loading...

دانلود پاورپوینت طرح توجیهی و کاراموزی

دانلود پایان نامه رشته نرم افزار شبکه و مسیریابی و بررسی شبکه های پتری راه اندازی آی پی در شبکه مسیریابی هوشمند پایان نامه ﺷﺒﻜﻪ ﻫﺎي ﭘﺘﺮي ﺳﺨﺖ اﻓﺰاري ﻛﻨﺘﺮل ﻛﻨﻨﺪه

خوش امدگویی

من مهدی بنی حسن کارشناس دام وطیور افتخار دارم جدیدترین طرح ها و مقالات را از طریق این وبسایت در اختیار شما بگذارم.

جهت سفارش طرح و پشتیبانی سایت با شماره :

09191968068پیامک ارسال کنید.

ادرس دفتر ما جهت مراجعه حضوری : (با هماهنگی قبلی)

قم . بخش قنوات . دفتر فنی مهندسی (نوطرح )بنی حسن 

همچنین تمامی عزیزانی که رمز دوم برای خرید اینترنتی ندارند می تواندد با پشتیبانی هماهنگ و از سایر روش ها استفاده کنند.

درگاه پرداخت اینترنتی این وبسایت توسط درگاه واسط آرین پال و زرین پالمورد تایید قرارگرفته است.

ایمیل پشتیبانی سایت  mahdipnut@yahoo.com

ایدی تلگرام پشتیبانی :  poshtibaniU@

ادرس کانال : topfarmer@

مراحل خرید فایل مورد نظر  :

1.کلیک بر گزینه خرید.

2.وارد کردن اطلاعات نام و نام خانوادگی ، ایمیل و شماره تلفن همراه.

توجه پست الکترونیکی همان ایمیل می باشد.در صورتی که ایمیل شخصی ندارید ادرس mahdipnut@yahoo.com وارد کنید.

2.پرداخت توسط کلیه کارت های عضو شتاب ( با کلیه کارت هایی که عضو شتاب هستند قادر به خرید هستید)

3.کلیک بر گزینه ( بازگشت به سایت پذیرنده )

4.دانلود فایل مورد نظر ( دانلود فایل آنی  و پس از پرداخت لینک دانلود باز می شود.)

مطالب اختصاصی بوده و کپی برداری ، فروش و قراردادن حتی قسمتی از مطالب این سایت در سایت های دیگر از نظر شرعی حرام و پیگرد قانونی دارد.


دانلود پایان نامه با موضوع شبکه و مسیریابی و بررسی شبکه های پتری

دانلود پایان نامه رشته نرم افزار شبکه و مسیریابی شبکه و مسیریابی  پایان نامه ﺷﺒﻜﻪ ﻫﺎي ﭘﺘﺮي  پروژه با موضوع ﺷﺒﻜﻪ ﻫﺎي ﭘﺘﺮي  ﭘﻴﺎده ﺳﺎزي ﺳﺨﺖ اﻓﺰاري ﻛﻨﺘﺮل ﻛﻨﻨﺪه  راه اندازی آی پی در شبکه  اجزای شبکه پتری  تاریخچه شبکه های پتری مسیریابی هوشمند

 
چکيده : امروزه علم کامپيوتر به حدي پيشرفت کرده که بسياري از علوم ديگر پيشرفتشان وابسته به علم کامپيوتر مي باشد. شبکه هاي کامپيوتري به حدي پيشرفت کرده اند که توانسته اند جهان را به يک دهکده علمي کوچک تبديل نمايند. براي برقراري ارتباط بين اين شبکه ها نيازمند به يک ستون فقرات مي باشيم اين شبکه زير بنايي که از تعداد زيادي مسيرياب تشکيل شده است وظيفه انتقال اطلاعات را دارد. بر روي اين مسيرياب ها بايد الگوريتم هايي اجرا شوند تا بتوانند بهترين مسير را براي انتقال اطلاعات در اين دهکده را انتخاب کنند.
 
