loading...

دانلود پاورپوینت طرح توجیهی و کاراموزی

دانلود پایان نامه کارشناسی ارشد رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی گرایش فیزیولوژی ورزشی تأثیر مکمل امگا 3 و یک دوره تمرین هوازی بر سطوح گرلین لپتین میزان اشتها چاقی

خوش امدگویی

من مهدی بنی حسن کارشناس دام وطیور افتخار دارم جدیدترین طرح ها و مقالات را از طریق این وبسایت در اختیار شما بگذارم.

جهت سفارش طرح و پشتیبانی سایت با شماره :

09191968068پیامک ارسال کنید.

ادرس دفتر ما جهت مراجعه حضوری : (با هماهنگی قبلی)

قم . بخش قنوات . دفتر فنی مهندسی (نوطرح )بنی حسن 

همچنین تمامی عزیزانی که رمز دوم برای خرید اینترنتی ندارند می تواندد با پشتیبانی هماهنگ و از سایر روش ها استفاده کنند.

درگاه پرداخت اینترنتی این وبسایت توسط درگاه واسط آرین پال و زرین پالمورد تایید قرارگرفته است.

ایمیل پشتیبانی سایت  mahdipnut@yahoo.com

ایدی تلگرام پشتیبانی :  poshtibaniU@

ادرس کانال : topfarmer@

مراحل خرید فایل مورد نظر  :

1.کلیک بر گزینه خرید.

2.وارد کردن اطلاعات نام و نام خانوادگی ، ایمیل و شماره تلفن همراه.

توجه پست الکترونیکی همان ایمیل می باشد.در صورتی که ایمیل شخصی ندارید ادرس mahdipnut@yahoo.com وارد کنید.

2.پرداخت توسط کلیه کارت های عضو شتاب ( با کلیه کارت هایی که عضو شتاب هستند قادر به خرید هستید)

3.کلیک بر گزینه ( بازگشت به سایت پذیرنده )

4.دانلود فایل مورد نظر ( دانلود فایل آنی  و پس از پرداخت لینک دانلود باز می شود.)

مطالب اختصاصی بوده و کپی برداری ، فروش و قراردادن حتی قسمتی از مطالب این سایت در سایت های دیگر از نظر شرعی حرام و پیگرد قانونی دارد.


پایان نامه رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی گرایش فیزیولوژی ورزشی

با موضوع تأثیر مکمل امگا3 و یک دوره تمرین هوازی بر سطوح گرلین، لپتین، میزان اشتها و  ترکیب بدن در زنان دارای اضافه وزن و چاق

 
 
 
چكيده :
مقدمه: گرلين و لپتین هورمون هایی هستند كه در تنظيم تعادل انرژي و کنترل وزن نقش مهمی دارند. هدف از پژوهش حاضر، بررسی تاثیر مصرف مکمل امگا3 و تمرین هوازی بر سطوح گرلین، لپتین، ترکیب بدن و میزان اشتها در زنان دارای اضافه وزن  و چاق  بود. 
 
مواد و روش ها: در این مطالعه نیمه تجربی تعداد 75 نفر از زنان 35 تا 45 ساله سالم و چاق  به صورت تصادفی در پنج گروه (تمرین، مکمل+ تمرین، مکمل، دارونما و شاهد) قرار گرفتند. آزمودنی های گروه های مکمل + تمرین و تمرین، 12 هفته برنامه تمرینی هوازی را اجرا نمودند. همچنین گروه های مکمل+  تمرین و مکمل، روزانه 2 عدد کپسول یک گرمی امگا3 استفاده نمودند. ویژگی های آنتوپومتریکی و نمونه های خونی بعد از 8 تا12 ساعت ناشتایی قبل و بعد از برنامه تمرینی برای سنجش سطوح گرلین و لپتین (روش الایزا) اندازه گیری شد. میزان اشتها با استفاده از پرسشنامه فلینت اندازه گیری شد. از آزمون های گلموگروف اسمیرنوف، تی همبسته و آزمون آنالیز واریانس یک طرفه برای تجزیه و تحلیل داده ها در SPSS نسخه 20 استفاده شد.
 
 
یافته ها: یافته های آزمون آتالیز واریانس نشان داد که متعاقب 12 هفته تمرین هوازی و مصرف مکمل امگا3  میزان گرلین، اشتها و لپتین در گروه های تمرین و مکمل+ تمرین افزایش و کاهش معنی داری یافت (00/0 P=) که در گروه مکمل، دارونما و شاهد اختلاف معنی داری مشاهده نشد.
 
