته است. وقتي  كاركردهاي خانواده از قبيل كاركردهاي زيستي، اجتماعي، شناختي، عاطفي يكي پس از ديگري آسيب مي بيند اعضاي آن به تدريج احساس رضايتمند ي خود را از دست مي دهند و كاهش رضايتمندي اجتماعي خانواده ابتدا موجب گسستگي اجتماعي و در نهايت باعث طلاق مي گردد. 
 
اهداف پژوهش
هدف كلي:
تعیین  ارتباط مهارت هاي حل مسئله و بي ثباتي ازدواج  در زنان( شاغل و غیرشاغل)
اهداف فرعي:
1. تعيين ارتباطاعتماد به حل مسائل و بي ثباتي ازدواج  در زنان شاغل  و غیر شاغل
2. تعيين ارتباط سبك گرايش – اجتناب و بي ثباتي ازدواج  در زنان شاغل و غیر شاغل 
3. تعيين ارتباط کنترل شخصی و بي ثباتي ازدواج  در زنان شاغل و غیر شاغل 
 
فرضيه های تحقیق
فرضيه اصلي: 
بين مهارت های حل مسئله و بی ثباتی ازدواج در زنان( شاغل و غير شاغل) ارتباط منفي معنادار وجود دارد. 
فرضيه فرعي:
1. بین اعتماد به حل مسائل و بي ثباتي ازدواج ارتباط منفي معنادار وجود دارد. 
2. بین سبك گرايش – اجتناب و بي ثباتي ازدواج ارتباط منفي معنادار وجود دارد.
3. بين كنترل شخصي و بي ثباتي ازدواج ارتباط منفي معنادار وجود دارد.
 
فصل دوم
ادبیات و پیشینه تحقیق
 در اين فصل با مطالعه و بررسي منابع و ماخذ مربوط به موضوع مورد پژوهش كه يكي از جنبه هاي اساسي و ضروري هر پژوهشي است، پرداخته شده است تا دانش و بينش هر چه بيشتري درباره موضوع مورد تحقيق حاصل شود. لذا مطالب محتواي اين فصل در دو بخش ارائه شده است .بخش اول مربوط به ادبيات نظری تحقيق است كه درسه قسمت مهارت حل مساله و بی ثباتی ازدواج مطرح گرديد و بخش دوم آن مربوط به پيشينه تحقيق است به چند مورد مطالعات وتحقيقات كه درداخل و خارج كشور در ارتباط با موضوع مورد پژوهش انجام گرفته اشاره شده است. 
 
 
فصل سوم
روش پژوهش
مقدمه
  براي اينكه نتايج حاصل از پژوهش معتبر باشد بايد از يك روش مناسب در پژوهش استفاده شود.چرا كه روش نادرست منجر به  نتيجه گيري نادرست مي شود .دستيابي به هدفهاي علمي ميسر نخواهد بود مگر اينكه ،روش درست صورت پذيرد. 
در این فصل با توجه به موضوع پژوهش واینکه روش تحقیق حاضر همبستگی است، ضمن تشریح دلایل استفاده از این روش، جامعه آماری، نمونه و نمونه¬گیری،روش جمع آوری اطلاعات، ابزار پژوهش وروش تجزیه و تحلیل آماری استفاده شده در تحقیق مورد بحث قرار می گیرد.
 
روش پژوهش 
انتخاب روش و نوع پژوهش بستگي به هدفها و ماهيت پژوهش و امكانات اجرايي آن دارد بنابراين زماني مي توان در مورد نوع تحقيق تصميم گرفت كه ماهيت موضوع پژوهش ،هدف ها و نيز وسعت دامنه تحقيق مشخص باشد .همچنين فرضيات تحقيق از عوامل تعيين كننده نوع روش تحقيق مي باشد چون رابطه بين متغيير ها بدون دستكاري آنها مورد بررسي قرار مي گيرد ،بنابراين در اين پژوهش از روش همبستگي استفاده مي شود که هدف از آن بررسي رابطه حدود تغييرات يك يا چندمتغيير با حدود تغييرات يك يا چند متغير ديگر است (دلاور ،1384).
 