استفاده از متدهاي مدلسازي در كارهاي صنعتي خصوصاً با گسترش علوم رايانه‌اي و افزايش سرعت پردازنده‌ها، كاربرد وسيعي پيدا كرده است. يكي از روشهاي مدلسازي استفاده از شبكه‌هاي پتري است كه در فصل دوم اين پايان نامه به بيان عملكرد آن مي‌پردازيم. ﺷﺒﻜﻪ ﻫﺎي ﭘﺘﺮي  ﺑﻪ ﻋﻨﻮان ﻳﻚ اﺑﺰار ﻣﺪﻟﺴﺎزي ﮔﺮاﻓﻴﻜﻲ از دﻳﺮﺑﺎز در ﻋﻠﻮم ﻣﺨﺘﻠﻒ ﻣﻮرد اﺳﺘﻔﺎده ﻗﺮار ﮔﺮﻓﺘﻪ اﺳﺖ . ﺑﻪ وﺿﻮح ﻣﻲ ﺗﻮان درﻳﺎﻓﺖ ﻛﻪ ﻣﻲ ﺑﺎﻳﺴﺖ اﻳﻦ اﺑﺰار را ﺑﺮاي اﺳﺘﻔﺎده در ﺳﻴﺴﺘﻤﻬﺎي ﭘﻴﭽﻴﺪه اﻣﺮوزي ﺑﻬﻴﻨﻪ ﺳﺎزي ﻛﺮد و ﻗﺎﺑﻠﻴﺘﻬﺎي ﺟﺪﻳﺪي ﺑﺎ ﺗﻮﺟﻪ ﺑﻪ اﻣﻜﺎﻧﺎت و اﺑﺰارﻫﺎي ﻣﻮﺟﻮد اﻣﺮوزي، ﺑﻪ آن اﺿﺎﻓﻪ ﻛﺮد. اﻳﻦ ﻋﻤﻞ در ﺻﻮرﺗﻲ ارزﺷﻤﻨﺪ ﻛﻠﻲ، و ﻗﺎﺑﻞ اﺳﺘﻔﺎده ﻣﻲ ﺑﺎﺷﺪ ﻛﻪ ﺑﺘﻮان ﭼﺎرﭼﻮب ﻗﻮاﻧﻴﻦ و ﺟﺒﺮ ﺷﺒﻜﻪ ﻫﺎي ﭘﺘﺮي ﻛﻼﺳﻴﻚ را ﺣﻔﻆ ﻛﺮد  و ﻓﻘﻂ ﺑﻪ آن ﻗﺎﺑﻠﻴﺘﻬﺎي ﺟﺪﻳﺪ اﺿﺎﻓﻪ ﺷﻮد.
 
ﻛﻠﻤﺎت ﻛﻠﻴﺪي : ﺷﺒﻜﻪ ﻫﺎي ﭘﺘﺮي، الگوریتم، مسیریاب ها، ﭘﻴﺎده ﺳﺎزي ﺳﺨﺖ اﻓﺰاري ﻛﻨﺘﺮل ﻛﻨﻨﺪه، مدلسازی
 
 
مقدمه
از بررسي و قضاوت در مورد تحقيقاتي که هم اکنون صورت مي پذيرد مي توان به اين نتيجه رسيد که مسيريابي در اينترنت جزء اکثر مواردي است که رغبت بدان هم چنان تنزل نيافته است.  مخصوصا مسيريابي مبتني بر کيفيت سرويس   در سالهاي اخيرگواه صحت اين ادعاست.
 

1-1  تاریخچه شبکه

در سال 1957 نخستین ماهواره، یعنی اسپوتنیک توسط اتحاد جماهیر شوروی سابق به فضا پرتاب شد. در همین دوران رقابت سختی از نظر تسلیحاتی بین دو ابرقدرت آن زمان جریان داشت و دنیا در دوران رقابت سختی از نظر تسلیحاتی بین دو ابر قدرت آن زمان جریان داشت و دنیا در دوران جنگ سرد به سر می برد. وزارت دفاع امریکا در واکنش به این اقدام رقیب نظامی خود، آژانس پروژه های تحقیقاتی پیشرفته یا آرپا   را تاسیس کرد. یکی از پروژه های مهم این آژانس تامین ارتباطات در زمان جنگ جهانی احتمالی تعریف شده بود. 
 