 
نتیجه گیری: مکمل یاری امگا3 بر میزان تغییرات هورمون های گرلین، اشتها و لپتین تاثیری ندارد.
 
واژه های کلیدی: تمرین هوازی، امگا3، گرلین، لپتین و میزان اشتها، زنان دارای اضافه وزن وچاق
 
 
دانلود پایان نامه کارشناسی ارشد تربیت بدنی و علوم ورزشی گرایش فیزیولوژی ورزشی
 

دانلود پایان نامه کارشناسی ارشد رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی گرایش فیزیولوژی ورزشی

با موضوع تأثیر مکمل امگا 3 و یک دوره تمرین هوازی بر سطوح گرلین، لپتین، میزان اشتها و  ترکیب بدن در زنان دارای اضافه وزن و چاق

قالب فایل : word --- تعداد 146 صفحه

به همراه تصاویر و نمودار های مربوطه ، پرسشنامه و تجزیه و تحلیل داده ها توسط نرم افزار spss

 
 
 
فصل اول
طرح تحقیق
1-1. مقدمه
دسترسی راحت به غذا و همچنین سهولت در انجام کارهای روزمره یکی از دلایل مهم شیوع چاقی در دهه های اخیر به حساب می آید. مطالعات وسیع بیولوژیکی و درون سلولی، نقش عمده ژنتیک را در بروز چاقی  به اثبات رسانده است. اما تحقیقات گسترده در این زمینه بر اهمیت عوامل محیطی تاکید دارند (21). چاقی از دیرباز به عنوان یکی از عوامل خطرزای بیماری کرونر قلب ذکر شده، اما چگونگی تعامل و ارتباط این دو مقوله در دهه اخیر تا حدودی آشکار گشته است. با پیشرفت تکنولوژي در قرن بیست و یکم و گسترش فقر حرکتی، چاقی فراگیر شده است. در کشورهاي درحال توسعه شیوع چاقی به طور روز افزون در حال افزایش و سن چاقی کاهش یافته است. چاقی، ارمغان پیشرفت‏ تکنولوژی و تغییر شیوه زندگی‏ نسبت به‏ گذشته است. عوامل ژنتیکی، نارسایی‏های هورمونی، فقر حرکتی‏ و رفتاره ای نادرست تغذیه‏ای مهمترین علل چاقی در کودکان و بزرگسالان است (3). 
 
 
1-2. بیان مسئله
در دنیایی که تکنولوژی همراه با دقایق پیشرفت می کند، مشکلات مربوط به سلامتی کاملا تغییر کرده است. امروزه در قرن بیست و یکم بیشتر درگیری های ذهنی که بشر با آن دست به گریبان است، به نوعی با توسعه یافتگی و پیشرفت های مهم علمی و صنعتی مرتبط می باشد، تغییر در شیوه زندگی به دلیل پیشرفت های تکنولوژی و همچنین دگرگونی نوع و مقدار غذا که خود به عوامل متعددی مربوط می شود، موجب بروز شرایطی است که شاید در قرون گذشته کمتر اتفاق می افتاد (37).
 
 
 
1-3. اهمیت و ضرورت تحقيق
چاقی یکی از مشکلات سلامتی در کشورهای در حال توسعه و در کشورهای توسعه یافته است به طوری که حدود یک سوم افراد بزرگسال را تحت تاثیر قرار می دهد (19). زنان هر خانواده، بخش مهمی از افراد جامعه را تشکیل داده و ماهیت و موجودیت آنها ایجاب می کند که از وضعیت تندرستی و آمادگی بدنی مطلوبی برخوردار باشند (4). و همچنین بر اساس نتایج پژوهش های مختلف نشان داده شده است که شیوع بیماری قلبی عروقی در افراد تمرین کرده یا ورزیده کمتر از افراد کم تحرک و چاق است. 
بنابراین ضرورت یافتن راه هایی برای کاهش ناتوانی و مرگ و میر ناشی از این بیماریها، کاملاً محسوس است چرا که به دنبال افت عملکردهای جسمانی، روانی و اجتماعی ناشی از بیماریهای قلبی، دیابت و پر فشار خونی، احتمال بروز دوباره سندرم های حاد کرونری افزایش می یابد که باعث بستری شدن های پیاپی و ایجاد نارسایی های قلبی و ناتوانی می شود (17).
 