جامعه آماري
    جامعه عبارت است از گروهي ازافراد اشياءيا حوادث كه حداقل داراي يك صفت يا ويژگي مشترك هستند (سيف نراقي ،نادري ،1385)هستند در پژوهش جامعه به كليه افرادي اطلاق مي شود كه عمل تعميم پذيري درمورد آنها صورت مي گيرد (دلاور 1380).
در پژوهش حاضر جامعه آماري شامل کلیه زنان متاهل غیر شاغل و شاغل(پرستاران بیمارستان ها)      مي باشد . 
 
روش تجزيه وتحليل داده ها 
اطلاعات آماري بر اساس داده هاي 90  مقياس تكميل شده توسط پرستاران و شهروندان عادی زن به دست آمد پس از جمع آوري پرسشنامه ها با استفاده از نرم افزار آماري در دو سطح توصيفي و استنباطي مورد تجزيه و تحليل قرار گرفت در سطح توصيفي از (میانگین وانحراف استاندارد)استفاده شد .
در سطح استنباطي با توجه به نوع داده ها، فرضيه ها ويافتن رابطه بين آنها بايستي از ضريب همبستگي و رگرسیون متناسب با اين داده ها استفاده شود كه در اين پژوهش از ضريب همبستگي پيرسون و رگرسیون چند متغیره استفاده گرديده است. 
 
فصل چهارم
تحلیل یافته ها
مقدمه
تجزیه وتحلیل به عنوان فرآیندی از روش علمی، یکی از پایه های اساسی هر روش تحقیقی است. به طور کلی تجزیه و تحلیل عبارت است از روشی که از طریق آن کل فرآیند پژوهشی از انتخاب مسئله تا دسترسی به یک نتیجه هدایت می شود. پژوهشگر برای پاسخگویی به مسئله تدوین شده و یا تصمیم گیری در مورد رد یا تأیید فرضیه ای که صورت بندی کرده است. از روش های مختلف تجزیه و تحلیل استفاده می کند. در این فصل داده های تحقیق با استفاده از روش های علمی، در جهت بررسی سؤال های پژوهش مورد بررسی و ارزیابی قرار می گیرد. پس از ملاحظه پاسخ ها و ثبت داده ها در محیط نرم افزار و استخراج نتایج آن، با توجه به ماهیت هر سؤال پژوهشی ابتدا اطلاعات توصیفی ارائه می شود و در بخش بعدی، داده ها مورد تحلیل قرار می گیرند. تجزیه و تحلیل یافته ها در دو بخش انجام می شود؛ 
 
 
فصل پنجم
نتیجه گیری و پیشنهادات
بحث و نتیجه گیری
فرضیه اصلی:
بين مهارت های حل مسئله و بی ثباتی ازدواج در زنان( شاغل و غير شاغل) ارتباط منفي معنادار وجود دارد. 
نتایج نشان دادکه 63درصدواريانس مشترك متغيرهاي پيش بين خرده مقياس هاي حل مساله در پيش بيني بی ثباتی ازدواج موثر است و با توجه به  آماره  t برآورد مي شود كه اين متغيرها مي توانند تغييرات مربوط به بی ثباتی ازدواج  را بصورت منفی پيش بيني كنند كه نشانگر رابطه منفی  خرده مقياس هاي اعتماد در حل مساله،مهارگری، سبک اجتنابی با متغير بی ثباتی  است .
 