 
 
دانلود پایان نامه با موضوع شبکه و مسیریابی و بررسی شبکه های پتری
 

دانلود پایان نامه رشته کامپیوتر نرم افزار با موضوع :

شبکه و مسیریابی و بررسی شبکه های پتری

قالب فایل: word تعداد  110 صفحه
 

1-2 شبکه و کاربرد آن

هسته اصلی سیستم های توزیع اطلاعات را شبکه های کامپیوتری تشکیل می دهند. مفهوم شبکه های کامپیوتری بر پایه اتصال کامپیوتر ها و دیگر تجهیزات سخت افزاری به یکدیگر برای ایجاد امکان ارتباط و تبادل اطلاعات استوار شده است. گروهی از کامپیوتر ها و دیگر تجهیزات متصل به هم را یک شبکه می نامند. کامپیوتر هایی که در یک شبکه واقع هستند، میتوانند اطلاعات، پیام، نرم افزار و سخت افزارها را بین یکدیگر به اشتراک بگذارند. به اشتراک گذاشتن اطلاعات، پیام ها و نرم افزارها، تقریباً برای همه قابل تصور است در این فرایند نسخه ها یا کپی اطلاعات نرم افزاری از یک کامپیوتر به کامپیوتر دیگر منتقل می شود. 
 
 

1-5-3 تقسیم بندی شبکه ها براساس توپولوژی

نوع آرایش یا همبندی اجزای شبکه بر مدیریت و قابلیت توسعه شبکه نیز تاثیر می گذارد. برای طرح بهترین شبکه از جهت پاسخگویی به نیازمندی ها، درک انواع آرایش شبکه دارای اهمیت فراوانی است. انواع همبندی شبکه، بر سه نوع توپولوژی استوار شده است. این انواع عبارتند از: توپولوژی خطی  ، حلقه ای  و ستاره ای  .
 
 

1-6  مسير ياب 

محيط‌هاي شبكه پيچيده مي‌توانند  از چندين قسمت كه از پروتكل‌هاي مختلف با معماري‌هاي متفاوت هستند، تشكيل شده باشند. در اين حالت ممكن است استفاده از پل براي حفظ سرعت ارتباطات بين قسمت‌هاي شبكه مناسب نباشد. در اين محيط‌ هاي شبكه‌اي پيچيده و گسترده به دستگاهي نياز خواهد بود تا علاوه بر دارا بودن خواص پل و قابليت‌هاي تفكيك يك شبكه به بخش‌هاي كوچكتر، قادر به تعيين بهترين مسير ارسال داده از ميان قسمت‌ها نيز باشد. چنين دستگاهي مسيرياب نام دارد. 
 
 

1-6-1 تفاوت يك سوييچ لايه ۳ با يك مسيرياب معمولي

سوييچينگ لايه ۳   و مسيريابي هر دو به يك مضمون اشاره دارند : هدايت هوشمند بسته ها بر روي خروجي مناسب براساس آدرسهاي جهاني و سرآيندي كه در لايه ۳ به داده ها اضافه شده است. منظور از هدايت هوشمند نيز آن است كه الگوريتمي بكار گرفته مي شود تا كوتاهترين و بهينه ترين مسيرها محاسبه شده و براساس آن مسير خروج بسته ها انتخاب گردد.
 
 

1-8  پروتکل ها

فرآیند به اشتراک گذاشتن اطلاعات نیازمند ارتباط همزمان شده ای بین کامپیوتر های شبکه است. برای ایجاد سهولت در این فرایند، برای هر یک از فعالیت های ارتباط شبکه ای، مجموعه ای از دستور العمل ها تعریف شده است. هر دستور العمل ارتباطی یک پروتکل یا قرارداد نام دارد. 
 