 
 
-4.  اهداف تحقيق
1-4-1. هدف کلی
 از تحقیق حاضر تاثیر مصرف مکمل امگا3 و تمرین هوازی بر سطوح گرلین، لپتین، میزان اشتها و ترکیب بدن در زنان دارای اضافه وزن و چاق می باشد.
 
 
1-4-2. اهداف ويژه
1-4-2-1. بررسی تاثیریک دوره مکمل یاری امگا3 همراه با یک دوره تمرین هوازی بر سطوح سرمی گرلین زنان دارای اضافه وزن و چاق.
1-4-2-2. بررسی تاثیر یک دوره مکمل یاری امگا3 همراه با یک دوره تمرین هوازی بر سطوح سرمی لپتین زنان دارای اضافه وزن و چاق.
1-4-2-3. بررسی تاثیریک دوره مکمل یاری امگا3 همراه با یک دوره تمرین هوازی نسبت دور کمر به لگن زنان دارای اضافه وزن و چاق.
1-4-2-4. بررسی تاثیریک دوره مکمل یاری امگا3 همراه با یک دوره تمرین هوازی بر درصد چربی بدن زنان دارای اضافه وزن و چاق.
1-4-2-5. بررسی تاثیریک دوره مکمل یاری امگا3 همراه با یک دوره تمرین هوازی برشاخص توده بدن زنان دارای اضافه وزن و چاق.
1-4-2-6. بررسی تاثیریک دوره مکمل یاری امگا3 همراه با یک دوره تمرین هوازی بر میزان اشتهای زنان دارای اضافه وزن و چاق.
 
 
 
 
فصل دوم
مبانی نظری و پیشینه تحقیق
2-1. مقدمه 
پدیده فعالیت اجتماعی و به ویژه نقش ورزش در تندرستی از ابتدای زندگی اجتماعی بشر مورد توجه بوده و هر یک از دانشمندان به نوعی درباره این مسأله سخن گفته اند. فعالیت بدنی می تواند کیفیت زندگی را در تمام سنین برای همگان و به خصوص در زنان بهبود بخشد. شیوه زندگی فعال باعث می شود تا افراد دوستان جدیدی پیدا کنند، در فعالیت های اجتماعی باقی بمانند و با سایرین در تمام سنین مراوده داشته باشند (12). در یك مطالعه جدید مشخص شده است که زنان بیش از مردان مستعد ابتلا به دیابت نوع دوم هستند. این تحقیق نشان داد زنانی كه زیاد می‌نشینند بیشتر مستعد ابتلا به دیابت هستند در حالی كه این ارتباط در مردان تا این حد مشاهده نشده است (13). به عقیده متخصصان بی ‌تحركی در زنان موجب بروز اختلالات متابولیكی زودرس شده و زمینه را برای ابتلا به دیابت نوع دو فراهم می سازد. مشخص شده است که شیوع بیماری های مغزی در افرادی که از نظر بدنی فعال هستند کمتر است. همچنین فعالیت بدنی می تواند کمک شایانی به درمان برخی اختلالات فکری مثل افسردگی بنماید که در بانوان بیشتر مشاهده می شود (14). جلسات ورزشی برنامه ریزی شده مطابق با سطح تناسب بدنی هر فرد یا پیاده روی ساده می تواند فرصت یافتن دوستان جدید و اتصال با جامعه و کاهش احساس تنهایی و محرومیت اجتماعی را به فرد بدهد. فعالیت بدنی می تواند خود اتکایی و اطمینان به خود را که معیارهایی مبنایی در سلامت روح است افزایش دهد (15). امروزه با پیشرفت علم و فن آوری و دسترسی به ماشین هایی که در وقت و زمان صرفه جویی می کنند و فعالیت های دستی را به ماشینی تبدیل می کنند، رو به افزایش است. صنعت، چهره صنعتی و بهره مندی از ماشین موجب تغییر سبک زندگی فعال دستی به زندگی کم تحرک و ماشینی شده است. استفاده مناسب از عضلات اسکلتی که بخش قابل ملاحظه ای از انرژی روزانه را استفاده می کند، می تواند در تنظیم سلامتی و جلوگیری از افزایش وزن و ضعف عضلانی موثر باشد (50). بنابراین حفظ آمادگی جسمانی برای انجام فعالیت های روزمره با توجه به فشارهای روانی و اقتصادی و بدنی ضروری است. بنابراین به جهت داشتن یک زندگی با کیفیت، داشتن عضلات اسکلتی مناسب می تواند حافظ سلامتی باشد. ضمن اینکه بهره مندی از عضلات متوازن و قوی پایه و اساس فعالیت های موفق ورزشی است (66).
 