فهرست مطالب
عنوان                                                                                             صفحه
 
فصل اول : کلیات پژوهش
مقدمه      
بيان مسئله 
اهميت و ضرورت انجام پژوهش 
اهداف پژوهش 
فرضيه هاي پژوهش 
تعاريف اصطلاحات 
فصل دوم : مبانی نظری پژوهش    
بخش اول: مهارت هاي حل مسئله 
بخش دوم: بي ثباتي ازدواج 
بخش سوم: پیشینه تحقیق
فصل سوم : روش شناسی پژوهش  
روش پژوهش 
جامعه آماری 
نمونه آماری و حجم نمونه 
ابزار جمع آوری داده ها 
تجزیه و تحلیل داده ها 
فصل چهارم :تجزیه و تحلیل یافته ها 
تحلیل توصیفی 
تحلیل استنباطی 
فصل پنجم: بحث و نتیجه گیری 
بحث و نتیجه گیری 
محدودیت های پژوهش 
پیشنهادهای پژوهشی 
پیشنهادات کاربردی 
منابع فارسی 
منابع لاتین   
 
متن فوق تنها خلاصه ای از قسمت های پایان نامه بود.برای دانلود فایل اصلی،انلاین پرداخت کنید و انلاین دانلود کنید.
 
روش دانلود فایل :
1.کلیک گزینه خرید.
2.پرداخت توسط کلیه کارت های عضو شتاب
3.کلیک بر گزینه ( بازگشت به سایت  پذیرنده )
4.دانلود فایل مورد نظر
 
قیمت: 50 هزار تومان
قیمت 25 هزار تومان
 
مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
بانک پاورپوینت و طرح توجیهی

با عرض سلام و احترام.از اینکه وبسایت من را برای خواندن انتخاب کردید از شما کمال تشکر را دارم.من مهدی بنی حسن کارشناس علوم دام و طیور افتخار دارم اطلاعات و طرح های توجیهی به روز و مقالات آموزشی را از طریق این وبسایت در اختیار شما سروران گرامی بگذارم.

مطالب اختصاصی بوده و کپی برداری ، فروش و قراردادن حتی قسمتی از مطالب این سایت در سایت های دیگر از نظر شرعی حرام و پیگرد قانونی دارد.

درگاه پرداخت اینترنتی این وبسایت توسط درگاه واسط آرین پال و زرین پالمورد تایید قرارگرفته است.

لینک دانلود فایل بعد از پرداخت به صورت آنی باز می شود.

ایمیل پشتیبانی سایت  mahdipnut@yahoo.com

شماره تماس پشتیبانی سایت : 09191968068 فقط پاسخگو به پیامک (لطفا از تماس خودداری کنید)

تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
درباره ما
Profile Pic
دانلود پاورپوینت طرح توجیهی تحقیق و کاراموزی های اموزشی
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • موضوعات

 • طرح توجیهی کارافرینی
 • پایان نامه
 • پروپوزال
 • کاراموزی
 • علوم دامی اصول تغذیه گاو شیری و ...
 • تحقیقات جامع کشاورزی
 • گیاهشناسی"حشره شناسی"فیزیک"اکولوزی"هواشناسی و...
 • ماشین الات
 • طرح توجیهی/نمونه سوال؟کتاب
 • ژنتیک
 • حشره شناسی
 • باغبانی
 • شیمی

 • جانورشناسی
 • دانشگاه پیام نور تفرش
 • هواشناسی
 • زراعت
 • تصاویر کشاورزی
 • پاورپوینت
 • پروژه
 • هورمون های گیاهی
 • مقالات رشته حسابداری
  آمار سایت
 • کل مطالب : 762
 • کل نظرات : 826
 • افراد آنلاین : 4
 • تعداد اعضا : 3184
 • آی پی امروز : 195
 • آی پی دیروز : 1467
 • بازدید امروز : 632
 • باردید دیروز : 4,720
 • گوگل امروز : 150
 • گوگل دیروز : 1410
 • بازدید هفته : 29,018
 • بازدید ماه : 79,744
 • بازدید سال : 439,989
 • بازدید کلی : 3,736,083
 • خوش امدگویی
  اميد است سير و سرچ در اين مجموعه افزايش بار اندوخته هاي علمي دوستان دانش دوست و پژوهشگر، را سبب شود در اين اثني ما را با رهنمود هاي ناب خويش راهنمايي نماييد.