-12 ای دی  مسيرياب OSPF

بسياري از عملکردها در OSPF وابسته به آی دی مسيرياب  OSPF هستند. آی دی مسيرياب OSPF يک عدد 32 بيتي است که يک مسيرياب OSPF را مشخص مي کند.آموختن چگونگي تعيين آی دی مسيرياب بسيار با اهميت است.
اگر فقط رابط هاي فيزيکي موجود بر روي يک مسيرياب تنظيم شده باشند آی دی مسيرياب OSPF بالاترين آدرس آی پی ثبت شده بر روي يک رابط فيزيکي فعال خواهد بود. اگر آی دی  مسيرياب از بين برود يا غير فعال شود آنگاه دوباره مسيرياب جهت گرفتن آی دی  به رابط ها رجوع ميکند و از بين آنها بزرگترين شماره آی پی  را بعنوان آی دی  انتخاب مي کند  اما به دليل ايجاد ثبات و پايداري در شبکه نبايد امکان تغيير آی دی مسيرياب OSPF را بدهيم .پس يک راه بهتر استفاده از يک رابط مجازي   و يا حلقه برگشتي  است. يک رابط حلقه برگشتي رابطي غير فيزيکي و يا مجازي است که بر روي مسيرياب تنظيم و پيکربندي مي شود. 
 

1-13 همسايه يابي OSPF

زماني که OSPF بر روي يک رابط فعال مي شود مسيرياب يک بسته سلام  بر روي شبکه ارسال مي کند تا همسايگان خود را بيابد.در يک شبکه با چندين دسترسي   بسته سلام هر ده ثانيه يکبار فرستاده مي شود.
 

1-18-2  توپولوژي تمام شبکه  

در اين توپولوژي تمامي روترها داراي يک VC به سمت روترهاي ديگر مي باشند. با اينکه هزينه برقراري چنين توپولوژي زيادتر خواهد بود ولي به دليل وجود ارتباط مستقيم بين تمامي روترها مزيت هايي را نيز در اختيار خواهيم داشت. براي محاسبه تعداد VCها ي مورد نياز از فرمول n(n-1)/2 استفاده مي شود که n نشان دهنده تعداد روترهاي موجود در شبکه مي باشد.
 
 

1-20 کاربرد OSPF در شبکه frame relay point-to-multipoint

براي اجراي سناريو فوق نياز به در اختيلر داشتن توپولوژي تمام بخش يا ستاره داريم. در اين نوع نيازي  به انتخاب روترهاي DR/BDR نداشته و همچنين پيام هاي   نوع 2 نيز براي روترهاي مجاور ارسال نمي شود.در چنين حالتي  روترها اقدام به تبادل پيام هاي LSU مخصوص کرده و در نتيجه روترهاي همسايه خود را شناسايي مي نمايند.
 