 
 
فهرست مطالب
عنوان         صفحه
فصل اول
1-1. مقدمه..........................................................2
1-2. بیان مسئله..................................................3
1-3. اهمیت و ضرورت تحقیق....................................7
1-4.اهداف تحقیق........................................................8
1-4-1. هدف کلی..................................................8
1-4-2. اهداف ویژه...............................................8
1-5. فرضیه های تحقیق.................................................10
1-6. محدودیت های تحقیق...................................................10
1-6-1. محدوديت‌هاي قابل كنترل..............................................10
1-6-2. محدوديت‌هاي غیر قابل كنترل.....................................10
1-7. تعریف اصطلاحات و مفاهیم پژوهش............................10
1-7-1. تمرینات هوازی (تعریف نظری و عملی).......................10
1-7-2. هورمون گرلین (تعریف نظری و عملی)........................11
1-7-3. هورمون لپتین (تعریف نظری و عملی).....................................11
1-7-4. مکمل امگا3 (تعریف نظری و عملی)............................................11
1-7-5. درصد چربی بدن (تعریف نظری و عملی)...........................................11
1-7-6. میزان اشتها (تعریف نظری و عملی).............................................12
1-7-7. زنان چاق و دارای اضافه وزن (تعریف نظری وتعریف عملی)..........................12
فصل دوم: مبانی نظری و پیشینه تحقیق
2-1. مقدمه .........................................................................................14
2-2. بی تحرکی، چاقی و عوارض مربوط به آن...............................................15
2-3. اهمیت فعالیت بدنی و داشتن زندگی سالم........................................16
2-3-1. نقش فعالیت‏های ورزشی در کنترل وزن................................................16
2-3-2. اثرات مفید ورزش بر بدن انسان.........................................................17
2-3-3. تاثیر فعالیت بدنی بر تناسب فیزیکی با افزایش سن..............................18
2-3-4. چاقي و افزايش وزن........................................................................18
2-3-5. محروميت و محدوديت غذايي.............................................................19
2-3-6. كاهش وزن و مصرف كربوهيدرات هاي تصفيه شده و چربي ها ...........20
2-3-7. تاثير تعداد وعده هاي غذايي بر روي كلسترول خون..........................20
2-4. تمرینات هوازی........................................................................................21
2-4-1. انجام تمرينات هوازي ............................................................21
2-4-2. سیستم هوازی...............................................................................12
2-4-3. فعالیت های هوازی..........................................................................21
2-4-4. استقامت هوازی...................................................................21
2-4-5. ظرفیت هوازی.......................................................................22
2-4-6. آمادگی و آستانه هوازی.......................................................22
2-5.  لیپیدهای خون.....................................................................22
2-5-1. لیپوپروتئین با چگالی پایین ( LDL)....................................23
2-5-2. (لیپوپروتئین با چگالی بالا ( HDL)...................................23
2-5-3. کلسترول تام...............................................................23
2-5-4. عوامل افزایش دهنده کلسترول خون ..........................................24
2-5-5. نقش افزایش کلسترول خون در افزایش خطر بیماری قلبی عروقی.........25
2-6.  چربي¬ها و ذخایر آن در بدن....................................25
2-6-1. بافت چربي...........................................................26
2-6-2.  بسيج و متابوليسم چربي.......................................26
2-6-3. اكسيداسيون چربي بدن..................................................27
2-6-4.  هورمون هاي مؤثر بر متابوليسم چربی..............................29
2-6-5. تأثير رژيم غذايي بر اكسيداسيون چربي-ها....................................30
2-6-6. تمرين و اكسيداسيون چربي..................................................31
2-6-6-1. تمرين استقامتي و اكسيداسيون چربي.....................................................31
2-6-6-2. تمرين شديد و اكسيداسيون چربي.........................................32
2-6-6-3.   بیشینه اکسیداسیون چربی..................................................32
2-6-6-4. اثر توده چربي بدن و اكسيداسيون چربي ها................................32
2-6-6-5. تنوع تمريني و اكسيداسيون چربي ها.......................................33
2-7. اکسیداسیون چربی................................................34
2-7-1. منابع اصلي انرژي به هنگام فعاليت ورزشي..............................35
2-7-2. عوامل تعيين كننده سهم كربوهيدرات و چربي در هزينه انرژي.............................35
2-7-2-1. شدت فعالیت ورزشی.......................................................35
2-7-2-2. مدت فعالیت ورزشی......................................................35
2-7-2-3. سطح آمادگی بدنی......................................................36
2-7-2-4. ميزان گليكوژن اوليه و رژيم غذايي...................................36
2-7-2-5. دماي محيط.........................................................37
2-8. لپتين.............................................................37
2-8-1. تنظيم سطح سرمي لپتين .....................................................38
2-8-2. تولید لپتین و عملکرد آن ..............................................39
2-8-3. لپتین و فعالیت بدنی کوتاه مدت..............................................41
2-8-4. لپتین و فعالیت بدنی طولانی مدت.......................................................42
2-8-5. لپتين و بيماري قلبي.................................................................44
2-8-6. ارتباط لپتين و انسولين................................................45
2-9. انسولين ..................................................................46
2-9-1. مقاومت به انسولين ............................................47
2-10. گرلین............................................................................47
2-10-1. گرلین و شرایط انرژی....................................................48
2-10-2. اشکال گرلین............................................................49
2-10-3. گرلین و فعالیت بدنی................................................49
2-11. مکمل ها.................................................................50
2-11-1. مکمل امگا3.............................................................51
2-11-2. نقش های احتمالی امگا3 در بدن....................................52
2-11-3. میزان مجاز مصرف مکمل امگا3.........................................52
2-11-4. عوارض جانبی...................................................................53
2-12. پیشینه تحقیق   .....................................................................53
2-13. جمع بندی........................................................................59
 