 
نتیجه گیری
در بحث مسیر یابی از آنجايي که الگوريتم هاي مسيريابي هر کدام نقاط ضعف و نقاط قوت خود را دارند ما بايد الگوريتمي را انتخاب کنيم که داراي خصوصياتي از جمله :
عمومي باشد يعني بر روي انواع مسيرياب بتوان آنرا اجرا کرد سرعت همگرايي بالايي داشته باشد يعني در کوتاهترين زمان اطلاعات به روز خود را براي بقيه مسيرياب ها ارسال کند از انواع پروتکل هاي routed پشتيباني نمايد بتواند هوشمندانه عمل نمايد و... باشد. در بين تمامي الگوريتم ها ي مسيريابي چنانچه در اين مجموعه ذکر شد الگوريتم OSPF تا حدودي توانسته است اين انتظارات را برآورده کند. از آنجا که تصميم گيري در انتخاب مسير در زمان استفاده از معيار فازي با استفاده از اطلاعات اضافي يک بعد ديگر(علاوه بر تاخير، طول صف نيز هست) صورت مي گيرد لذا خوشايندتر بوده وجلب نظر مي نمايد . اما نقطه ضعف استفاده از پارامتر هاي ترکيبي از نوع فازي ، از بين رفتن اطلاعات مربوط به پارامترهاي تنهايي هست که از ترکيب آنها اين پارامتر فازي را ايجاد مي شوند که در اينجا همان تاخير و طول صف مي باشند. اما نبايد نگران بود چراکه ،هر دوي اين پارامترها از ارائه اطلاعات دقيق در باره کل شبکه عاجز بودند لذا استفاده از پارامتري فازي جهت مسير يابي در شبکه به جاي هر کدام از اين 2 پارامتر، نه تنها نگران کننده نيست ،بلکه راضي کننده هم خواهد بود. اميد است که در آينده بتوان بهترين الگوريتم هاي ممکن را که بتوانند به صورت هوشمند عمل نمايند بر روي مسيرياب ها پياده سازي کرد.
 و همچنین در بحث شبکه های پتری امروزه مدلسازی و شبيه سازی  کاربرد وسيعي در صنعت دارد. در واقع با مدلسازی و شبيه سازی، يک سيستم صنعتی را قبل از خلق مورد مطالعه قرار دادو از نظر اقتصادی و زمانی بسيار مقرون به صرفه است. پتری نت مطالعه جز به جز سيستم و کنار هم را امکانپذير می سازد.کاربرد پتری نت آنقدر وسيع شده که شرکت  Math work  يک جعبه ابزار در ويرايشهای جديد Matlab  برای پتری نت طراحی کرده است. استفاده از پتری نت درسيستمهای کنترل بر اساس اتفاق باعث مي شود که بتوانيم پايداری و همزمانی بر اساس اتفاق را بتوانيم بررسی کنيم همچنين از مثال مي توان دريافت که پتری نت يک وسيله مناسب و ساده برای  مدلسازی سيستمهاي پيچيده  Web Base  مي باشد،که برای مطالعه  همزماني و نا معينی و... بسيار مفيد مي باشد.
 
 
 
 فهرست مطالب  
 
فصل اول شبکه و مسیریابی ...................................................7
مقدمه.................................................................................8
1-1 تاریخچه شبکه ................................................................8
1-2 شبکه و کاربرد آن ............................................................10
1-3 اجزای شبکه.................................................................12
1-4 ویژگی های شبکه ........................................................12
1-5 تقسیم بندی شبکه ها...................................................13
1-5-1 تقسیم بندی بر اساس گره ............................................13
1-5-2 تقسیم بندی بر اساس گستره جغرافیایی ..........................15
1-5-3 تقسیم بندی بر اساس توپولوژی ....................................16
1-6 مسیریاب ..................................................................18
1-6-1 تفاوت سوئیچ لایه 3 با یک مسیریاب معمولی ...................19
1-6-2 شبکه هایی که با مسیریاب BGP  در ارتباط اند.................22
1-6-2-1 شبکه پایانی .......................................................22
1-6-2-2 شبکه چند ارتباطی .................................................22
1-6-2-3 شبکه ترانزیت .......................................................22
1-7 دو دیدگاه الگوریتم های مسیریابی ...................................22
1-7-1 نحوه مسیریابی به صورت ایستاتیک................................24
1-8 پروتکل ها ...................................................................28
1-8-1 انواع پروتکل...............................................................29
1-8-1-1 پروتکل ROUTED  ...................................................29
1-8-1-2 پروتکل ROUTING  ......................................................30
1-8-1-3 پروتکل IP Distance Vector ...... ...................................32
1-8-1-3-1عملکرد پروتکل Distance Vector .......... ..........................32
1-8-1-4 پروتکل IP Link State  ......... ...................................34
1-9 آگاهی از وضعیت شبکه..... .................................................34
1-8-1-5 پروتکل های درونی و بیرونی.. .........................................36
1-8-1-6  پروتکل RIP .........................................................36
1-8-1-7 پروتکل OSPF  ......... ....................................................38
1-8-1-7-1 سلسله مراتب تعیین شده برای نواحی در پروتکل OSPF  .............39
1-10  انواع ناحیه... .......................................................................41
1-10-1 انتهای ناحیه ................................................................35
1-11 وضعیت های اتصال ..............................................................43
1-12 -خصوصیات یک شبکه OSPF ........................................................43
1-13  آی دی مسیریاب OSPF ..... ..........................................................43
1-14 همسایه یابی OSPF  .......................................................................44
1-15 بررسی عملکرد OSPF ... .............................................................45
1-16 تایمرهای OSPF...... . ............................................................46
1-17 انواع LSA  در پروتکل OSPF...........................................................47
1-18 انواع شبکه های تعریف شده در OSPF.... ........................................48
1-18-1 برقراری رابطه مجاورت در اتصالات نقطه به نقطه..........................49
1-18-2 برقراری رابطه مجاورت در اتصالات پراکنده ...................................49
1-18-3 برقراری رابطه مجاورت درشبکه های NBMA..................................50
1-19 پیکربندی شبکه OSPF در شبکه های قاب بازپخش...................51 1-20 کاربرد OSPF  در شبکه های غیرپراکنده ..........................................................53
1-21 کاربرد OSPF در شبکه Frame Relay Point-to-Multi Point  .. ....................54
1-22 انواع روترهای OSPF  ............... .......................................................... .55
1-23 انواع پیام در پروتکل OSPF  .... ..............................................57
1-24 کاربردآی پی ورژن6 در پروتکل OSPF  ..............................58
1-25 مقایسه OSPF   ورژن 2با OSPF   ورژن 3. ...........................60
1-26 نحوه مسیریابی با پروتکل OSPF  ................................................61
1-27 مسیریابی چند منظوره ............................................63
1-8-1-8 پروتکل مدیریت گروهی اینترنت...........................65
1-8-1-9 پروتکل CGMP  .................................66
1-8-1-10 پروتکل مستقل مسیریابی چند منظوره.........................62
1-28  آدرس های چند منظوره ذخیره .................................73
1-29مسیریابی هوشمند.................................................73
 
فصل دوم شبکه های پتری ....................................................75
مقدمه..............................................................................76
2-1 شبیه سازی، مدل سازی، ارزیابی..............................77
2-2 مدل......... ............ .................................................77
2-2-1 مدل سیستم.. .......................................................78
2-2-2 هنر مدلسازی..... ............. ....................................78
2-2-3  انواع مدل ها...................................... ...............78
22-4 اهداف ساخت مدل... ............. .................................79
2-3 شبکه های پتری... ................................................79
2-4 تاریخچه شبکه های پتری. ............. ................80
2-5 اجزای شبکه پتری....................... ............................74
2-6 وضعیت شبکه های پتری.....................................81
2-7 یک شبکه پتری ساده..... ............. ..............................82
2-8 گراف شبکه های پتری................................. ....83
2-9  گراف قابل دسترس........ .........................................83
2-10 تعریف شبکه پتری علامت گذاری شده....................................84
2-11 علامت گذاری شبکه پتری..................................84
2-12 قوانین اجرا بر شبکه های پتری... .................................84
2-13 مدلسازی و کنترل از راه دور براساس اینترنت.............................85
2-14 همزاد شبکه پتری.......... ............. ...............................................86
2-15 معکوس شبکه پتری...........................................................87
2-16 توسعه شبکه پتری........................................................87
2-17 کاربرد تئوری شبکه پتری.............................................87
2-18  مدل پتری نت..........................................................89
2-20 آنالیز پتری نت.................................................92
نتیجه گیری....................................................................94
منابع ........................................................................95
 
 
 
 
 
 
 