 
فصل سوم: روش شناسی پژوهش
3-1. مقدمه....................................................................62
3-2. روش تحقیق...................................................................62
3-3. جامعه و نمونه آماری پژوهش ...................................................63
3-4. متغیر های تحقیق...............................................................64
3-4-1. متغیر مستقل.................................................................64
3-4-1. متغیرهای وابسته...........................................................64
3-5. ابزار جمع‌آوری اطلاعات......................................................64
3-6. اندازه گیری متغیرهای تحقیق.................................................65
3-6-1. درصدچربی بدن................................................................65
3-6-1-1. اندازه گیری ضخامت چین پوستی سه سر بازو.............................................65
3-6-1-2. اندازه گیری ضخامت چین پوستی فوق خاصره ای...........................................66
3-6-1-3. اندازه گیری ضخامت چین پوستی ران................................................66
3-6-2. ارزیابی های تن سنجی..................................................................67
3-6-3. لپتین..........................................................................................68
3-6-4. گرلین.....................................................................................68
3-6-5. میزان اشتها......................................................................................68
3-6-6. کالری دریافتی.............................................................................68
3-7. روش‌های آزمایشگاهی.............................................................69
3-8. پروتکل های پژوهش.....................................................70
3-8-1. پروتکل تمرین................................................................70
3-8-2. پروتکل تغذیه.....................................................................70
 
3-9. روش آماری...................................................................71
فصل چهارم: یافته های پژوهش و تجزیه و تحلیل داده ها
4-1. مقدمه...........................................................................73
4-2. تجزیه و تحلیل توصیفی یافته های پژوهش..................................73
4-2-1. اطلاعات و ویژگی های توصیفی آزمودنی-ها...............................73
4-2-2. یافته های مربوط به متغیرهای پژوهش..................................74
4-3 . بررسی طبیعی بودن توزیع داده-ها...................................75
4-4.  آزمون فرضیه-ها..............................................................77
فصل پنجم: بحث و نتیجه گیری
5-1. مقدمه.................................................................................97
5-2. خلاصه تحقیق.....................................................................97
5-3. بحث و بررسی......................................................................99
5-4. بررسی فرضیه ها..............................................................100
5-4-1. هورمون گرلین و لپتین........................................................100
5-4-2. اشتها................................................................................106
5-4-3. شاخص توده بدن و درصد چربی............................................109
5-4. جمع بندی...........................................................................111
5-5. پیشنهادات پژوهشی............................................................112
5-5-1. پیشنهادات پژوهشی.........................................................112
5-5-2. پیشنهادات کاربردی.............................................................112
منابع........................................................................................113
پیوست ها ..................................................................................121
 