 فهرست اشکال   
شکل 1-1  راه اندازی آی پی در شبکه.................................................26
شکل 1-2 مسیریابی با پکت تریسر....................................................62
شکل2-1 یک پتری نت ساده...........................................................83
شکل 2-2 شلیک گذار.. ............................................................85
شکل 2-3 ربات.............................................................................86
شکل 2-4 تبدیل پتری نت پیچیده به ساده.........................................89
شکل 2-5 مدل فنری..................................................................90
شکل 2-6 مدل فنری................................................................91
شکل 2-10 درخت پوشانندگی کاهش یافته. ...............................92
 
 
   فهرست جداول
جدول1-1 انواع پروتکل ...............................................................35
جدول 1-2 آدرس های چند منظوره...............................................73
 
 
 
متن فوق تنها خلاصه ای از قسمت های از متن پاورپوینت بوده ، برای دریافت کامل فایل بر گزینه خرید کلیک کنید.
 
روش دانلود فایل :
1.کلیک بر گزینه خرید.
2.پرداخت توسط کلیه کارت های عضو شتاب
3.کلیک بر گزینه ( بازگشت به سایت پذیرنده )
4.دانلود فایل مورد نظر
 
قیمت : 35 هزار تومان
قیمت : 20 هزار تومان

 

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
بانک پاورپوینت و طرح توجیهی

با عرض سلام و احترام.از اینکه وبسایت من را برای خواندن انتخاب کردید از شما کمال تشکر را دارم.من مهدی بنی حسن کارشناس علوم دام و طیور افتخار دارم اطلاعات و طرح های توجیهی به روز و مقالات آموزشی را از طریق این وبسایت در اختیار شما سروران گرامی بگذارم.

مطالب اختصاصی بوده و کپی برداری ، فروش و قراردادن حتی قسمتی از مطالب این سایت در سایت های دیگر از نظر شرعی حرام و پیگرد قانونی دارد.

درگاه پرداخت اینترنتی این وبسایت توسط درگاه واسط آرین پال و زرین پالمورد تایید قرارگرفته است.

لینک دانلود فایل بعد از پرداخت به صورت آنی باز می شود.

ایمیل پشتیبانی سایت  mahdipnut@yahoo.com

شماره تماس پشتیبانی سایت : 09191968068 فقط پاسخگو به پیامک (لطفا از تماس خودداری کنید)

تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
درباره ما
Profile Pic
دانلود پاورپوینت طرح توجیهی تحقیق و کاراموزی های اموزشی
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • موضوعات

 • طرح توجیهی کارافرینی
 • پایان نامه
 • پروپوزال
 • کاراموزی
 • علوم دامی اصول تغذیه گاو شیری و ...
 • تحقیقات جامع کشاورزی
 • گیاهشناسی"حشره شناسی"فیزیک"اکولوزی"هواشناسی و...
 • ماشین الات
 • طرح توجیهی/نمونه سوال؟کتاب
 • ژنتیک
 • حشره شناسی
 • باغبانی
 • شیمی

 • جانورشناسی
 • دانشگاه پیام نور تفرش
 • هواشناسی
 • زراعت
 • تصاویر کشاورزی
 • پاورپوینت
 • پروژه
 • هورمون های گیاهی
 • مقالات رشته حسابداری
  آمار سایت
 • کل مطالب : 755
 • کل نظرات : 818
 • افراد آنلاین : 13
 • تعداد اعضا : 3177
 • آی پی امروز : 787
 • آی پی دیروز : 954
 • بازدید امروز : 3,046
 • باردید دیروز : 3,268
 • گوگل امروز : 555
 • گوگل دیروز : 796
 • بازدید هفته : 16,311
 • بازدید ماه : 56,288
 • بازدید سال : 313,648
 • بازدید کلی : 3,609,742
 • خوش امدگویی
  اميد است سير و سرچ در اين مجموعه افزايش بار اندوخته هاي علمي دوستان دانش دوست و پژوهشگر، را سبب شود در اين اثني ما را با رهنمود هاي ناب خويش راهنمايي نماييد.