فهرست جدول ها
عنوان                                                                                                                                       صفحه
جدول 3-1.خلاصه روش تحقیق............................................................63
جدول 4-1. ویژگی های آزمودنی های پژوهش............................................74
جدول 4-2.میانگین و انحراف معیار تمامی متغیرهای پژوهش....................................74
جدول 4-3. نتایج آزمون کلموگروف- اسمیرنف برای تمامی متغیرهای تحقیق...........76
جدول 4-4. نتایج آزمون آنالیز واریانس یک طرفه در متغیر گرلین..............................77
جدول 4-5. نتایج آزمون تعقیبی توکی در متغیر گرلین...........................................77
جدول 4-6. نتایج آزمون t همبسته در گروه های تحقیق در متغیر گرلین...................79
جدول 4-7. نتایج آزمون آنالیز واریانس یک طرفه در متغیر لپتین...........................80.
جدول 4-8. نتایج آزمون تعقیبی توکی در متغیر لپتین..........................................80
جدول 4-9. نتایج آزمون t همبسته در گروه های تحقیق در متغیر لپتین.................81
جدول 4-10. نتایج آزمون آنالیز واریانس یک طرفه در متغیر WHR.........................82
جدول 4-11. نتایج آزمون تعقیبی توکی در متغیر WHR....................................83
جدول 4-12. نتایج آزمون t همبسته در گروه های تحقیق در متغیر WHR...................84
جدول 4-13. نتایج آزمون آنالیز واریانس یک طرفه در متغیر درصدچربی.........85
جدول 4-14. نتایج آزمون تعقیبی توکی در متغیر درصد چربی..................................86
جدول 4-15. نتایج آزمون t همبسته در گروه های تحقیق در متغیر درصد چربی...........87
جدول 4-16. نتایج آزمون آنالیز واریانس یک طرفه در متغیر شاخص توده بدن.............88
جدول 4-17. نتایج آزمون تعقیبی توکی در متغیر شاخص توده بدن............................89
جدول 4-18. نتایج آزمون t همبسته در گروه های تحقیق در متغیر شاخص توده بدن....................90
جدول 4-19. نتایج آزمون آنالیز واریانس یک طرفه در متغیر اشتها.........................91
جدول 4-20. نتایج آزمون تعقیبی توکی در متغیر اشتها...............................92
جدول 4-21. نتایج آزمون t همبسته در گروه های تحقیق در متغیر اشتها......................93
جدول 4-22. خلاصه نتایج پژوهش...................................94
 
 
 
فهرست شکل ها
عنوان                                                                                                                                       صفحه
شكل 2-1. ساختار پروتئینی لپتین.................................................................38
شكل 2-2. نماي شماتيك جهت نشان دادن عملكرد لپتين.......................................39
شکل 2-3. اثرات لپتين............................................................................................40
شكل 2-4. نتيجه بروز جهش در ژن لپتين در موش..........................................................41
شکل 3-1. نموگرام و کالیپر جهت اندازه گیری چین های پوستی..........................................65
شکل 3-2. اندازه گیری ضخامت چین پوستی سه سر بازو.............................66
شکل 3-3. اندازه گیری ضخامت چین پوستی فوق خاصره ای..........................................66
شکل 3-4. اندازه گیری ضخامت چین پوستی ران.............................................................67
شکل 3-5. اندازه گیری متغیرهای آنتروپومتریک...............................................67
شکل 4-1. میانگین متغیر گرلین در پنج گروه........................................................78
شکل 4-2. تغییرات گرلین در پیش آزمون و پس آزمون در تمامی گروه ها......................................79
شکل 4-3. میانگین متغیر لپتین در پنج گروه...........................................................81
شکل 4-4. تغییرات لپتین در پیش آزمون و پس آزمون در تمامی گروه ها...............................82
شکل 4-5. میانگین متغیر WHR در پنج گروه................................................84
شکل 4-6. تغییرات نسبت دور کمر به لگن در پیش آزمون و پس آزمون در تمامی گروه ها...............85
شکل 4-7. میانگین متغیر درصد چربی در پنج گروه............................................87
شکل 4-8. تغییرات درصد چربی در پیش آزمون و پس آزمون در تمامی گروه ها............................88
شکل 4-9. میانگین متغیر BMI  در پنج گروه..............................................................90
شکل 4-10. تغییرات شاخص توده بدن در پیش آزمون و پس آزمون در تمامی گروه ها..........................91
شکل 4-11. میانگین متغیر اشتها در پنج گروه........................................................................93
شکل 4-12. تغییرات اشتها در پیش آزمون و پس آزمون در تمامی گروه ها.............................94
 
 
 
متن فوق تنها خلاصه ای از قسمت های از متن پایان نامه بوده ، برای دریافت کامل فایل بر گزینه خرید کلیک کنید.
 
 
روش دانلود فایل :
1.کلیک بر گزینه خرید.
2.پرداخت توسط کلیه کارت های عضو شتاب
3.کلیک بر گزینه ( بازگشت به سایت پذیرنده )
4.دانلود فایل مورد نظر
 
قیمت : 70 هزار تومان
قیمت : 40 هزار تومان
مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب
این نظر توسط جواد اکبرزاده در تاریخ 1396/3/13 و 21:19 دقیقه ارسال شده است

یک پایان نامه خوب در رشته تربیت بدنی

این نظر توسط سمیه جوادیان در تاریخ 1396/3/13 و 3:20 دقیقه ارسال شده است

پایان نامه ای بسیار عالی و کامل بود.تشکری ویژه میکنم
پاسخ : موفق باشید


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
بانک پاورپوینت و طرح توجیهی

با عرض سلام و احترام.از اینکه وبسایت من را برای خواندن انتخاب کردید از شما کمال تشکر را دارم.من مهدی بنی حسن کارشناس علوم دام و طیور افتخار دارم اطلاعات و طرح های توجیهی به روز و مقالات آموزشی را از طریق این وبسایت در اختیار شما سروران گرامی بگذارم.

مطالب اختصاصی بوده و کپی برداری ، فروش و قراردادن حتی قسمتی از مطالب این سایت در سایت های دیگر از نظر شرعی حرام و پیگرد قانونی دارد.

درگاه پرداخت اینترنتی این وبسایت توسط درگاه واسط آرین پال و زرین پالمورد تایید قرارگرفته است.

لینک دانلود فایل بعد از پرداخت به صورت آنی باز می شود.

ایمیل پشتیبانی سایت  mahdipnut@yahoo.com

شماره تماس پشتیبانی سایت : 09191968068 فقط پاسخگو به پیامک (لطفا از تماس خودداری کنید)

تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
درباره ما
Profile Pic
دانلود پاورپوینت طرح توجیهی تحقیق و کاراموزی های اموزشی
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • موضوعات

 • طرح توجیهی کارافرینی
 • پایان نامه
 • پروپوزال
 • کاراموزی
 • علوم دامی اصول تغذیه گاو شیری و ...
 • تحقیقات جامع کشاورزی
 • گیاهشناسی"حشره شناسی"فیزیک"اکولوزی"هواشناسی و...
 • ماشین الات
 • طرح توجیهی/نمونه سوال؟کتاب
 • ژنتیک
 • حشره شناسی
 • باغبانی
 • شیمی

 • جانورشناسی
 • دانشگاه پیام نور تفرش
 • هواشناسی
 • زراعت
 • تصاویر کشاورزی
 • پاورپوینت
 • پروژه
 • هورمون های گیاهی
 • مقالات رشته حسابداری
  آمار سایت
 • کل مطالب : 760
 • کل نظرات : 826
 • افراد آنلاین : 19
 • تعداد اعضا : 3184
 • آی پی امروز : 1241
 • آی پی دیروز : 1582
 • بازدید امروز : 3,748
 • باردید دیروز : 4,866
 • گوگل امروز : 1182
 • گوگل دیروز : 1485
 • بازدید هفته : 3,748
 • بازدید ماه : 54,474
 • بازدید سال : 414,719
 • بازدید کلی : 3,710,813
 • خوش امدگویی
  اميد است سير و سرچ در اين مجموعه افزايش بار اندوخته هاي علمي دوستان دانش دوست و پژوهشگر، را سبب شود در اين اثني ما را با رهنمود هاي ناب خويش راهنمايي نماييد.